sof
Μέλος από 11/3/2022- Points
- 109.34
- Yield*
- +4%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 33ος
- Προβλέψεις
- 265
- Μέση απόδοση
- 2.62
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (123 από 265)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 65 | 55.4% | +5.70 | +8.8% | 2.07 |
| X | 50 | 30.0% | +1.30 | +2.6% | 3.54 |
| 2 | 17 | 41.2% | +2.17 | +12.8% | 3.67 |
| 1X | 26 | 57.7% | -1.16 | -4.5% | 1.72 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 39 | 53.8% | +1.76 | +4.5% | 1.86 |
| Over | 15 | 60.0% | +0.60 | +4.0% | 1.71 |
| Under | 7 | 28.6% | -2.91 | -41.6% | 2.30 |
| Ημ.1 | 8 | 62.5% | +4.46 | +55.8% | 3.34 |
| Ημ.X | 13 | 38.5% | -1.01 | -7.8% | 2.49 |
| Ημ.2 | 14 | 21.4% | -0.60 | -4.3% | 5.57 |
| Goal | 1 | 100.0% | +0.82 | +82.0% | 1.82 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.20 |
| 2-3 Goals | 8 | 50.0% | +0.21 | +2.6% | 2.06 |
| 4-6 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.18 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 37 | 37.8% | -3.66 | -9.9% | 2.92 | |
| 36 | 33.3% | -7.87 | -21.9% | 2.75 | |
| 31 | 58.1% | +6.24 | +20.1% | 2.28 | |
| 21 | 57.1% | +7.61 | +36.2% | 2.43 | |
| 20 | 50.0% | +4.38 | +21.9% | 2.67 | |
| 12 | 50.0% | -2.33 | -19.4% | 2.25 | |
| 12 | 50.0% | +0.17 | +1.4% | 2.15 | |
| 12 | 25.0% | -4.25 | -35.4% | 2.65 | |
| 10 | 50.0% | +2.12 | +21.2% | 2.51 | |
| 9 | 55.6% | +5.28 | +58.7% | 3.09 | |
| 8 | 62.5% | +0.29 | +3.6% | 1.75 | |
| 7 | 28.6% | -2.95 | -42.1% | 2.20 | |
| 7 | 42.9% | +3.12 | +44.6% | 3.40 | |
| 6 | 66.7% | +2.50 | +41.7% | 2.20 | |
| 6 | 66.7% | +2.32 | +38.7% | 2.04 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 18 | 72.2% | +0.36 | +2.0% | 1.41 |
| 1.50 - 1.99 | 91 | 54.9% | -6.52 | -7.2% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 77 | 46.8% | +7.70 | +10.0% | 2.36 |
| 3.00 - 5.00 | 67 | 32.8% | +7.80 | +11.6% | 3.53 |
| 5.01+ | 12 | 16.7% | 0.00 | 0.0% | 7.85 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 20 | 35.0% | -3.39 | -17.0% | 2.55 |
| 1 - 3 | 50 | 58.0% | +9.42 | +18.8% | 2.40 |
| 3 - 6 | 43 | 58.1% | +11.68 | +27.2% | 2.27 |
| 6 - 12 | 68 | 42.6% | +1.13 | +1.7% | 2.72 |
| 12 - 24 | 84 | 39.3% | -9.50 | -11.3% | 2.86 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 167
265 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/26 17:15 | - |
Κούλτουραλ Λεονέσα
2
Εϊμπάρ
1
|
X2 | 1.42
| -1.00 |
| 16/5/26 16:30 | - |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
2
Στουτγκάρδη
2
|
2 | 1.91
| -1.00 |
| 16/5/26 16:30 | - |
Γκλάντμπαχ
4
Χοφενχάιμ
0
|
X | 4.60
| -1.00 |
| 16/5/26 16:30 | - |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
1
Αμβούργο
1
|
Ημ.2 | 6.70
| -1.00 |
| 16/5/26 16:30 | - |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
1
Αμβούργο
1
|
X2 | 3.75
| +2.75 |
| 16/5/26 16:30 | - |
Ζανκτ Πάουλι
1
Βόλφσμπουργκ
3
|
1 | 2.80
| -1.00 |
| 16/5/26 16:30 | - |
Χαϊντενχάιμ
0
Μάιντζ
2
|
1 | 1.93
| -1.00 |
| 16/5/26 14:30 | - |
Σέλτικ
3
Χαρτς
1
|
Under | 2.57
| -1.00 |
| 16/5/26 14:30 | - |
Σέλτικ
3
Χαρτς
1
|
Ημ.X | 2.42
| +1.42 |
| 16/5/26 14:30 | - |
Φόλκερκ
2
Ρέιντζερς
5
|
Over | 1.62
| +0.62 |
| 16/5/26 14:30 | - |
Χιμπέρνιαν
0
Μάδεργουελ
1
|
1X | 1.47
| -1.00 |
| 16/5/26 14:00 | - |
Ελσίνκι
2
Ίλβες
2
|
X2 | 2.15
| +1.15 |
| 16/5/26 10:00 | - |
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
0
ΦΚ Τόκιο
0
|
X | 3.10
| +2.10 |
| 15/5/26 21:30 | - |
Σεντ Ετιέν
0
Ροντέ
0
|
1 | 1.72
| -1.00 |
| 15/5/26 21:30 | - |
Καστεγιόν
1
Κάντιθ
1
|
X | 5.60
| +4.60 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.