amonjohn
Μέλος από 27/10/2023- Points
- 117.12
- Yield*
- +1%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 20ος
- Προβλέψεις
- 1642
- Μέση απόδοση
- 2.67
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (801 από 1642)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 356 | 50.0% | -9.59 | -2.7% | 2.72 |
| X | 79 | 30.4% | -1.49 | -1.9% | 3.44 |
| 2 | 280 | 43.6% | +63.80 | +22.8% | 4.73 |
| 1X | 28 | 85.7% | +8.57 | +30.6% | 1.64 |
| 12 | 2 | 50.0% | -0.69 | -34.5% | 1.32 |
| X2 | 83 | 62.7% | +0.08 | +0.1% | 1.86 |
| Over | 380 | 45.5% | -26.67 | -7.0% | 2.10 |
| Under | 36 | 47.2% | -1.68 | -4.7% | 2.19 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 18 | 61.1% | +4.72 | +26.2% | 2.08 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 300 | 53.7% | -14.22 | -4.7% | 1.80 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 74 | 51.4% | +0.29 | +0.4% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 2.17 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 48.1% | +3.46 | +6.7% | 2.40 | |
| 51 | 39.2% | -6.84 | -13.4% | 2.40 | |
| 49 | 46.9% | -5.38 | -11.0% | 1.98 | |
| 41 | 48.8% | +0.52 | +1.3% | 2.22 | |
| 39 | 56.4% | +3.65 | +9.4% | 1.91 | |
| 39 | 53.8% | +2.36 | +6.1% | 3.24 | |
| 38 | 47.4% | -6.27 | -16.5% | 2.21 | |
| 37 | 51.4% | -2.57 | -6.9% | 1.83 | |
| 36 | 36.1% | -7.64 | -21.2% | 2.16 | |
| 36 | 44.4% | -6.58 | -18.3% | 1.86 | |
| 35 | 51.4% | -2.35 | -6.7% | 1.82 | |
| 32 | 62.5% | +3.27 | +10.2% | 1.96 | |
| 30 | 53.3% | +1.89 | +6.3% | 2.07 | |
| 29 | 55.2% | +0.25 | +0.9% | 1.91 | |
| 28 | 60.7% | +4.84 | +17.3% | 1.96 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 115 | 77.4% | +4.12 | +3.6% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 631 | 56.7% | -2.23 | -0.4% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 713 | 43.3% | -13.42 | -1.9% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 132 | 31.1% | +7.15 | +5.4% | 3.48 |
| 5.01+ | 51 | 7.8% | +21.50 | +42.2% | 20.01 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 81 | 54.3% | +3.46 | +4.3% | 2.59 |
| 1 - 3 | 188 | 50.0% | -3.59 | -1.9% | 2.18 |
| 3 - 6 | 305 | 49.8% | +35.02 | +11.5% | 2.81 |
| 6 - 12 | 517 | 50.3% | -3.24 | -0.6% | 2.68 |
| 12 - 24 | 436 | 46.1% | -3.90 | -0.9% | 2.58 |
| 24 - 48 | 108 | 41.7% | -12.69 | -11.8% | 3.52 |
| 48+ | 7 | 71.4% | +2.06 | +29.4% | 1.96 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1644 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 13:00 | - |
Φεϊρένσε
1
Λουζιτάνια Λουρόσα
0
|
2 | 2.32
| -1.00 |
| 8/11/26 05:10 | - |
Πούμας
2
Κλαμπ Αμέρικα
2
|
Over | 1.67
| +0.67 |
| 8/11/26 05:10 | - |
Πούμας
2
Κλαμπ Αμέρικα
2
|
Goal | 1.53
| +0.53 |
| 8/11/26 03:00 | - |
Τίγκρες
2
Κρουζ Αζούλ
3
|
2 | 2.02
| +1.02 |
| 7/11/26 21:30 | - |
Χέρτα Βερολίνου
2
Βόλφσμπουργκ
1
|
1 | 2.15
| +1.15 |
| 7/11/26 21:15 | - |
Βίτζεφ Λοτζ
3
Πογκόν
0
|
X2 | 1.78
| -1.00 |
| 7/11/26 20:30 | - |
Μπενεβέντο
1
Αβελίνο
1
|
Goal | 1.72
| +0.72 |
| 7/11/26 20:30 | - |
Μπενεβέντο
1
Αβελίνο
1
|
Over | 1.95
| -1.00 |
| 7/11/26 19:30 | - |
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
2
Ζελέζνιτσαρ
1
|
Goal | 1.91
| +0.91 |
| 7/11/26 18:30 | - |
Τρέντο
2
Αλμπινολέφε
1
|
Goal | 1.80
| +0.80 |
| 7/11/26 18:00 | - |
Γκεζτεπέ
1
Μπασακσεχίρ
2
|
1 | 1.98
| -1.00 |
| 7/11/26 17:15 | - |
Σαχέλ
0
ΑΣΝ Νιγκέλεκ
0
|
X | 2.72
| +1.72 |
| 7/11/26 05:00 | - |
Ατλάντε
0
Σάντος Λαγκούνα
2
|
Over | 1.57
| -1.00 |
| 7/11/26 01:00 | - |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
0
Ρεάλ Τομαγιάπο
2
|
Goal | 1.57
| -1.00 |
| 7/11/26 00:15 | - |
Ουνιόν Σάντα Φε
2
Βελέζ Σάρσφιλντ
0
|
Goal | 1.80
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.