VAGIOKLARAS
Μέλος από 25/6/2014- Points
- 15.08
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 674ος
- Προβλέψεις
- 69221
- Μέση απόδοση
- 1.68
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (40567 από 69221)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 39562 | 61.5% | -3,044.20 | -7.7% | 1.58 |
| X | 2342 | 31.0% | -88.18 | -3.8% | 3.17 |
| 2 | 15003 | 58.3% | -1,124.70 | -7.5% | 1.71 |
| 1X | 413 | 64.9% | -39.04 | -9.5% | 1.34 |
| 12 | 15 | 86.7% | +0.50 | +3.3% | 1.19 |
| X2 | 835 | 61.1% | -101.44 | -12.1% | 1.44 |
| Over | 6377 | 57.4% | -545.63 | -8.6% | 1.63 |
| Under | 80 | 43.8% | -24.13 | -30.2% | 1.62 |
| Ημ.1 | 202 | 44.1% | -44.09 | -21.8% | 1.91 |
| Ημ.X | 119 | 38.7% | -31.62 | -26.6% | 1.98 |
| Ημ.2 | 70 | 54.3% | +6.00 | +8.6% | 2.19 |
| Goal | 2483 | 56.7% | -178.69 | -7.2% | 1.66 |
| No Goal | 129 | 44.2% | -30.42 | -23.6% | 1.74 |
| 0-1 Goal | 11 | 27.3% | -3.67 | -33.4% | 2.45 |
| 2-3 Goals | 617 | 43.8% | -114.62 | -18.6% | 1.86 |
| 4-6 Goals | 962 | 39.5% | -141.15 | -14.7% | 2.23 |
| 7+ Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 14.00 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1830 | 57.0% | -186.02 | -10.2% | 1.62 | |
| 1735 | 58.5% | -173.89 | -10.0% | 1.60 | |
| 1720 | 54.4% | -173.75 | -10.1% | 1.83 | |
| 1519 | 57.3% | -135.07 | -8.9% | 1.68 | |
| 1459 | 50.6% | -154.69 | -10.6% | 1.88 | |
| 1297 | 58.2% | -111.61 | -8.6% | 1.70 | |
| 1250 | 55.6% | -153.40 | -12.3% | 1.78 | |
| 1232 | 53.2% | -74.04 | -6.0% | 1.84 | |
| 1224 | 54.6% | -74.50 | -6.1% | 1.81 | |
| 1201 | 58.1% | -69.37 | -5.8% | 1.76 | |
| 1092 | 60.4% | -24.23 | -2.2% | 1.74 | |
| 1034 | 57.7% | -54.70 | -5.3% | 1.70 | |
| 1030 | 60.8% | -63.34 | -6.1% | 1.64 | |
| 952 | 54.7% | -91.87 | -9.7% | 1.73 | |
| 894 | 51.7% | -90.73 | -10.1% | 1.83 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 28024 | 71.8% | -1,927.54 | -6.9% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 29285 | 54.7% | -2,459.14 | -8.4% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 9513 | 39.7% | -914.83 | -9.6% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 2338 | 27.9% | -187.82 | -8.0% | 3.32 |
| 5.01+ | 61 | 13.1% | -16.75 | -27.5% | 6.88 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 6800 | 57.5% | -501.67 | -7.4% | 1.73 |
| 1 - 3 | 16783 | 58.3% | -1,234.56 | -7.4% | 1.68 |
| 3 - 6 | 20983 | 59.1% | -1,550.93 | -7.4% | 1.67 |
| 6 - 12 | 15303 | 58.9% | -1,405.60 | -9.2% | 1.66 |
| 12 - 24 | 8786 | 58.4% | -765.82 | -8.7% | 1.68 |
| 24 - 48 | 307 | 59.9% | -15.79 | -5.1% | 1.71 |
| 48+ | 259 | 54.8% | -31.71 | -12.2% | 1.66 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
69942 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 17:00 | 744 |
ΑΕΚ
Λεβαδειακός
|
1 | 1.20 | - |
| 8/11/26 16:15 | 736 |
Κρέι Γουόντερερς
Στόκπορτ
|
2 | 1.14 | - |
| 8/11/26 16:00 | 735 |
Σλάβια Πράγας
Άρτις Μπρνο
|
1 | 1.14 | - |
| 8/11/26 16:00 | 735 |
Σλάβια Πράγας
Άρτις Μπρνο
|
Ημ.1 | 1.40 | - |
| 8/11/26 16:00 | 735 |
Σλάβια Πράγας
Άρτις Μπρνο
|
Over | 1.30 | - |
| 8/11/26 16:00 | 1597 |
Ανόρθωση
Ομόνοια
|
2 | 1.50 | - |
| 8/11/26 15:30 | 718 |
Τρόμσο
Μπόντο Γκλιμτ
|
2 | 1.40 | - |
| 8/11/26 15:00 | 710 |
Χάλμσταντ
Γιουργκόρντεν
|
2 | 1.40 | - |
| 8/11/26 15:00 | 710 |
Χάλμσταντ
Γιουργκόρντεν
|
Over | 1.58 | - |
| 8/11/26 15:00 | 711 |
Τσορούμ
Φενερμπαχτσέ
|
2 | 1.65 | - |
| 8/11/26 15:00 | 713 |
Ελσίνκι
Ούλου
|
1 | 1.19 | - |
| 8/11/26 15:00 | 1581 |
Νίκομπινγκ
Μπράμπραντ
|
1 | 1.40 | - |
| 8/11/26 14:30 | 696 |
Κλαμπ Μπριζ
Άντερλεχτ
|
1 | 1.44 | - |
| 8/11/26 14:00 | 682 |
Στάφορντ Ρέιντζερς
Γκρίμσμπι Τάουν
|
2 | 1.34 | - |
| 8/11/26 14:00 | 687 |
Σάντνες Ουλφ
Ασάνε
|
1 | 1.37 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.