karaflosnik
Μέλος από 2/9/2012- Points
- 101.58
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 113ος
- Προβλέψεις
- 15476
- Μέση απόδοση
- 1.96
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 54% (8395 από 15476)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1620 | 45.4% | -140.46 | -8.7% | 2.24 |
| X | 1053 | 27.8% | -95.31 | -9.1% | 3.34 |
| 2 | 1330 | 32.1% | -189.36 | -14.2% | 3.08 |
| 1X | 3306 | 67.7% | -186.76 | -5.6% | 1.44 |
| 12 | 2241 | 73.3% | -168.92 | -7.5% | 1.26 |
| X2 | 3622 | 59.0% | -222.88 | -6.2% | 1.69 |
| Over | 273 | 50.9% | -28.30 | -10.4% | 1.80 |
| Under | 243 | 45.7% | -51.11 | -21.0% | 1.78 |
| Ημ.1 | 226 | 30.1% | -60.95 | -27.0% | 2.67 |
| Ημ.X | 231 | 41.1% | -47.02 | -20.4% | 1.96 |
| Ημ.2 | 218 | 24.3% | -44.17 | -20.3% | 3.91 |
| Goal | 131 | 53.4% | -12.93 | -9.9% | 1.70 |
| No Goal | 81 | 48.1% | -10.31 | -12.7% | 1.83 |
| 0-1 Goal | 174 | 32.8% | -8.00 | -4.6% | 3.08 |
| 2-3 Goals | 494 | 48.0% | -61.90 | -12.5% | 1.83 |
| 4-6 Goals | 232 | 22.8% | -75.93 | -32.7% | 3.14 |
| 7+ Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 15.00 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 389 | 53.0% | -23.66 | -6.1% | 2.18 | |
| 372 | 55.6% | -22.16 | -6.0% | 1.96 | |
| 369 | 51.8% | -31.81 | -8.6% | 1.99 | |
| 358 | 50.3% | -35.08 | -9.8% | 1.98 | |
| 357 | 51.5% | -32.67 | -9.2% | 2.03 | |
| 332 | 50.3% | -38.64 | -11.6% | 1.99 | |
| 327 | 51.7% | -39.83 | -12.2% | 2.01 | |
| 324 | 56.5% | -44.13 | -13.6% | 1.66 | |
| 319 | 52.7% | -9.94 | -3.1% | 2.01 | |
| 307 | 56.4% | -10.55 | -3.4% | 1.98 | |
| 262 | 55.7% | -12.23 | -4.7% | 1.94 | |
| 250 | 49.6% | -31.76 | -12.7% | 2.17 | |
| 246 | 57.7% | +19.51 | +7.9% | 2.17 | |
| 240 | 55.4% | -1.23 | -0.5% | 2.04 | |
| 235 | 53.2% | -30.45 | -13.0% | 1.95 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 6197 | 73.0% | -397.17 | -6.4% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 4222 | 53.6% | -379.27 | -9.0% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2848 | 38.2% | -280.23 | -9.8% | 2.39 |
| 3.00 - 5.00 | 2017 | 24.2% | -336.89 | -16.7% | 3.50 |
| 5.01+ | 192 | 15.6% | -11.75 | -6.1% | 6.40 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2663 | 53.5% | -323.52 | -12.1% | 1.98 |
| 1 - 3 | 3327 | 53.9% | -285.27 | -8.6% | 1.98 |
| 3 - 6 | 3374 | 56.1% | -263.55 | -7.8% | 1.88 |
| 6 - 12 | 2880 | 57.2% | -198.95 | -6.9% | 1.88 |
| 12 - 24 | 2433 | 52.5% | -237.11 | -9.7% | 2.00 |
| 24 - 48 | 670 | 45.4% | -80.89 | -12.1% | 2.30 |
| 48+ | 129 | 43.4% | -16.02 | -12.4% | 2.38 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
15557 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 11/10/26 15:00 | - |
ΦΚ Ανδόρα
1
Καστεγιόν
0
|
X2 | 1.42
| -1.00 |
| 11/10/26 14:30 | - |
Σταντάρ Λιέγης
0
Σαρλερουά
1
|
X2 | 1.42
| +0.42 |
| 11/10/26 14:00 | - |
Έρεμπρο
1
Λιουνγκσκίλε
1
|
X2 | 1.67
| +0.67 |
| 11/10/26 14:00 | - |
Σλόβαν Λίμπερετς
0
Σλοβάτσκο
2
|
X2 | 2.52
| +1.52 |
| 11/10/26 05:00 | - |
Φοίνιξ Ράισινγκ
3
Λας Βέγκας Λάιτς
2
|
2 | 3.50
| -1.00 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
1
Τότεναμ
1
|
1X | 1.23
| +0.23 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Φόρεστ Γκριν
2
Χάρτλπουλ
4
|
12 | 1.23
| +0.23 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Λειψία
6
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
0
|
12 | 1.19
| +0.19 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Χόμπρο
1
Κόλντινγκ ΙΦ
1
|
1X | 1.62
| +0.62 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Αστέρας Τρίπολης
2
Ατρόμητος
1
|
1X | 1.39
| +0.39 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε
2
Κόρδοβα
1
|
1X | 1.42
| +0.42 |
| 8/10/26 03:30 | - |
Κρουζέιρο
2
Σάο Πάουλο
0
|
1X | 1.22
| +0.22 |
| 8/10/26 02:30 | - |
Κλαμπ Ρεγκάτας
3
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
1
|
12 | 1.26
| +0.26 |
| 8/10/26 02:30 | - |
Βίλα Νόβα
0
Κουιαμπά
0
|
1X | 1.29
| +0.29 |
| 8/10/26 02:00 | - |
Βιτόρια Μπαΐα
4
Σαπεκοένσε
0
|
X2 | 2.55
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.