ilpastore
Μέλος από 30/1/2019- Points
- 64.24
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- -5%
- Κατάταξη
- 378ος
- Προβλέψεις
- 11642
- Μέση απόδοση
- 2.16
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (5162 από 11642)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1173 | 48.0% | -69.26 | -5.9% | 2.18 |
| X | 43 | 16.3% | -18.55 | -43.1% | 4.61 |
| 2 | 356 | 42.1% | -38.38 | -10.8% | 2.52 |
| 1X | 39 | 41.0% | -5.23 | -13.4% | 2.18 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 51 | 41.2% | -6.28 | -12.3% | 2.23 |
| Over | 3018 | 45.8% | -329.51 | -10.9% | 2.00 |
| Under | 3 | 33.3% | -1.43 | -47.7% | 1.68 |
| Ημ.1 | 65 | 55.4% | -1.95 | -3.0% | 1.77 |
| Ημ.X | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 2.27 |
| Ημ.2 | 12 | 33.3% | +2.54 | +21.2% | 4.28 |
| Goal | 5004 | 48.1% | -317.46 | -6.3% | 1.98 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 85 | 50.6% | -1.96 | -2.3% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 1787 | 29.8% | -347.59 | -19.5% | 2.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 641 | 45.7% | -54.62 | -8.5% | 2.08 | |
| 509 | 48.1% | -16.62 | -3.3% | 2.06 | |
| 503 | 42.5% | -76.79 | -15.3% | 2.23 | |
| 450 | 45.8% | -59.22 | -13.2% | 2.05 | |
| 423 | 43.0% | -48.96 | -11.6% | 2.20 | |
| 367 | 36.2% | -65.78 | -17.9% | 2.34 | |
| 347 | 45.0% | -24.08 | -6.9% | 2.08 | |
| 279 | 45.9% | -24.96 | -8.9% | 2.08 | |
| 279 | 40.9% | -45.16 | -16.2% | 2.09 | |
| 249 | 49.4% | -13.05 | -5.2% | 1.99 | |
| 248 | 45.2% | -3.49 | -1.4% | 2.21 | |
| 234 | 49.6% | +5.84 | +2.5% | 2.14 | |
| 217 | 51.2% | -4.78 | -2.2% | 1.91 | |
| 217 | 41.9% | -30.55 | -14.1% | 2.14 | |
| 198 | 61.6% | +34.97 | +17.7% | 1.93 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 320 | 70.6% | -11.73 | -3.7% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 4914 | 51.4% | -394.68 | -8.0% | 1.80 |
| 2.00 - 2.99 | 5653 | 39.4% | -611.02 | -10.8% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 721 | 25.4% | -111.48 | -15.5% | 3.40 |
| 5.01+ | 34 | 8.8% | -12.15 | -35.7% | 10.10 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1156 | 42.6% | -154.70 | -13.4% | 2.18 |
| 1 - 3 | 2068 | 44.3% | -208.96 | -10.1% | 2.18 |
| 3 - 6 | 2516 | 42.3% | -295.18 | -11.7% | 2.20 |
| 6 - 12 | 3308 | 46.0% | -240.89 | -7.3% | 2.13 |
| 12 - 24 | 2096 | 44.9% | -194.62 | -9.3% | 2.12 |
| 24 - 48 | 406 | 45.8% | -34.12 | -8.4% | 2.15 |
| 48+ | 92 | 43.5% | -12.59 | -13.7% | 2.08 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 2
11662 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 20:30 | 1599 |
Κάιζερ Τσιφς
Στέλενμπος
|
Goal | 2.15 | - |
| 13/10/26 20:30 | 1600 |
Ντούρμπαν Σίτι
Αμαζούλου
|
Goal | 2.02 | - |
| 13/10/26 20:30 | 1601 |
Ορλάντο Πάιρετς
ΤS Γκάλαξι
|
Goal | 2.87 | - |
| 13/10/26 20:30 | 1602 |
Ρίτσαρντς Μπέι
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
Goal | 2.30 | - |
| 13/10/26 20:00 | 207 |
Νόρκεπινγκ
Σούντσβαλ
|
Goal | 1.85 | - |
| 13/10/26 17:00 | 1568 |
Γιουβέντους U23
Λουμεζάνε
|
Goal | 1.62 | - |
| 13/10/26 17:00 | 1569 |
Σαριγιέρ
Μπόντρουμ ΦΚ
|
Goal | 1.81 | - |
| 13/10/26 14:30 | 1522 |
Μπαντίρμασπορ
Σίβασπορ
|
Goal | 1.67 | - |
| 12/10/26 22:00 | 904 |
Λεβάντε
3
Σεβίλλη
3
|
Goal | 1.78 | +0.78 |
| 12/10/26 21:45 | 898 |
Τορίνο
2
Ουντινέζε
1
|
1 | 2.40 | +1.40 |
| 12/10/26 21:30 | 1637 |
Μπαρλέτα
1
Κάβεσε
1
|
Goal | 1.91 | +0.91 |
| 12/10/26 21:00 | 895 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
3
Ραπίντ Βουκουρεστίου
4
|
Goal | 1.75 | +0.75 |
| 12/10/26 20:00 | 888 |
Λουντογκόρετς
5
Άρντα
0
|
1 | 1.60 | +0.60 |
| 12/10/26 18:00 | 880 |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
1 | 1.23 | -1.00 |
| 12/10/26 18:00 | 880 |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
Ημ.1 | 1.51 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.