ernestomk
Μέλος από 6/5/2014- Points
- 109.66
- Yield*
- +3%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 36ος
- Προβλέψεις
- 295
- Μέση απόδοση
- 3.18
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (130 από 295)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 89 | 34.8% | -20.69 | -23.2% | 3.51 |
| X | 27 | 25.9% | -1.40 | -5.2% | 4.55 |
| 2 | 46 | 30.4% | +14.95 | +32.5% | 4.78 |
| 1X | 1 | 100.0% | +0.62 | +62.0% | 1.62 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.55 |
| Over | 36 | 77.8% | +13.92 | +38.7% | 1.81 |
| Under | 39 | 56.4% | +6.28 | +16.1% | 2.21 |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 8.50 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 11.00 |
| Goal | 23 | 65.2% | +5.49 | +23.9% | 1.91 |
| No Goal | 31 | 38.7% | -6.51 | -21.0% | 2.11 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 76.5% | +14.10 | +82.9% | 2.66 | |
| 17 | 58.8% | +5.58 | +32.8% | 2.46 | |
| 17 | 58.8% | +2.66 | +15.6% | 2.07 | |
| 16 | 37.5% | -5.62 | -35.1% | 2.22 | |
| 15 | 46.7% | +18.09 | +120.6% | 4.24 | |
| 13 | 61.5% | +7.72 | +59.4% | 2.45 | |
| 13 | 53.8% | +3.46 | +26.6% | 2.97 | |
| 11 | 63.6% | +4.23 | +38.5% | 2.37 | |
| 11 | 36.4% | -1.50 | -13.6% | 2.41 | |
| 9 | 44.4% | +1.46 | +16.2% | 2.83 | |
| 8 | 62.5% | -0.42 | -5.3% | 2.37 | |
| 8 | 12.5% | -6.15 | -76.9% | 3.48 | |
| 7 | 28.6% | -2.80 | -40.0% | 2.54 | |
| 7 | 14.3% | -5.35 | -76.4% | 3.23 | |
| 7 | 42.9% | -0.26 | -3.7% | 2.37 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 13 | 76.9% | +0.70 | +5.4% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 94 | 67.0% | +16.89 | +18.0% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 87 | 39.1% | -8.53 | -9.8% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 66 | 30.3% | +4.40 | +6.7% | 3.65 |
| 5.01+ | 35 | 8.6% | -3.80 | -10.9% | 8.85 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 16 | 50.0% | +2.98 | +18.6% | 3.54 |
| 1 - 3 | 48 | 35.4% | -9.55 | -19.9% | 3.99 |
| 3 - 6 | 21 | 23.8% | -9.15 | -43.6% | 3.00 |
| 6 - 12 | 110 | 49.1% | +8.94 | +8.1% | 2.97 |
| 12 - 24 | 25 | 44.0% | -2.68 | -10.7% | 3.60 |
| 24 - 48 | 34 | 41.2% | +13.58 | +39.9% | 3.05 |
| 48+ | 41 | 51.2% | +5.54 | +13.5% | 2.62 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 27
475 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 9/11/26 20:00 | - |
Ρούνα
Ντελφίν
|
2 | 4.85
| - |
| 9/11/26 20:00 | - |
Κρίστιανσουντ
Βαλερένγκα
|
X | 3.90
| - |
| 9/11/26 20:00 | - |
Μποτοσάνι
Οτελούλ Γκαλάτι
|
1 | 2.07
| - |
| 9/11/26 20:00 | - |
Μποτοσάνι
Οτελούλ Γκαλάτι
|
Over | 1.80
| - |
| 9/11/26 04:10 | - |
Λεόν
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
1 | 3.30
| - |
| 9/11/26 04:10 | - |
Λεόν
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
Under | 2.18
| - |
| 9/11/26 02:00 | - |
Κερέταρο
Πουέμπλα
|
2 | 4.05
| - |
| 9/11/26 00:15 | - |
Γκοϊάς
Πόντε Πρέτα
|
X | 9.25
| - |
| 9/11/26 00:15 | - |
Σεάρα
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 | 1.70
| - |
| 8/11/26 23:30 | - |
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
Λίγκα Ντε Κίτο
|
Under | 1.78
| - |
| 8/11/26 23:30 | - |
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
Λίγκα Ντε Κίτο
|
No Goal | 1.98
| - |
| 8/11/26 23:05 | - |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
1 | 3.55
| - |
| 8/11/26 23:05 | - |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
Under | 1.98
| - |
| 8/11/26 23:05 | - |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
No Goal | 2.07
| - |
| 8/11/26 21:45 | - |
Λανς
Μαρσέιγ
|
Under | 2.60
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.