akis
Μέλος από 24/6/2018- Points
- 102.84
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 70ος
- Προβλέψεις
- 39460
- Μέση απόδοση
- 2.24
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (18205 από 39460)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5746 | 50.3% | -266.94 | -4.6% | 2.06 |
| X | 3245 | 30.4% | -80.32 | -2.5% | 3.24 |
| 2 | 4311 | 43.2% | -123.33 | -2.9% | 2.61 |
| 1X | 133 | 42.9% | -16.29 | -12.2% | 2.13 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.36 | +36.0% | 1.36 |
| X2 | 237 | 39.2% | -52.92 | -22.3% | 2.18 |
| Over | 11029 | 49.5% | -558.99 | -5.1% | 1.97 |
| Under | 510 | 42.0% | -39.85 | -7.8% | 2.27 |
| Ημ.1 | 1781 | 45.9% | -151.15 | -8.5% | 2.55 |
| Ημ.X | 364 | 46.7% | -20.50 | -5.6% | 2.00 |
| Ημ.2 | 767 | 36.4% | -94.85 | -12.4% | 3.68 |
| Goal | 9414 | 48.2% | -496.85 | -5.3% | 1.99 |
| No Goal | 14 | 64.3% | +2.35 | +16.8% | 1.83 |
| 0-1 Goal | 48 | 33.3% | -12.57 | -26.2% | 2.36 |
| 2-3 Goals | 1483 | 46.5% | -120.70 | -8.1% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 377 | 30.2% | -74.50 | -19.8% | 2.81 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1260 | 45.0% | -77.94 | -6.2% | 2.17 | |
| 954 | 45.5% | -36.84 | -3.9% | 2.24 | |
| 878 | 48.3% | +8.35 | +1.0% | 2.16 | |
| 806 | 44.4% | -53.25 | -6.6% | 2.21 | |
| 802 | 48.6% | -9.23 | -1.2% | 2.14 | |
| 724 | 47.7% | -39.34 | -5.4% | 2.08 | |
| 645 | 48.7% | -22.31 | -3.5% | 2.08 | |
| 583 | 48.0% | -26.87 | -4.6% | 2.08 | |
| 578 | 47.9% | -0.54 | -0.1% | 2.19 | |
| 478 | 47.7% | -46.45 | -9.7% | 1.96 | |
| 474 | 48.9% | +5.79 | +1.2% | 2.13 | |
| 471 | 42.0% | -56.84 | -12.1% | 2.32 | |
| 465 | 48.0% | +4.26 | +0.9% | 2.29 | |
| 462 | 50.2% | -20.04 | -4.3% | 2.08 | |
| 459 | 41.0% | -57.14 | -12.4% | 2.28 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 567 | 69.7% | -1.89 | -0.3% | 1.43 |
| 1.50 - 1.99 | 19846 | 53.9% | -780.73 | -3.9% | 1.79 |
| 2.00 - 2.99 | 14282 | 41.1% | -1,076.67 | -7.5% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 4062 | 28.3% | -97.98 | -2.4% | 3.49 |
| 5.01+ | 703 | 11.8% | -149.78 | -21.3% | 7.52 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 23253 | 46.4% | -1,288.20 | -5.5% | 2.21 |
| 1 - 3 | 8612 | 45.7% | -469.70 | -5.5% | 2.26 |
| 3 - 6 | 5335 | 45.3% | -262.82 | -4.9% | 2.33 |
| 6 - 12 | 2052 | 46.8% | -74.51 | -3.6% | 2.26 |
| 12 - 24 | 155 | 46.5% | -12.57 | -8.1% | 2.15 |
| 24 - 48 | 25 | 56.0% | +9.89 | +39.6% | 2.40 |
| 48+ | 28 | 32.1% | -9.14 | -32.6% | 2.33 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 76
39587 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 17:00 | - |
Αστέρας Τρίπολης
Καλαμάτα
|
Goal | 1.80
| - |
| 8/11/26 16:30 | - |
Κολωνία
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
2 | 1.80
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Ίπσουιτς
Μπόρνμουθ
|
Over | 1.75
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Μπράιτον
Μπρέντφορντ
|
Over | 1.60
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Σάντερλαντ
Τσέλσι
|
Over | 1.82
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Ρεν
Λιλ
|
2 | 3.00
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Ρεν
Λιλ
|
Over | 1.72
| - |
| 8/11/26 15:00 | - |
Αναγέννηση Καρδίτσας
Μαρκό
|
Over | 2.20
| - |
| 8/11/26 15:00 | - |
Αναγέννηση Καρδίτσας
Μαρκό
|
Goal | 2.20
| - |
| 8/11/26 15:00 | - |
Έλτσε
Μπέτις
|
Over | 1.65
| - |
| 8/11/26 14:00 | - |
Σπαρτάκ Βάρνα
Άρντα
|
Over | 2.10
| - |
| 8/11/26 13:30 | - |
Νάπολι
Λάτσιο
|
X2 | 1.74
| - |
| 8/11/26 13:30 | - |
Τόρες
Λατίνα
|
Over | 1.90
| - |
| 8/11/26 13:00 | - |
Κοπεγχάγη
Μπρόντμπι
|
1 | 1.90
| - |
| 8/11/26 13:00 | - |
Ιμισλί
0
Σουμγκαγίτ
0
|
2 | 2.37
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.