bobkikola
Μέλος από 17/9/2024- Points
- 23.59
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -64%
- Κατάταξη
- 534ος
- Προβλέψεις
- 6975
- Μέση απόδοση
- 2.84
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 40% (2792 από 6975)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1966 | 56.5% | -145.71 | -7.4% | 1.91 |
| X | 3659 | 27.7% | -259.43 | -7.1% | 3.57 |
| 2 | 1207 | 49.5% | -57.67 | -4.8% | 2.28 |
| 1X | 5 | 40.0% | -2.02 | -40.4% | 2.49 |
| 12 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.27 |
| X2 | 5 | 60.0% | -0.13 | -2.6% | 1.84 |
| Over | 50 | 58.0% | -0.23 | -0.5% | 1.74 |
| Under | 11 | 54.5% | -0.10 | -0.9% | 1.75 |
| Ημ.1 | 6 | 50.0% | -0.71 | -11.8% | 3.93 |
| Ημ.X | 4 | 50.0% | -0.04 | -1.0% | 1.98 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 60 | 45.0% | -10.77 | -18.0% | 1.82 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 11.50 |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 275 | 34.9% | -12.49 | -4.5% | 2.79 | |
| 219 | 34.2% | -21.85 | -10.0% | 2.87 | |
| 180 | 37.8% | -43.69 | -24.3% | 3.16 | |
| 158 | 34.8% | -15.57 | -9.9% | 2.77 | |
| 157 | 38.9% | -18.21 | -11.6% | 2.54 | |
| 155 | 40.0% | -11.15 | -7.2% | 2.75 | |
| 133 | 37.6% | -16.02 | -12.0% | 2.79 | |
| 117 | 41.9% | +2.65 | +2.3% | 2.81 | |
| 108 | 37.0% | -13.15 | -12.2% | 2.88 | |
| 106 | 25.5% | -27.39 | -25.8% | 3.64 | |
| 93 | 39.8% | -1.71 | -1.8% | 2.81 | |
| 91 | 30.8% | -26.60 | -29.2% | 2.86 | |
| 89 | 41.6% | +10.24 | +11.5% | 3.06 | |
| 84 | 42.9% | +1.07 | +1.3% | 2.59 | |
| 83 | 43.4% | +10.19 | +12.3% | 2.67 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 864 | 74.0% | -29.76 | -3.4% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 1347 | 55.5% | -67.75 | -5.0% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 1713 | 37.4% | -78.98 | -4.6% | 2.59 |
| 3.00 - 5.00 | 2710 | 26.5% | -269.62 | -9.9% | 3.44 |
| 5.01+ | 341 | 13.8% | -32.70 | -9.6% | 7.66 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 603 | 42.0% | -55.98 | -9.3% | 2.68 |
| 1 - 3 | 955 | 43.0% | -42.93 | -4.5% | 2.62 |
| 3 - 6 | 1013 | 42.0% | -66.89 | -6.6% | 2.85 |
| 6 - 12 | 1788 | 38.3% | -161.24 | -9.0% | 2.89 |
| 12 - 24 | 1990 | 39.3% | -96.60 | -4.9% | 2.94 |
| 24 - 48 | 474 | 37.1% | -55.51 | -11.7% | 2.93 |
| 48+ | 152 | 38.8% | +0.34 | +0.2% | 2.79 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7004 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 02:00 | 871 |
Σεντ Λούις Σίτι
6
Λος Άντζελες Γκάλαξι
2
|
X | 4.25 | -1.00 |
| 11/10/26 23:30 | 863 |
Ναούτικο
0
Βίλα Νόβα
2
|
X | 3.10 | -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | 840 |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
X | 3.25 | -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | 841 |
Φαρούλ Κονστάντζα
3
Πετρολούλ Πλοέστι
1
|
X | 3.50 | -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | 842 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
3
Αλ Τααβόν
0
|
X | 3.45 | -1.00 |
| 11/10/26 20:45 | 839 |
Σαν Λορέντζο
1
Ντεπορτίβο Ριέστρα
0
|
X | 2.75 | -1.00 |
| 8/10/26 03:30 | 171 |
Κρουζέιρο
2
Σάο Πάουλο
0
|
1 | 1.72 | +0.72 |
| 8/10/26 02:30 | 169 |
Αμέρικα Μινέιρο
0
Φορταλέζα
1
|
2 | 1.88 | +0.88 |
| 8/10/26 01:30 | 163 |
Αβάι
2
Λοντρίνα
1
|
X | 3.05 | -1.00 |
| 16/9/26 01:00 | 753 |
Πλατένσε
2
Φλουμινένσε
1
|
X | 2.85 | -1.00 |
| 16/9/26 01:00 | 754 |
Βάσκο Ντα Γκάμα
2
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
0
|
X | 4.15 | -1.00 |
| 15/9/26 04:00 | 673 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
0
Ντεπορτίβο Πάστο
1
|
1 | 1.25 | -1.00 |
| 15/9/26 03:15 | 671 |
Ινστιτούτο Κόρδοβα
2
Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο
1
|
1 | 1.44 | +0.44 |
| 15/9/26 02:00 | 669 |
Μπαΐα
2
Ρέμο
1
|
X | 4.50 | -1.00 |
| 11/9/26 04:00 | 920 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
1
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
0
|
X | 3.00 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.