manzach
Μέλος από 7/8/2019- Points
- 33.39
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 489ος
- Προβλέψεις
- 22463
- Μέση απόδοση
- 2.83
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 35% (7881 από 22463)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5420 | 42.3% | -495.55 | -9.1% | 2.27 |
| X | 7755 | 29.0% | -491.87 | -6.3% | 3.26 |
| 2 | 6300 | 30.8% | -771.17 | -12.2% | 3.16 |
| 1X | 3 | 66.7% | +1.13 | +37.7% | 2.41 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 12 | 41.7% | -1.55 | -12.9% | 2.42 |
| Over | 2891 | 47.3% | -295.35 | -10.2% | 1.96 |
| Under | 31 | 51.6% | -2.30 | -7.4% | 1.84 |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 41.00 |
| Ημ.X | 5 | 40.0% | -1.09 | -21.8% | 2.06 |
| Ημ.2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 7.75 |
| Goal | 2 | 50.0% | -0.35 | -17.5% | 1.74 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.17 | -8.5% | 1.83 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.20 |
| 4-6 Goals | 36 | 19.4% | -13.63 | -37.9% | 3.06 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 695 | 29.1% | -140.14 | -20.2% | 2.96 | |
| 633 | 36.8% | -63.79 | -10.1% | 2.71 | |
| 585 | 44.6% | +52.36 | +9.0% | 2.65 | |
| 584 | 38.0% | +24.93 | +4.3% | 2.91 | |
| 555 | 34.1% | -58.88 | -10.6% | 2.88 | |
| 549 | 35.0% | -25.21 | -4.6% | 2.87 | |
| 539 | 36.5% | -19.75 | -3.7% | 2.76 | |
| 516 | 35.5% | -32.97 | -6.4% | 2.79 | |
| 508 | 32.7% | -66.20 | -13.0% | 2.75 | |
| 495 | 33.9% | -15.95 | -3.2% | 2.98 | |
| 446 | 30.5% | -78.90 | -17.7% | 2.93 | |
| 414 | 37.4% | -31.18 | -7.5% | 2.75 | |
| 404 | 34.2% | -41.43 | -10.3% | 2.93 | |
| 378 | 37.0% | -27.09 | -7.2% | 2.69 | |
| 370 | 38.9% | -12.52 | -3.4% | 2.70 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 179 | 65.9% | -13.22 | -7.4% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 3618 | 52.9% | -247.82 | -6.8% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 9580 | 36.2% | -1,058.93 | -11.1% | 2.50 |
| 3.00 - 5.00 | 8593 | 27.0% | -673.38 | -7.8% | 3.46 |
| 5.01+ | 493 | 14.0% | -84.55 | -17.2% | 6.30 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2444 | 37.6% | -207.90 | -8.5% | 2.69 |
| 1 - 3 | 2714 | 35.6% | -244.32 | -9.0% | 2.79 |
| 3 - 6 | 3008 | 34.8% | -288.04 | -9.6% | 2.88 |
| 6 - 12 | 4046 | 34.7% | -347.92 | -8.6% | 2.87 |
| 12 - 24 | 5829 | 34.3% | -625.26 | -10.7% | 2.84 |
| 24 - 48 | 4238 | 35.0% | -357.29 | -8.4% | 2.82 |
| 48+ | 184 | 34.8% | -7.17 | -3.9% | 2.76 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
22644 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/26 01:30 | 230 |
Αθλέτικ Κλουμπ
Λοντρίνα
|
1 | 2.10 | - |
| 13/10/26 22:00 | 225 |
Βιγιαρεάλ
Νάπολι
|
1 | 2.12 | - |
| 13/10/26 21:45 | 217 |
Μπέρνλι
Τσάρλτον
|
X | 3.90 | - |
| 13/10/26 20:00 | 202 |
Ροτ Βάις Έσεν
Φορτούνα Κολωνίας
|
X | 4.25 | - |
| 13/10/26 20:00 | 206 |
Χάνσα Ροστόκ
Μέπεν
|
2 | 4.25 | - |
| 13/10/26 19:45 | 200 |
Λανς
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
1 | 2.52 | - |
| 13/10/26 03:00 | 913 |
Μποταφόγκο SP
Σεάρα
|
2 | 3.50 | - |
| 12/10/26 22:00 | 900 |
Λανούς
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
2 | 3.60 | - |
| 12/10/26 22:00 | 905 |
Τενερίφη
Τζιρόνα
|
X | 3.10 | - |
| 12/10/26 21:45 | 897 |
Ντιζόν
Μετς
|
2 | 2.50 | - |
| 12/10/26 20:00 | 891 |
Μπενφίκα Β'
Φελγκιέιρας
|
1 | 2.12 | - |
| 12/10/26 19:30 | 887 |
Αταλάντα
3
Βενέτσια
1
|
X | 4.35 | -1.00 |
| 12/10/26 19:00 | 883 |
Ραντόμιακ Ράντομ
2
Μότορ Λούμπλιν
3
|
1 | 2.30 | -1.00 |
| 12/10/26 18:00 | 882 |
VPS Βάσα
1
Γκνιστάν
0
|
1 | 2.35 | +1.35 |
| 12/10/26 02:10 | 874 |
Πατσούκα
3
Νεκάξα
3
|
Over | 1.60 | +0.60 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.