paris_zermen
Μέλος από 25/10/2018- Points
- 68.26
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -31%
- Κατάταξη
- 361ος
- Προβλέψεις
- 6794
- Μέση απόδοση
- 2.28
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (3358 από 6794)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 610 | 58.4% | -50.89 | -8.3% | 1.92 |
| X | 202 | 31.7% | +1.18 | +0.6% | 3.31 |
| 2 | 782 | 36.6% | -48.08 | -6.1% | 3.26 |
| 1X | 960 | 70.7% | -64.11 | -6.7% | 1.41 |
| 12 | 57 | 75.4% | -3.90 | -6.8% | 1.24 |
| X2 | 934 | 51.7% | -153.48 | -16.4% | 1.88 |
| Over | 15 | 73.3% | +2.54 | +16.9% | 1.63 |
| Under | 206 | 53.4% | -8.10 | -3.9% | 1.84 |
| Ημ.1 | 528 | 37.1% | -42.59 | -8.1% | 2.91 |
| Ημ.X | 11 | 36.4% | -1.60 | -14.5% | 2.22 |
| Ημ.2 | 672 | 27.8% | -42.65 | -6.3% | 3.83 |
| Goal | 1771 | 52.0% | -110.73 | -6.3% | 1.83 |
| No Goal | 22 | 40.9% | -5.89 | -26.8% | 1.90 |
| 0-1 Goal | 10 | 0.0% | -10.00 | -100.0% | 2.79 |
| 2-3 Goals | 13 | 69.2% | +5.58 | +42.9% | 2.07 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 18.00 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 951 | 46.2% | -145.45 | -15.3% | 2.30 | |
| 745 | 45.0% | -88.74 | -11.9% | 2.30 | |
| 542 | 53.5% | -0.83 | -0.2% | 2.17 | |
| 335 | 45.1% | -38.73 | -11.6% | 2.34 | |
| 308 | 51.9% | +3.12 | +1.0% | 2.30 | |
| 235 | 58.3% | -12.12 | -5.2% | 1.90 | |
| 214 | 49.5% | -27.11 | -12.7% | 2.25 | |
| 175 | 41.7% | -30.14 | -17.2% | 2.40 | |
| 164 | 54.3% | -9.18 | -5.6% | 2.22 | |
| 160 | 58.1% | -2.03 | -1.3% | 2.00 | |
| 149 | 48.3% | -1.63 | -1.1% | 2.37 | |
| 144 | 47.2% | +26.09 | +18.1% | 2.72 | |
| 138 | 60.9% | -0.97 | -0.7% | 1.98 | |
| 125 | 55.2% | +28.00 | +22.4% | 2.36 | |
| 105 | 54.3% | +0.84 | +0.8% | 2.17 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1570 | 75.2% | -101.42 | -6.5% | 1.26 |
| 1.50 - 1.99 | 2331 | 53.2% | -208.47 | -8.9% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 1551 | 40.3% | -100.22 | -6.5% | 2.35 |
| 3.00 - 5.00 | 1088 | 25.7% | -75.71 | -7.0% | 3.69 |
| 5.01+ | 254 | 12.6% | -47.90 | -18.9% | 7.18 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1648 | 51.9% | -12.91 | -0.8% | 2.21 |
| 1 - 3 | 2018 | 48.3% | -131.95 | -6.5% | 2.29 |
| 3 - 6 | 1821 | 45.1% | -227.60 | -12.5% | 2.40 |
| 6 - 12 | 526 | 48.5% | -71.25 | -13.5% | 2.31 |
| 12 - 24 | 370 | 58.4% | -29.10 | -7.9% | 1.98 |
| 24 - 48 | 319 | 60.8% | -38.89 | -12.2% | 2.03 |
| 48+ | 92 | 46.7% | -22.02 | -23.9% | 2.57 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6808 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 22:00 | - |
Λεβάντε
3
Σεβίλλη
3
|
2 | 2.50
| -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | - |
Λεβάντε
3
Σεβίλλη
3
|
Ημ.2 | 3.10
| +2.10 |
| 12/10/26 22:00 | - |
Λεβάντε
3
Σεβίλλη
3
|
Goal | 1.80
| +0.80 |
| 12/10/26 21:45 | - |
Τορίνο
2
Ουντινέζε
1
|
2 | 3.10
| -1.00 |
| 12/10/26 21:45 | - |
Τορίνο
2
Ουντινέζε
1
|
Ημ.2 | 3.60
| -1.00 |
| 12/10/26 21:45 | - |
Τορίνο
2
Ουντινέζε
1
|
Goal | 1.80
| +0.80 |
| 11/10/26 21:45 | - |
Κάλιαρι
1
Γιουβέντους
1
|
2 | 1.55
| -1.00 |
| 11/10/26 21:45 | - |
Κάλιαρι
1
Γιουβέντους
1
|
Ημ.2 | 2.10
| -1.00 |
| 11/10/26 21:45 | - |
Κάλιαρι
1
Γιουβέντους
1
|
Goal | 2.00
| +1.00 |
| 7/10/26 05:30 | - |
Μεξικό
0
Χιλή
2
|
Ημ.1 | 2.10
| -1.00 |
| 7/10/26 05:30 | - |
Μεξικό
0
Χιλή
2
|
Goal | 1.91
| -1.00 |
| 7/10/26 05:30 | - |
Μεξικό
0
Χιλή
2
|
X2 | 2.30
| +1.30 |
| 7/10/26 03:00 | - |
ΗΠΑ
1
Καναδάς
0
|
X2 | 1.95
| -1.00 |
| 7/10/26 03:00 | - |
ΗΠΑ
1
Καναδάς
0
|
Goal | 1.53
| -1.00 |
| 7/10/26 03:00 | - |
ΗΠΑ
1
Καναδάς
0
|
Ημ.2 | 4.00
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.