sakisan1989
Μέλος από 23/9/2020- Points
- 108.17
- Yield*
- +7%
- 30 ημερών
- +7%
- Κατάταξη
- 70ος
- Προβλέψεις
- 110
- Μέση απόδοση
- 1.87
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 63% (69 από 110)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 46 | 73.9% | +8.18 | +17.8% | 1.65 |
| X | 11 | 18.2% | -3.90 | -35.5% | 3.28 |
| 2 | 12 | 83.3% | +6.46 | +53.8% | 2.12 |
| 1X | 1 | 100.0% | +0.36 | +36.0% | 1.36 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 3 | 33.3% | -1.00 | -33.3% | 1.91 |
| Over | 19 | 57.9% | -1.90 | -10.0% | 1.60 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 6 | 66.7% | +0.10 | +1.7% | 1.54 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 12 | 50.0% | -0.13 | -1.1% | 1.81 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 58.8% | +7.92 | +46.6% | 2.43 | |
| 13 | 61.5% | -0.11 | -0.8% | 1.56 | |
| 12 | 66.7% | +2.94 | +24.5% | 2.08 | |
| 6 | 100.0% | +3.22 | +53.7% | 1.54 | |
| 5 | 60.0% | -0.92 | -18.4% | 1.39 | |
| 4 | 50.0% | -1.01 | -25.3% | 1.39 | |
| 4 | 100.0% | +1.65 | +41.3% | 1.41 | |
| 4 | 50.0% | -0.98 | -24.5% | 1.50 | |
| 4 | 75.0% | -0.02 | -0.5% | 1.67 | |
| 3 | 66.7% | -0.35 | -11.7% | 1.36 | |
| 3 | 33.3% | -1.19 | -39.7% | 2.01 | |
| 3 | 33.3% | -0.99 | -33.0% | 2.61 | |
| 3 | 66.7% | -0.21 | -7.0% | 1.49 | |
| 3 | 66.7% | -0.51 | -17.0% | 1.32 | |
| 2 | 100.0% | +1.43 | +71.5% | 1.72 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 44 | 68.2% | -3.55 | -8.1% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 35 | 74.3% | +8.94 | +25.5% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 16 | 56.3% | +3.68 | +23.0% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 15 | 26.7% | -0.90 | -6.0% | 3.37 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 10 | 70.0% | +5.98 | +59.8% | 2.41 |
| 1 - 3 | 21 | 52.4% | -1.50 | -7.1% | 2.00 |
| 3 - 6 | 29 | 58.6% | -0.87 | -3.0% | 1.95 |
| 6 - 12 | 34 | 73.5% | +4.55 | +13.4% | 1.58 |
| 12 - 24 | 16 | 56.3% | +0.01 | +0.1% | 1.82 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 82
110 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 22:00 | - |
Λανούς
2
Βελέζ Σάρσφιλντ
0
|
2 | 4.00
| -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | - |
Λεβάντε
3
Σεβίλλη
3
|
1 | 2.70
| -1.00 |
| 12/10/26 20:00 | - |
Άαρχους
3
Σοντερίσκε
0
|
X2 | 2.38
| -1.00 |
| 12/10/26 20:00 | - |
Έγιουπσπορ
0
Γκεζτεπέ
4
|
X | 3.70
| -1.00 |
| 12/10/26 19:30 | - |
Ρεάλ Οβιέδο
3
Εϊμπάρ
1
|
2 | 3.00
| -1.00 |
| 12/10/26 19:00 | - |
Ραντόμιακ Ράντομ
2
Μότορ Λούμπλιν
3
|
X | 3.30
| -1.00 |
| 12/10/26 19:00 | - |
Σταλ Ρζέσοφ
1
Λέχια Γκντάνσκ
2
|
X | 3.40
| -1.00 |
| 11/10/26 23:30 | - |
Παλμέιρας
4
Κορίνθιανς
1
|
1 | 1.61
| +0.61 |
| 11/10/26 23:30 | - |
Φλαμένγκο
1
Φλουμινένσε
0
|
1 | 1.46
| +0.46 |
| 11/10/26 20:15 | - |
Μαλίν
4
Σιντ Τρούιντεν
3
|
X2 | 1.36
| -1.00 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
1 | 1.19
| +0.19 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
Over | 1.48
| -1.00 |
| 11/10/26 18:30 | - |
Φράιμπουργκ
2
Σάλκε
1
|
1 | 1.62
| +0.62 |
| 11/10/26 17:30 | - |
Χάκεν
3
Έργκριτε
0
|
1 | 1.27
| +0.27 |
| 11/10/26 17:00 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
1
Λέουβεν
1
|
1 | 1.22
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.