dpikos
Μέλος από 9/9/2016- Points
- 40.74
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -12%
- Κατάταξη
- 453ος
- Προβλέψεις
- 22758
- Μέση απόδοση
- 1.80
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (12567 από 22758)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3763 | 67.6% | -178.81 | -4.8% | 1.47 |
| X | 2560 | 31.1% | -80.05 | -3.1% | 3.14 |
| 2 | 2465 | 55.2% | -167.17 | -6.8% | 1.90 |
| 1X | 605 | 63.5% | -76.30 | -12.6% | 1.19 |
| 12 | 229 | 67.7% | -29.40 | -12.8% | 1.19 |
| X2 | 390 | 67.4% | -35.52 | -9.1% | 1.27 |
| Over | 5055 | 60.9% | -443.19 | -8.8% | 1.53 |
| Under | 49 | 59.2% | -2.43 | -5.0% | 1.64 |
| Ημ.1 | 40 | 67.5% | +0.37 | +0.9% | 1.90 |
| Ημ.X | 421 | 41.3% | -67.38 | -16.0% | 2.06 |
| Ημ.2 | 33 | 39.4% | -5.99 | -18.2% | 2.37 |
| Goal | 4815 | 55.6% | -479.59 | -10.0% | 1.64 |
| No Goal | 4 | 50.0% | -1.44 | -36.0% | 1.82 |
| 0-1 Goal | 4 | 25.0% | -0.10 | -2.5% | 3.78 |
| 2-3 Goals | 2236 | 46.0% | -281.63 | -12.6% | 1.90 |
| 4-6 Goals | 84 | 42.9% | -13.41 | -16.0% | 2.13 |
| 7+ Goals | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 21.22 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1062 | 56.0% | -88.52 | -8.3% | 1.72 | |
| 793 | 54.6% | -60.87 | -7.7% | 1.77 | |
| 740 | 55.4% | -61.05 | -8.3% | 1.79 | |
| 732 | 56.0% | -30.23 | -4.1% | 1.84 | |
| 730 | 62.2% | -70.23 | -9.6% | 1.50 | |
| 721 | 57.6% | -3.11 | -0.4% | 1.88 | |
| 710 | 47.0% | -60.63 | -8.5% | 2.09 | |
| 693 | 59.0% | -62.12 | -9.0% | 1.64 | |
| 520 | 61.7% | -31.72 | -6.1% | 1.58 | |
| 450 | 46.7% | -65.81 | -14.6% | 2.00 | |
| 434 | 50.7% | -27.00 | -6.2% | 2.15 | |
| 426 | 58.0% | -29.71 | -7.0% | 1.67 | |
| 412 | 60.4% | -43.46 | -10.5% | 1.61 | |
| 364 | 52.2% | -20.77 | -5.7% | 2.00 | |
| 345 | 62.3% | -35.48 | -10.3% | 1.50 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 7988 | 69.5% | -652.77 | -8.2% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 10030 | 53.3% | -965.00 | -9.6% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2814 | 39.4% | -194.23 | -6.9% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 1884 | 29.6% | -49.74 | -2.6% | 3.32 |
| 5.01+ | 42 | 14.3% | -5.30 | -12.6% | 8.40 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1370 | 54.7% | -125.35 | -9.1% | 1.80 |
| 1 - 3 | 3606 | 53.8% | -388.24 | -10.8% | 1.80 |
| 3 - 6 | 6320 | 56.5% | -404.13 | -6.4% | 1.79 |
| 6 - 12 | 8560 | 55.2% | -728.35 | -8.5% | 1.79 |
| 12 - 24 | 2593 | 54.0% | -224.60 | -8.7% | 1.85 |
| 24 - 48 | 217 | 58.5% | +4.16 | +1.9% | 1.81 |
| 48+ | 92 | 57.6% | -0.53 | -0.6% | 1.81 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
22940 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 03:00 | 912 |
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Κρουζέιρο
|
Ημ.X | 2.15 | - |
| 13/10/26 01:30 | 910 |
Σαπεκοένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
2 | 1.90 | - |
| 13/10/26 01:30 | 910 |
Σαπεκοένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
2-3 Goals | 1.91 | - |
| 13/10/26 01:30 | 911 |
Κρισιούμα
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 | 1.32 | - |
| 13/10/26 01:30 | 911 |
Κρισιούμα
Αμέρικα Μινέιρο
|
Over | 1.80 | - |
| 13/10/26 01:20 | 1650 |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
2-3 Goals | 1.90 | - |
| 13/10/26 01:00 | 909 |
Νοβοριζοντίνο
Πόντε Πρέτα
|
1 | 1.05 | - |
| 13/10/26 01:00 | 909 |
Νοβοριζοντίνο
Πόντε Πρέτα
|
Over | 1.27 | - |
| 13/10/26 00:30 | 908 |
Χιμνάσια Μεντόζα
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
Ημ.X | 1.87 | - |
| 13/10/26 00:30 | 908 |
Χιμνάσια Μεντόζα
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
X | 3.00 | - |
| 12/10/26 23:00 | 907 |
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Νουμπλένσε
|
1 | 1.51 | - |
| 12/10/26 23:00 | 907 |
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Νουμπλένσε
|
2-3 Goals | 1.95 | - |
| 12/10/26 22:15 | 906 |
Φαμαλικάο
Αλβέρκα
|
Goal | 1.78 | - |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
2-3 Goals | 1.98 | - |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
2 | 2.10 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.