kALOGEROS
Μέλος από 17/9/2022- Points
- 6.53
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -18%
- Κατάταξη
- 589ος
- Προβλέψεις
- 13384
- Μέση απόδοση
- 2.50
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (5910 από 13384)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4906 | 51.0% | -227.66 | -4.6% | 2.13 |
| X | 2004 | 22.9% | -350.74 | -17.5% | 3.70 |
| 2 | 2399 | 31.8% | -362.94 | -15.1% | 3.44 |
| 1X | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.00 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 4 | 50.0% | -0.67 | -16.8% | 2.26 |
| Over | 3525 | 54.0% | -224.02 | -6.4% | 1.77 |
| Under | 66 | 37.9% | -21.89 | -33.2% | 1.89 |
| Ημ.1 | 1 | 100.0% | +1.10 | +110.0% | 2.10 |
| Ημ.X | 3 | 33.3% | -1.12 | -37.3% | 2.13 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 431 | 54.5% | -6.74 | -1.6% | 1.82 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.99 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 41 | 51.2% | +0.54 | +1.3% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.37 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 299 | 44.8% | -8.36 | -2.8% | 2.45 | |
| 268 | 45.1% | -13.41 | -5.0% | 2.46 | |
| 245 | 49.4% | -7.66 | -3.1% | 2.29 | |
| 208 | 40.9% | -19.33 | -9.3% | 2.58 | |
| 203 | 34.0% | -47.16 | -23.2% | 2.73 | |
| 182 | 37.9% | -31.95 | -17.6% | 2.58 | |
| 179 | 39.1% | -30.99 | -17.3% | 2.39 | |
| 176 | 39.8% | -31.66 | -18.0% | 2.55 | |
| 165 | 39.4% | -17.21 | -10.4% | 2.65 | |
| 159 | 42.1% | -15.88 | -10.0% | 2.54 | |
| 155 | 48.4% | -7.90 | -5.1% | 2.27 | |
| 154 | 46.1% | -9.09 | -5.9% | 2.43 | |
| 150 | 46.0% | -17.78 | -11.9% | 2.40 | |
| 144 | 43.8% | -12.71 | -8.8% | 2.56 | |
| 141 | 51.8% | +0.91 | +0.6% | 2.27 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1406 | 68.8% | -73.73 | -5.2% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 5290 | 56.1% | -278.73 | -5.3% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 2767 | 41.2% | -216.23 | -7.8% | 2.27 |
| 3.00 - 5.00 | 3362 | 22.4% | -525.40 | -15.6% | 3.83 |
| 5.01+ | 559 | 14.1% | -104.05 | -18.6% | 5.96 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 4938 | 45.3% | -362.85 | -7.3% | 2.45 |
| 1 - 3 | 3716 | 43.5% | -395.42 | -10.6% | 2.48 |
| 3 - 6 | 2746 | 44.7% | -233.90 | -8.5% | 2.51 |
| 6 - 12 | 1459 | 42.2% | -139.21 | -9.5% | 2.62 |
| 12 - 24 | 472 | 39.6% | -64.37 | -13.6% | 2.63 |
| 24 - 48 | 36 | 52.8% | -2.56 | -7.1% | 2.41 |
| 48+ | 17 | 41.2% | +0.17 | +1.0% | 2.23 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
13443 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 01:30 | - |
Κρισιούμα
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 | 1.35
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Λανούς
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
X | 3.15
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Λανούς
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
Goal | 2.06
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Τενερίφη
Τζιρόνα
|
Goal | 1.78
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Τενερίφη
Τζιρόνα
|
X | 3.05
| - |
| 12/10/26 21:30 | - |
Κατοβίτσε
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
1 | 1.99
| - |
| 12/10/26 21:30 | - |
Κατοβίτσε
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
Over | 1.40
| - |
| 10/10/26 19:30 | - |
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
1
Τότεναμ
1
|
Over | 1.51
| -1.00 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Λειψία
6
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
0
|
X | 4.65
| -1.00 |
| 10/10/26 19:30 | - |
ΑΕΚ
3
ΟΦΗ
0
|
1 | 1.26
| +0.26 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Σεστάο Ρίβερ
0
Χιμνάστικα Τορελαβέγκα
0
|
1 | 1.68
| -1.00 |
| 10/10/26 19:00 | - |
Λέχια Ζιελόνα Γκόρα
0
Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ
2
|
Over | 1.53
| -1.00 |
| 10/10/26 19:00 | - |
Λέχια Ζιελόνα Γκόρα
0
Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ
2
|
1 | 1.96
| -1.00 |
| 10/10/26 18:00 | - |
Φερεντσβάρος
1
Ντεμπρετσένι
1
|
1 | 1.33
| -1.00 |
| 10/10/26 16:30 | - |
Χοφενχάιμ
2
Αμβούργο
3
|
X | 4.60
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.