nikosbarca
Μέλος από 27/9/2014- Points
- 80.37
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- 297ος
- Προβλέψεις
- 12754
- Μέση απόδοση
- 1.51
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 68% (8616 από 12754)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6823 | 70.6% | -196.61 | -2.9% | 1.44 |
| X | 136 | 30.9% | -5.60 | -4.1% | 3.26 |
| 2 | 2994 | 66.4% | -60.70 | -2.0% | 1.56 |
| 1X | 656 | 66.8% | -50.24 | -7.7% | 1.44 |
| 12 | 11 | 72.7% | -1.43 | -13.0% | 1.20 |
| X2 | 718 | 66.9% | -47.93 | -6.7% | 1.49 |
| Over | 564 | 66.8% | -60.26 | -10.7% | 1.39 |
| Under | 176 | 63.6% | -2.62 | -1.5% | 1.58 |
| Ημ.1 | 118 | 69.5% | -1.59 | -1.3% | 1.56 |
| Ημ.X | 128 | 48.4% | -8.69 | -6.8% | 1.91 |
| Ημ.2 | 46 | 54.3% | -4.52 | -9.8% | 2.19 |
| Goal | 256 | 47.7% | -62.77 | -24.5% | 1.59 |
| No Goal | 45 | 57.8% | -6.20 | -13.8% | 1.53 |
| 0-1 Goal | 13 | 38.5% | -0.35 | -2.7% | 2.79 |
| 2-3 Goals | 44 | 45.5% | -7.37 | -16.8% | 1.86 |
| 4-6 Goals | 26 | 38.5% | -4.54 | -17.5% | 2.23 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1030 | 65.3% | -54.19 | -5.3% | 1.53 | |
| 965 | 67.7% | -35.29 | -3.7% | 1.52 | |
| 953 | 64.7% | -32.81 | -3.4% | 1.64 | |
| 846 | 66.0% | -10.82 | -1.3% | 1.57 | |
| 628 | 70.9% | -15.45 | -2.5% | 1.41 | |
| 626 | 67.1% | -39.51 | -6.3% | 1.52 | |
| 557 | 60.0% | -44.92 | -8.1% | 1.65 | |
| 544 | 78.5% | +15.92 | +2.9% | 1.35 | |
| 515 | 70.1% | -16.80 | -3.3% | 1.45 | |
| 505 | 74.3% | +37.30 | +7.4% | 1.50 | |
| 374 | 79.1% | +4.97 | +1.3% | 1.32 | |
| 321 | 72.6% | -20.61 | -6.4% | 1.34 | |
| 248 | 64.1% | -25.83 | -10.4% | 1.70 | |
| 163 | 62.6% | -11.82 | -7.3% | 1.63 | |
| 158 | 78.5% | +5.70 | +3.6% | 1.35 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 7885 | 77.1% | -195.70 | -2.5% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 3672 | 57.2% | -197.85 | -5.4% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 969 | 39.1% | -108.35 | -11.2% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 209 | 27.3% | -19.02 | -9.1% | 3.42 |
| 5.01+ | 19 | 15.8% | -0.50 | -2.6% | 7.54 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 769 | 64.1% | -50.03 | -6.5% | 1.58 |
| 1 - 3 | 1517 | 62.6% | -141.16 | -9.3% | 1.56 |
| 3 - 6 | 2648 | 65.8% | -149.86 | -5.7% | 1.52 |
| 6 - 12 | 3264 | 68.0% | -119.62 | -3.7% | 1.51 |
| 12 - 24 | 3196 | 70.1% | -61.52 | -1.9% | 1.47 |
| 24 - 48 | 1094 | 71.7% | +3.52 | +0.3% | 1.47 |
| 48+ | 266 | 71.4% | -2.75 | -1.0% | 1.46 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12808 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 22:30 | - |
Εστρέλα Αμαδόρα
Μπενφίκα
|
2 | 1.26
| - |
| 8/11/26 21:15 | - |
Λεχ Πόζναν
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
1 | 1.53
| - |
| 8/11/26 21:00 | - |
Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ
|
1 | 1.67
| - |
| 8/11/26 20:00 | - |
Βοϊβοντίνα
Ερυθρός Αστέρας
|
2 | 1.95
| - |
| 8/11/26 20:00 | - |
Βιτόρια Γκιμαράες
Πόρτο
|
2 | 1.60
| - |
| 8/11/26 20:00 | - |
Μπεσίκτας
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
1 | 1.22
| - |
| 8/11/26 19:30 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Γκενκ
|
1 | 1.65
| - |
| 8/11/26 19:00 | - |
Μίντιλαντ
Σοντερίσκε
|
1 | 1.32
| - |
| 8/11/26 18:30 | - |
Φράιμπουργκ
Ουνιόν Βερολίνου
|
1 | 1.52
| - |
| 8/11/26 18:00 | - |
Βίκινγκ
Κφουμ Όσλο
|
1 | 1.24
| - |
| 8/11/26 18:00 | - |
Σέλτικ
Κιλμάρνοκ
|
1 | 1.18
| - |
| 8/11/26 17:45 | - |
Καμπούρ
Αϊντχόφεν
|
2 | 1.42
| - |
| 8/11/26 17:30 | - |
Ζενίτ
Ροστόφ
|
1 | 1.36
| - |
| 8/11/26 17:00 | - |
Γάνδη
Κόρτραϊκ
|
1 | 1.47
| - |
| 8/11/26 17:00 | - |
ΑΕΚ
Λεβαδειακός
|
1 | 1.20
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.