karp
Μέλος από 17/1/2023- Points
- 27.77
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 515ος
- Προβλέψεις
- 9210
- Μέση απόδοση
- 2.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 42% (3873 από 9210)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1863 | 42.0% | -69.75 | -3.7% | 2.69 |
| X | 1360 | 28.7% | -22.97 | -1.7% | 3.50 |
| 2 | 1822 | 30.7% | -106.20 | -5.8% | 3.52 |
| 1X | 206 | 54.9% | -9.71 | -4.7% | 1.83 |
| 12 | 22 | 68.2% | -2.30 | -10.5% | 1.31 |
| X2 | 275 | 50.2% | -13.53 | -4.9% | 1.93 |
| Over | 1428 | 54.0% | -26.98 | -1.9% | 1.86 |
| Under | 544 | 55.1% | -10.48 | -1.9% | 1.82 |
| Ημ.1 | 87 | 27.6% | -18.01 | -20.7% | 3.27 |
| Ημ.X | 334 | 39.2% | -54.09 | -16.2% | 2.17 |
| Ημ.2 | 106 | 21.7% | -21.86 | -20.6% | 4.80 |
| Goal | 793 | 55.0% | -21.65 | -2.7% | 1.80 |
| No Goal | 64 | 53.1% | -2.29 | -3.6% | 1.83 |
| 0-1 Goal | 4 | 50.0% | +1.80 | +45.0% | 3.00 |
| 2-3 Goals | 289 | 51.2% | +4.55 | +1.6% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 13 | 38.5% | -0.60 | -4.6% | 2.54 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 316 | 38.3% | -45.58 | -14.4% | 2.76 | |
| 267 | 44.2% | -10.14 | -3.8% | 2.73 | |
| 265 | 45.3% | +4.39 | +1.7% | 2.76 | |
| 249 | 43.0% | +4.37 | +1.8% | 2.72 | |
| 238 | 44.5% | +13.01 | +5.5% | 2.65 | |
| 234 | 49.1% | +24.99 | +10.7% | 2.39 | |
| 205 | 38.0% | -19.54 | -9.5% | 2.76 | |
| 205 | 41.0% | -20.70 | -10.1% | 2.53 | |
| 187 | 42.2% | -7.49 | -4.0% | 2.51 | |
| 172 | 38.4% | -9.43 | -5.5% | 2.76 | |
| 169 | 47.9% | +26.43 | +15.6% | 2.62 | |
| 164 | 39.6% | -12.05 | -7.3% | 2.77 | |
| 149 | 43.6% | -6.64 | -4.5% | 2.68 | |
| 149 | 40.9% | -10.62 | -7.1% | 2.67 | |
| 148 | 40.5% | -0.59 | -0.4% | 2.91 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 253 | 73.1% | +3.16 | +1.2% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 3342 | 56.0% | -64.38 | -1.9% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 2675 | 40.9% | -153.62 | -5.7% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 2458 | 26.2% | -180.78 | -7.4% | 3.63 |
| 5.01+ | 482 | 17.0% | +21.55 | +4.5% | 6.27 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1262 | 40.2% | -102.17 | -8.1% | 2.78 |
| 1 - 3 | 1824 | 41.0% | -51.33 | -2.8% | 2.75 |
| 3 - 6 | 1826 | 42.4% | -26.97 | -1.5% | 2.73 |
| 6 - 12 | 3105 | 42.9% | -119.87 | -3.9% | 2.59 |
| 12 - 24 | 1083 | 44.0% | -50.98 | -4.7% | 2.40 |
| 24 - 48 | 100 | 33.0% | -21.38 | -21.4% | 2.47 |
| 48+ | 10 | 40.0% | -1.37 | -13.7% | 4.11 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
9220 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 22:15 | - |
Φαμαλικάο
Αλβέρκα
|
Ημ.X | 2.20
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
Ημ.X | 2.38
| - |
| 12/10/26 21:00 | - |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
2 | 2.75
| - |
| 11/10/26 23:00 | - |
Ροσάριο Σεντράλ
5
Ιντεπ. Ριβαντάβια
0
|
1 | 2.05
| +1.05 |
| 11/10/26 22:30 | - |
Αρούκα
1
Εστρέλα Αμαδόρα
0
|
1 | 2.12
| +1.12 |
| 11/10/26 22:00 | - |
Κάντιθ
0
Σπόρτινγκ Χιχόν
1
|
1 | 2.57
| -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | - |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
X | 3.40
| -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | - |
Κοκουίμπο Ουνίδο
5
Κόλο Κόλο
2
|
2 | 2.30
| -1.00 |
| 11/10/26 20:45 | - |
Σαν Λορέντζο
1
Ντεπορτίβο Ριέστρα
0
|
1 | 2.55
| +1.55 |
| 11/10/26 20:15 | - |
Λίλεστρομ
2
Μόλντε
2
|
2 | 2.12
| -1.00 |
| 11/10/26 17:30 | - |
Αλεμάνια Άαχεν
2
Βικτόρια Κολωνίας
5
|
X | 3.85
| -1.00 |
| 11/10/26 16:30 | - |
Κολωνία
2
Γκλάντμπαχ
1
|
1 | 2.09
| +1.09 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Νις
2
Στρασβούργο
1
|
1 | 2.35
| +1.35 |
| 11/10/26 15:30 | - |
Αλτάχ
3
Βολφσμπέργκερ
0
|
1 | 1.98
| +0.98 |
| 11/10/26 15:00 | - |
Σεπτέμβρι Σόφια
2
Ντούναβ Ρούσε
3
|
1 | 2.26
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.