ioan87
Μέλος από 14/1/2024- Points
- 127.92
- Yield*
- +3%
- 30 ημερών
- +21%
- Κατάταξη
- 6ος
- Προβλέψεις
- 930
- Μέση απόδοση
- 2.16
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 52% (482 από 930)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 259 | 53.7% | +15.26 | +5.9% | 2.09 |
| X | 57 | 35.1% | +9.44 | +16.6% | 3.37 |
| 2 | 158 | 44.9% | +17.77 | +11.2% | 2.83 |
| 1X | 63 | 54.0% | -5.81 | -9.2% | 1.79 |
| 12 | 8 | 50.0% | -2.95 | -36.9% | 1.29 |
| X2 | 89 | 64.0% | +13.11 | +14.7% | 1.81 |
| Over | 94 | 54.3% | -5.63 | -6.0% | 1.79 |
| Under | 39 | 61.5% | +4.25 | +10.9% | 1.82 |
| Ημ.1 | 11 | 27.3% | -4.86 | -44.2% | 2.56 |
| Ημ.X | 9 | 55.6% | +1.31 | +14.6% | 2.14 |
| Ημ.2 | 6 | 33.3% | -1.96 | -32.7% | 2.53 |
| Goal | 88 | 53.4% | -7.86 | -8.9% | 1.73 |
| No Goal | 48 | 52.1% | -3.15 | -6.6% | 1.89 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.22 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 42.9% | -8.30 | -16.9% | 2.04 | |
| 44 | 63.6% | +6.50 | +14.8% | 1.86 | |
| 42 | 61.9% | +6.89 | +16.4% | 2.07 | |
| 41 | 56.1% | +1.14 | +2.8% | 1.93 | |
| 41 | 41.5% | -9.80 | -23.9% | 2.01 | |
| 34 | 64.7% | +6.68 | +19.6% | 2.08 | |
| 33 | 48.5% | +8.05 | +24.4% | 3.57 | |
| 33 | 60.6% | +8.43 | +25.5% | 2.20 | |
| 32 | 59.4% | +1.18 | +3.7% | 1.79 | |
| 31 | 64.5% | +12.27 | +39.6% | 2.33 | |
| 22 | 40.9% | -6.75 | -30.7% | 2.10 | |
| 21 | 52.4% | +1.79 | +8.5% | 2.07 | |
| 18 | 55.6% | +2.47 | +13.7% | 2.17 | |
| 18 | 33.3% | -5.99 | -33.3% | 2.36 | |
| 17 | 64.7% | +2.08 | +12.2% | 1.78 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 87 | 75.9% | +3.55 | +4.1% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 438 | 58.9% | +7.44 | +1.7% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 304 | 41.8% | -1.37 | -0.5% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 90 | 32.2% | +15.30 | +17.0% | 3.56 |
| 5.01+ | 11 | 18.2% | +3.00 | +27.3% | 7.98 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 299 | 50.2% | +0.12 | 0.0% | 2.11 |
| 1 - 3 | 216 | 51.9% | +16.61 | +7.7% | 2.27 |
| 3 - 6 | 154 | 52.6% | +12.50 | +8.1% | 2.40 |
| 6 - 12 | 167 | 53.3% | +5.26 | +3.1% | 2.09 |
| 12 - 24 | 93 | 53.8% | -5.57 | -6.0% | 1.84 |
| 24 - 48 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.30 |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 2
930 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/26 11:30 | - |
Πέρσικ Κεντίρι
1
Περσίγια Τζακάρτα
3
|
2 | 1.98
| +0.98 |
| 16/5/26 11:30 | - |
Πέρσικ Κεντίρι
1
Περσίγια Τζακάρτα
3
|
Under | 1.98
| -1.00 |
| 16/5/26 11:30 | - |
Πέρσικ Κεντίρι
1
Περσίγια Τζακάρτα
3
|
No Goal | 2.12
| -1.00 |
| 16/5/26 08:00 | - |
Μίτο Χόλιχοκ
0
Τόκιο Βέρντι
1
|
1X | 1.34
| -1.00 |
| 16/5/26 08:00 | - |
Μίτο Χόλιχοκ
0
Τόκιο Βέρντι
1
|
No Goal | 1.62
| +0.62 |
| 16/5/26 08:00 | - |
Μίτο Χόλιχοκ
0
Τόκιο Βέρντι
1
|
Under | 1.45
| +0.45 |
| 15/5/26 12:30 | - |
Γκριν Γκούλι
1
Μέλμπουρν Σίτι Γιουθ
3
|
2 | 1.52
| +0.52 |
| 15/5/26 12:30 | - |
Γκριν Γκούλι
1
Μέλμπουρν Σίτι Γιουθ
3
|
Over | 1.67
| +0.67 |
| 15/5/26 12:30 | - |
Γκριν Γκούλι
1
Μέλμπουρν Σίτι Γιουθ
3
|
Goal | 1.80
| +0.80 |
| 26/4/26 02:30 | - |
Κολόμπους Κρου
2
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
0
|
X2 | 1.93
| -1.00 |
| 26/4/26 02:30 | - |
Κολόμπους Κρου
2
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
0
|
No Goal | 2.07
| +1.07 |
| 26/4/26 02:30 | - |
Κολόμπους Κρου
2
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
0
|
Under | 2.05
| +1.05 |
| 24/4/26 22:00 | - |
Μπέτις
1
Ρεάλ Μαδρίτης
1
|
1X | 1.91
| +0.91 |
| 24/4/26 22:00 | - |
Μπέτις
1
Ρεάλ Μαδρίτης
1
|
No Goal | 2.65
| -1.00 |
| 24/4/26 22:00 | - |
Μπέτις
1
Ρεάλ Μαδρίτης
1
|
Under | 2.62
| +1.62 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.