suhler
Μέλος από 29/9/2012- Points
- 78.89
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 279ος
- Προβλέψεις
- 49951
- Μέση απόδοση
- 1.95
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (27721 από 49951)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16031 | 64.9% | -909.27 | -5.7% | 1.59 |
| X | 2560 | 29.0% | -200.36 | -7.8% | 3.25 |
| 2 | 7890 | 52.1% | -685.61 | -8.7% | 2.18 |
| 1X | 5279 | 74.5% | -426.92 | -8.1% | 1.30 |
| 12 | 56 | 78.6% | -1.38 | -2.5% | 1.25 |
| X2 | 1996 | 63.2% | -238.16 | -11.9% | 1.55 |
| Over | 8253 | 49.8% | -1,085.23 | -13.1% | 1.80 |
| Under | 975 | 48.2% | -135.04 | -13.9% | 1.93 |
| Ημ.1 | 2253 | 36.3% | -251.11 | -11.1% | 2.92 |
| Ημ.X | 901 | 44.4% | -86.55 | -9.6% | 2.07 |
| Ημ.2 | 1741 | 26.7% | -294.29 | -16.9% | 3.72 |
| Goal | 1536 | 49.9% | -175.82 | -11.4% | 1.81 |
| No Goal | 86 | 46.5% | -6.81 | -7.9% | 2.04 |
| 0-1 Goal | 18 | 11.1% | -13.03 | -72.4% | 3.45 |
| 2-3 Goals | 228 | 50.0% | -2.06 | -0.9% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 103 | 29.1% | -16.85 | -16.4% | 2.97 |
| 7+ Goals | 45 | 2.2% | -15.00 | -33.3% | 24.78 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1511 | 51.0% | -123.36 | -8.2% | 2.20 | |
| 1262 | 59.1% | -72.33 | -5.7% | 1.81 | |
| 1243 | 54.7% | -99.96 | -8.0% | 1.99 | |
| 1169 | 60.1% | -107.17 | -9.2% | 1.74 | |
| 1141 | 56.4% | -79.30 | -7.0% | 1.92 | |
| 1038 | 54.4% | -93.10 | -9.0% | 2.04 | |
| 1028 | 48.1% | -71.77 | -7.0% | 2.16 | |
| 995 | 49.8% | -78.99 | -7.9% | 2.11 | |
| 938 | 49.4% | -88.77 | -9.5% | 2.12 | |
| 935 | 56.8% | -95.82 | -10.2% | 1.85 | |
| 876 | 58.8% | -89.06 | -10.2% | 1.83 | |
| 871 | 53.5% | -72.59 | -8.3% | 2.01 | |
| 802 | 54.2% | -70.59 | -8.8% | 1.89 | |
| 781 | 62.1% | -14.80 | -1.9% | 1.81 | |
| 736 | 46.3% | -67.76 | -9.2% | 2.20 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 19407 | 76.4% | -1,194.69 | -6.2% | 1.24 |
| 1.50 - 1.99 | 14144 | 53.0% | -1,415.28 | -10.0% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 10805 | 37.8% | -1,239.79 | -11.5% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 4711 | 26.0% | -479.38 | -10.2% | 3.52 |
| 5.01+ | 884 | 11.1% | -214.35 | -24.2% | 7.90 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 7537 | 53.0% | -698.39 | -9.3% | 2.06 |
| 1 - 3 | 10492 | 54.0% | -1,051.09 | -10.0% | 2.02 |
| 3 - 6 | 10681 | 54.9% | -1,096.54 | -10.3% | 1.96 |
| 6 - 12 | 9164 | 56.1% | -771.08 | -8.4% | 1.92 |
| 12 - 24 | 8619 | 58.2% | -727.54 | -8.4% | 1.86 |
| 24 - 48 | 2393 | 58.5% | -156.69 | -6.5% | 1.83 |
| 48+ | 1065 | 60.3% | -42.16 | -4.0% | 1.73 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
50295 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 10/10/26 22:00 | 682 |
Ρεάλ Μαδρίτης
1
Βιγιαρεάλ
0
|
1 | 1.37 | +0.37 |
| 10/10/26 21:45 | 680 |
Παρί Σεν Ζερμέν
3
Λε Μαν
1
|
1 | 1.08 | +0.08 |
| 10/10/26 21:45 | 681 |
Νάπολι
3
Φροζινόνε
0
|
1 | 1.40 | +0.40 |
| 10/10/26 21:30 | 673 |
Νυρεμβέργη
4
Βόλφσμπουργκ
4
|
X | 3.70 | +2.70 |
| 10/10/26 21:30 | 673 |
Νυρεμβέργη
4
Βόλφσμπουργκ
4
|
Ημ.X | 2.35 | -1.00 |
| 10/10/26 21:15 | 670 |
Γιαγκελόνια
1
Γκόρνικ Ζάμπρζε
3
|
1 | 2.47 | -1.00 |
| 10/10/26 20:30 | 661 |
Αούστρια Βιέννης
0
Στουρμ Γκρατς
2
|
2 | 2.15 | +1.15 |
| 10/10/26 20:00 | 660 |
Μαρίτιμο
1
Πόρτο
2
|
2 | 1.32 | +0.32 |
| 10/10/26 19:30 | 654 |
Μπαρτσελόνα
3
Χετάφε
0
|
1 | 1.07 | +0.07 |
| 10/10/26 19:15 | 645 |
Ράαλ Λα Λουβιέρ
1
Κλαμπ Μπριζ
4
|
2 | 1.34 | +0.34 |
| 10/10/26 19:00 | 636 |
Σερβέτ
3
Σιόν
0
|
2 | 2.42 | -1.00 |
| 10/10/26 19:00 | 637 |
Ίντερ
3
Πάρμα
0
|
1 | 1.12 | +0.12 |
| 10/10/26 19:00 | 639 |
Ρόζενμποργκ
1
Σάντεφιορντ
1
|
1 | 1.37 | -1.00 |
| 10/10/26 19:00 | 641 |
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
0
Ντουνάισκα Στρέντα
3
|
2 | 1.62 | +0.62 |
| 10/10/26 19:00 | 642 |
Ρίζεσπορ
0
Φενερμπαχτσέ
3
|
2 | 1.67 | +0.67 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.