dimi21
Μέλος από 22/10/2024- Points
- 20.93
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -9%
- Κατάταξη
- 536ος
- Προβλέψεις
- 2289
- Μέση απόδοση
- 2.45
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (1000 από 2289)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 766 | 50.3% | -64.75 | -8.5% | 2.05 |
| X | 570 | 28.8% | -14.76 | -2.6% | 3.44 |
| 2 | 467 | 41.5% | -51.21 | -11.0% | 2.62 |
| 1X | 40 | 65.0% | -3.72 | -9.3% | 1.47 |
| 12 | 7 | 71.4% | -0.53 | -7.6% | 1.29 |
| X2 | 39 | 53.8% | -4.26 | -10.9% | 1.70 |
| Over | 135 | 49.6% | -19.30 | -14.3% | 1.77 |
| Under | 92 | 46.7% | -14.14 | -15.4% | 1.85 |
| Ημ.1 | 1 | 100.0% | +1.22 | +122.0% | 2.22 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 5.45 |
| Goal | 136 | 57.4% | -4.47 | -3.3% | 1.69 |
| No Goal | 13 | 46.2% | -1.45 | -11.2% | 1.88 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.00 |
| 2-3 Goals | 16 | 50.0% | +0.02 | +0.1% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 3 | 66.7% | +1.95 | +65.0% | 2.61 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 89 | 37.1% | -16.93 | -19.0% | 2.39 | |
| 74 | 60.8% | +14.24 | +19.2% | 2.30 | |
| 72 | 51.4% | +14.25 | +19.8% | 2.38 | |
| 70 | 51.4% | -5.62 | -8.0% | 2.40 | |
| 57 | 40.4% | -4.21 | -7.4% | 2.51 | |
| 54 | 40.7% | -3.20 | -5.9% | 2.49 | |
| 53 | 39.6% | -9.37 | -17.7% | 2.35 | |
| 48 | 50.0% | -7.42 | -15.5% | 2.25 | |
| 46 | 41.3% | -11.98 | -26.0% | 2.16 | |
| 45 | 46.7% | -0.20 | -0.4% | 2.65 | |
| 44 | 54.5% | +18.73 | +42.6% | 2.64 | |
| 42 | 52.4% | -7.96 | -19.0% | 1.87 | |
| 40 | 40.0% | -3.90 | -9.8% | 2.65 | |
| 40 | 35.0% | -12.93 | -32.3% | 2.57 | |
| 40 | 50.0% | +4.40 | +11.0% | 2.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 329 | 66.6% | -35.62 | -10.8% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 649 | 53.9% | -55.51 | -8.6% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 622 | 39.5% | -43.67 | -7.0% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 638 | 28.1% | -27.10 | -4.2% | 3.48 |
| 5.01+ | 51 | 11.8% | -17.50 | -34.3% | 6.88 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 183 | 48.6% | +3.14 | +1.7% | 2.41 |
| 1 - 3 | 376 | 44.9% | -10.40 | -2.8% | 2.44 |
| 3 - 6 | 400 | 40.8% | -39.42 | -9.9% | 2.53 |
| 6 - 12 | 985 | 44.0% | -79.73 | -8.1% | 2.44 |
| 12 - 24 | 280 | 44.3% | -35.66 | -12.7% | 2.37 |
| 24 - 48 | 46 | 39.1% | -8.16 | -17.7% | 2.34 |
| 48+ | 19 | 21.1% | -9.17 | -48.3% | 3.15 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2293 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 21:00 | 895 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
2 | 2.47 | - |
| 12/10/26 20:00 | 890 |
Κφουμ Όσλο
2
Βαλερένγκα
1
|
X | 3.55 | -1.00 |
| 10/10/26 16:30 | 519 |
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
1
Βάκερ Ίνσμπρουκ
2
|
X | 3.65 | -1.00 |
| 10/10/26 16:00 | 500 |
Τζένοα
2
Φιορεντίνα
1
|
X | 3.30 | -1.00 |
| 10/10/26 16:00 | 500 |
Τζένοα
2
Φιορεντίνα
1
|
Goal | 1.77 | +0.77 |
| 10/10/26 16:00 | 503 |
Μπενεβέντο
2
Τσεζένα
0
|
X | 3.50 | -1.00 |
| 10/10/26 16:00 | 503 |
Μπενεβέντο
2
Τσεζένα
0
|
Goal | 1.65 | -1.00 |
| 10/10/26 16:00 | 514 |
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
0
Γιάμπλονετς
1
|
X | 3.25 | -1.00 |
| 10/10/26 16:00 | 514 |
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
0
Γιάμπλονετς
1
|
Goal | 1.64 | -1.00 |
| 10/10/26 14:30 | 478 |
Νοτς Κάουντι
1
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
2
|
X | 3.20 | -1.00 |
| 10/10/26 14:30 | 478 |
Νοτς Κάουντι
1
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
2
|
Goal | 1.68 | +0.68 |
| 10/10/26 14:30 | 483 |
Όλτρινχαμ
3
Όλντερσοτ Τάουν
1
|
X | 3.70 | -1.00 |
| 10/10/26 14:30 | 483 |
Όλτρινχαμ
3
Όλντερσοτ Τάουν
1
|
Goal | 1.51 | +0.51 |
| 10/10/26 14:00 | 471 |
Όσναμπρικ
1
Ντιναμό Δρέσδης
1
|
X | 3.55 | +2.55 |
| 10/10/26 14:00 | 471 |
Όσναμπρικ
1
Ντιναμό Δρέσδης
1
|
Goal | 1.45 | +0.45 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.