autokatastrofi
Μέλος από 10/4/2023- Points
- 51.32
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- 420ος
- Προβλέψεις
- 30627
- Μέση απόδοση
- 2.09
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (15689 από 30627)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3249 | 60.6% | -95.39 | -2.9% | 1.97 |
| X | 1100 | 25.0% | -178.01 | -16.2% | 3.65 |
| 2 | 3635 | 48.6% | -197.97 | -5.4% | 2.62 |
| 1X | 228 | 62.3% | -13.12 | -5.8% | 1.70 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1181 | 55.5% | -95.16 | -8.1% | 1.76 |
| Over | 8108 | 53.8% | -614.32 | -7.6% | 1.76 |
| Under | 537 | 57.5% | -32.48 | -6.0% | 1.67 |
| Ημ.1 | 1764 | 47.7% | -171.96 | -9.7% | 2.30 |
| Ημ.X | 48 | 25.0% | -19.01 | -39.6% | 2.34 |
| Ημ.2 | 1731 | 39.6% | -145.95 | -8.4% | 3.08 |
| Goal | 5816 | 55.3% | -320.71 | -5.5% | 1.73 |
| No Goal | 385 | 53.0% | -49.39 | -12.8% | 1.67 |
| 0-1 Goal | 33 | 42.4% | +0.36 | +1.1% | 2.35 |
| 2-3 Goals | 1970 | 46.4% | -170.19 | -8.6% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 842 | 38.2% | -54.21 | -6.4% | 2.50 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 570 | 51.4% | -13.24 | -2.3% | 1.99 | |
| 558 | 50.9% | -29.54 | -5.3% | 1.99 | |
| 516 | 53.3% | +0.99 | +0.2% | 1.95 | |
| 484 | 47.1% | -52.91 | -10.9% | 2.00 | |
| 484 | 56.0% | -11.41 | -2.4% | 1.83 | |
| 424 | 53.8% | +1.77 | +0.4% | 1.93 | |
| 407 | 55.3% | -27.09 | -6.7% | 1.78 | |
| 344 | 56.7% | -5.64 | -1.6% | 1.95 | |
| 336 | 52.1% | -24.46 | -7.3% | 1.86 | |
| 333 | 55.9% | -13.86 | -4.2% | 1.82 | |
| 332 | 54.8% | -12.71 | -3.8% | 1.82 | |
| 331 | 58.0% | +10.94 | +3.3% | 1.86 | |
| 328 | 47.6% | -40.38 | -12.3% | 2.00 | |
| 326 | 48.2% | -32.88 | -10.1% | 1.97 | |
| 322 | 52.5% | -32.77 | -10.2% | 1.91 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4322 | 69.3% | -196.14 | -4.5% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 17607 | 54.2% | -1,162.55 | -6.6% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 6570 | 41.2% | -441.07 | -6.7% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 1626 | 24.4% | -263.40 | -16.2% | 3.49 |
| 5.01+ | 502 | 8.4% | -94.35 | -18.8% | 13.35 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 6873 | 51.8% | -545.06 | -7.9% | 2.02 |
| 1 - 3 | 6316 | 51.7% | -412.76 | -6.5% | 2.03 |
| 3 - 6 | 6063 | 51.0% | -423.92 | -7.0% | 2.10 |
| 6 - 12 | 7734 | 50.5% | -546.76 | -7.1% | 2.18 |
| 12 - 24 | 3182 | 51.3% | -205.89 | -6.5% | 2.12 |
| 24 - 48 | 258 | 53.1% | -4.34 | -1.7% | 1.91 |
| 48+ | 201 | 50.7% | -18.78 | -9.3% | 1.93 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
30723 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 04:15 | - |
Πούμας
3
Κρουζ Αζούλ
3
|
Over | 1.65
| +0.65 |
| 12/10/26 04:15 | - |
Πούμας
3
Κρουζ Αζούλ
3
|
Goal | 1.55
| +0.55 |
| 12/10/26 04:15 | - |
Αμέρικα Ντε Κάλι
1
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
2
|
Over | 1.93
| +0.93 |
| 12/10/26 04:15 | - |
Αμέρικα Ντε Κάλι
1
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
2
|
1 | 1.82
| -1.00 |
| 12/10/26 03:30 | - |
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
0
Ιντεπεντιέντε
0
|
Over | 2.35
| -1.00 |
| 12/10/26 03:30 | - |
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
0
Ιντεπεντιέντε
0
|
Goal | 1.95
| -1.00 |
| 4/10/26 17:00 | - |
Μπρατβάαγκ
3
Σότρα
2
|
Goal | 1.47
| +0.47 |
| 4/10/26 17:00 | - |
Μπρατβάαγκ
3
Σότρα
2
|
4-6 Goals | 2.42
| +1.42 |
| 4/10/26 09:00 | - |
Σεντάι
2
Τζούμπιλο Ιβάτα
1
|
Goal | 1.65
| +0.65 |
| 4/10/26 09:00 | - |
Σεντάι
2
Τζούμπιλο Ιβάτα
1
|
Over | 1.75
| +0.75 |
| 3/10/26 02:45 | - |
Ζουβεντούδε
3
Οπεράριο Φεροβιάριο
0
|
Over | 2.12
| +1.12 |
| 2/10/26 04:30 | - |
Σιάτλ Σάουντερς
2
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
1
|
Over | 1.37
| +0.37 |
| 2/10/26 04:30 | - |
Σιάτλ Σάουντερς
2
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
1
|
Ημ.1 | 1.95
| -1.00 |
| 2/10/26 04:30 | - |
Σιάτλ Σάουντερς
2
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
1
|
1 | 1.52
| +0.52 |
| 2/10/26 00:30 | - |
Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο
0
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
3
|
2 | 1.55
| +0.55 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.