VELESTINO
Μέλος από 23/9/2014- Points
- 53.67
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 402ος
- Προβλέψεις
- 49792
- Μέση απόδοση
- 8.74
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 18% (9028 από 49792)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6305 | 15.2% | -350.80 | -5.6% | 12.37 |
| X | 3960 | 26.4% | -283.51 | -7.2% | 3.63 |
| 2 | 14489 | 13.8% | -1,977.02 | -13.6% | 10.82 |
| 1X | 273 | 55.7% | -32.63 | -12.0% | 1.70 |
| 12 | 3 | 66.7% | -0.36 | -12.0% | 1.32 |
| X2 | 397 | 58.7% | +4.94 | +1.2% | 1.81 |
| Over | 1110 | 55.7% | -61.15 | -5.5% | 1.75 |
| Under | 739 | 48.3% | -86.63 | -11.7% | 1.89 |
| Ημ.1 | 6280 | 14.0% | -489.61 | -7.8% | 9.07 |
| Ημ.X | 51 | 41.2% | -5.93 | -11.6% | 2.16 |
| Ημ.2 | 14506 | 13.4% | -1,883.65 | -13.0% | 8.33 |
| Goal | 515 | 59.6% | -3.83 | -0.7% | 1.69 |
| No Goal | 171 | 49.1% | -13.69 | -8.0% | 1.90 |
| 0-1 Goal | 17 | 23.5% | -5.66 | -33.3% | 3.08 |
| 2-3 Goals | 703 | 44.1% | -84.75 | -12.1% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 273 | 44.0% | +2.96 | +1.1% | 2.41 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1518 | 13.6% | -9.19 | -0.6% | 9.95 | |
| 745 | 11.1% | -184.14 | -24.7% | 11.10 | |
| 716 | 12.0% | -206.17 | -28.8% | 9.09 | |
| 636 | 25.0% | +113.79 | +17.9% | 8.81 | |
| 634 | 13.6% | -64.76 | -10.2% | 8.50 | |
| 605 | 21.2% | -19.01 | -3.1% | 5.63 | |
| 594 | 13.5% | -78.46 | -13.2% | 10.03 | |
| 566 | 17.7% | -142.96 | -25.3% | 11.73 | |
| 552 | 41.1% | +14.03 | +2.5% | 3.80 | |
| 501 | 17.8% | +12.83 | +2.6% | 8.84 | |
| 493 | 14.6% | -16.57 | -3.4% | 7.61 | |
| 466 | 21.2% | -15.66 | -3.4% | 5.20 | |
| 465 | 14.8% | -9.25 | -2.0% | 11.98 | |
| 462 | 15.8% | -88.26 | -19.1% | 8.05 | |
| 439 | 42.6% | +16.20 | +3.7% | 4.89 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 616 | 72.2% | -5.46 | -0.9% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 2812 | 54.2% | -170.42 | -6.1% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 1986 | 38.9% | -167.90 | -8.5% | 2.40 |
| 3.00 - 5.00 | 13026 | 23.6% | -1,078.79 | -8.3% | 3.95 |
| 5.01+ | 31352 | 10.2% | -3,848.75 | -12.3% | 11.90 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 9982 | 14.7% | -1,393.21 | -14.0% | 8.44 |
| 1 - 3 | 12126 | 16.2% | -1,646.55 | -13.6% | 8.40 |
| 3 - 6 | 8921 | 17.6% | -715.61 | -8.0% | 8.84 |
| 6 - 12 | 7129 | 16.6% | -951.36 | -13.3% | 9.55 |
| 12 - 24 | 7405 | 21.2% | -595.06 | -8.0% | 9.04 |
| 24 - 48 | 2603 | 32.2% | +173.70 | +6.7% | 7.22 |
| 48+ | 1626 | 26.8% | -143.23 | -8.8% | 9.92 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 336
49916 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/26 00:30 | 272 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ντεπόρτες Περέιρα
|
2 | 9.39 | - |
| 15/10/26 00:30 | 272 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ντεπόρτες Περέιρα
|
Ημ.2 | 8.91 | - |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
2 | 2.02 | - |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
Over | 1.62 | - |
| 12/10/26 22:00 | 903 |
Σάμροκ Ρόβερς
Μποέμιαν
|
Over | 1.75 | - |
| 12/10/26 22:00 | 903 |
Σάμροκ Ρόβερς
Μποέμιαν
|
Goal | 1.62 | - |
| 12/10/26 22:00 | 904 |
Λεβάντε
Σεβίλλη
|
Over | 1.98 | - |
| 12/10/26 22:00 | 904 |
Λεβάντε
Σεβίλλη
|
X2 | 1.45 | - |
| 12/10/26 21:00 | 895 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
X2 | 1.40 | - |
| 12/10/26 21:00 | 895 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
Over | 1.84 | - |
| 12/10/26 20:00 | 890 |
Κφουμ Όσλο
Βαλερένγκα
|
4-6 Goals | 2.47 | - |
| 12/10/26 20:00 | 894 |
Έγιουπσπορ
Γκεζτεπέ
|
Under | 2.00 | - |
| 12/10/26 20:00 | 894 |
Έγιουπσπορ
Γκεζτεπέ
|
1X | 1.81 | - |
| 12/10/26 19:30 | 886 |
Ρεάλ Οβιέδο
Εϊμπάρ
|
Under | 1.64 | - |
| 12/10/26 19:30 | 886 |
Ρεάλ Οβιέδο
Εϊμπάρ
|
No Goal | 1.78 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.