sothrioujohn
Μέλος από 23/6/2021- Points
- 114.41
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 42ος
- Προβλέψεις
- 8493
- Μέση απόδοση
- 2.40
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (4095 από 8493)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1412 | 52.6% | -82.69 | -5.9% | 2.31 |
| X | 132 | 29.5% | -7.63 | -5.8% | 3.30 |
| 2 | 1118 | 34.5% | -72.43 | -6.5% | 3.80 |
| 1X | 319 | 78.1% | +2.16 | +0.7% | 1.33 |
| 12 | 11 | 81.8% | +0.73 | +6.6% | 1.31 |
| X2 | 185 | 75.1% | +5.45 | +2.9% | 1.53 |
| Over | 1712 | 48.3% | -91.01 | -5.3% | 2.03 |
| Under | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.79 |
| Ημ.1 | 152 | 34.2% | -22.92 | -15.1% | 3.67 |
| Ημ.X | 4 | 50.0% | -0.10 | -2.5% | 1.93 |
| Ημ.2 | 160 | 23.1% | -5.90 | -3.7% | 5.57 |
| Goal | 2986 | 50.7% | -57.82 | -1.9% | 1.97 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 140 | 38.6% | -33.04 | -23.6% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 161 | 26.7% | -22.33 | -13.9% | 3.66 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 550 | 53.8% | -11.07 | -2.0% | 1.98 | |
| 538 | 54.3% | -36.33 | -6.8% | 1.93 | |
| 509 | 59.5% | +19.53 | +3.8% | 1.97 | |
| 455 | 54.5% | +5.27 | +1.2% | 2.07 | |
| 293 | 56.0% | -14.26 | -4.9% | 1.85 | |
| 264 | 33.0% | -41.08 | -15.6% | 2.81 | |
| 213 | 56.8% | -3.54 | -1.7% | 1.91 | |
| 202 | 63.9% | +8.00 | +4.0% | 1.85 | |
| 199 | 53.8% | +14.07 | +7.1% | 2.05 | |
| 187 | 55.6% | +34.61 | +18.5% | 2.30 | |
| 186 | 47.8% | -13.69 | -7.4% | 2.10 | |
| 174 | 57.5% | +11.87 | +6.8% | 2.18 | |
| 164 | 48.2% | -7.88 | -4.8% | 2.46 | |
| 161 | 40.4% | -6.12 | -3.8% | 2.71 | |
| 140 | 42.1% | +7.30 | +5.2% | 2.96 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1003 | 81.3% | +30.02 | +3.0% | 1.28 |
| 1.50 - 1.99 | 3319 | 54.5% | -116.29 | -3.5% | 1.78 |
| 2.00 - 2.99 | 2748 | 42.5% | -117.22 | -4.3% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 993 | 25.6% | -78.24 | -7.9% | 3.67 |
| 5.01+ | 430 | 11.4% | -106.80 | -24.8% | 7.56 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2732 | 44.8% | -78.16 | -2.9% | 2.62 |
| 1 - 3 | 1308 | 42.4% | -151.63 | -11.6% | 2.79 |
| 3 - 6 | 556 | 43.9% | -63.82 | -11.5% | 2.61 |
| 6 - 12 | 411 | 47.4% | -12.04 | -2.9% | 2.42 |
| 12 - 24 | 1974 | 51.7% | -104.00 | -5.3% | 2.13 |
| 24 - 48 | 796 | 56.7% | +11.77 | +1.5% | 1.92 |
| 48+ | 716 | 56.7% | +9.35 | +1.3% | 1.89 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8503 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 22:00 | - |
Λεβάντε
3
Σεβίλλη
3
|
Goal | 1.78
| +0.78 |
| 12/10/26 18:00 | - |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
1X | 1.05
| -1.00 |
| 12/10/26 01:00 | - |
Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα
0
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
0
|
Goal | 1.85
| -1.00 |
| 10/10/26 22:00 | - |
Ρεάλ Μαδρίτης
1
Βιγιαρεάλ
0
|
1X | 1.14
| +0.14 |
| 10/10/26 21:45 | - |
Παρί Σεν Ζερμέν
3
Λε Μαν
1
|
1X | 1.02
| +0.02 |
| 10/10/26 19:30 | - |
ΑΕΚ
3
ΟΦΗ
0
|
1X | 1.07
| +0.07 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Μπαρτσελόνα
3
Χετάφε
0
|
1X | 1.02
| +0.02 |
| 10/10/26 17:00 | - |
Τσέλσι
5
Μπόρνμουθ
1
|
1X | 1.22
| +0.22 |
| 10/10/26 15:00 | - |
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
X2 | 1.50
| - |
| 10/10/26 14:30 | - |
Άρσεναλ
2
Λιντς
1
|
1X | 1.11
| +0.11 |
| 9/10/26 22:15 | - |
Μπράγκα
1
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
3
|
2 | 2.40
| +1.40 |
| 8/10/26 22:00 | - |
Σάμροκ Ρόβερς
3
Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ
1
|
Goal | 2.00
| +1.00 |
| 8/10/26 21:00 | - |
Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα
0
Σιενσιάνο
2
|
Goal | 1.72
| -1.00 |
| 7/10/26 02:00 | - |
Αργεντινή
3
Μπενίν
0
|
1 | 1.02
| +0.02 |
| 7/10/26 02:00 | - |
Αργεντινή
3
Μπενίν
0
|
Ημ.1 | 1.09
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.