tasos_g
Μέλος από 5/9/2024- Points
- 83.95
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 250ος
- Προβλέψεις
- 18142
- Μέση απόδοση
- 1.84
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 58% (10524 από 18142)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8122 | 60.6% | -305.82 | -3.8% | 1.75 |
| X | 1047 | 30.7% | -49.55 | -4.7% | 3.17 |
| 2 | 2831 | 62.5% | -25.26 | -0.9% | 1.79 |
| 1X | 639 | 72.9% | -28.53 | -4.5% | 1.34 |
| 12 | 260 | 73.5% | -18.32 | -7.0% | 1.27 |
| X2 | 409 | 72.9% | -13.12 | -3.2% | 1.37 |
| Over | 1531 | 57.2% | -77.53 | -5.1% | 1.72 |
| Under | 442 | 51.1% | -18.63 | -4.2% | 1.98 |
| Ημ.1 | 138 | 63.8% | -7.81 | -5.7% | 1.71 |
| Ημ.X | 330 | 43.6% | -26.48 | -8.0% | 2.11 |
| Ημ.2 | 71 | 62.0% | -0.88 | -1.2% | 1.99 |
| Goal | 1332 | 55.9% | -66.13 | -5.0% | 1.73 |
| No Goal | 67 | 38.8% | -18.72 | -27.9% | 1.94 |
| 0-1 Goal | 26 | 46.2% | +10.24 | +39.4% | 3.10 |
| 2-3 Goals | 731 | 45.7% | -66.93 | -9.2% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 166 | 39.2% | -5.76 | -3.5% | 2.64 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 423 | 53.9% | -15.59 | -3.7% | 1.94 | |
| 393 | 53.4% | -34.55 | -8.8% | 1.93 | |
| 374 | 54.5% | -9.70 | -2.6% | 1.94 | |
| 334 | 55.1% | -28.41 | -8.5% | 1.82 | |
| 317 | 61.5% | +8.15 | +2.6% | 1.82 | |
| 300 | 61.3% | +21.83 | +7.3% | 1.89 | |
| 295 | 62.0% | -16.40 | -5.6% | 1.68 | |
| 293 | 62.1% | +8.70 | +3.0% | 1.80 | |
| 286 | 51.4% | -21.26 | -7.4% | 1.89 | |
| 275 | 52.7% | -25.95 | -9.4% | 1.94 | |
| 269 | 52.8% | -30.88 | -11.5% | 1.84 | |
| 246 | 62.6% | -2.96 | -1.2% | 1.69 | |
| 227 | 65.2% | -3.58 | -1.6% | 1.60 | |
| 220 | 55.9% | -1.64 | -0.7% | 1.92 | |
| 207 | 48.8% | -9.00 | -4.3% | 2.06 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 6325 | 76.7% | -131.16 | -2.1% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 6845 | 55.6% | -358.13 | -5.2% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 3585 | 41.5% | -159.21 | -4.4% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 1300 | 28.2% | -59.53 | -4.6% | 3.43 |
| 5.01+ | 87 | 11.5% | -11.20 | -12.9% | 7.40 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 6001 | 56.6% | -338.43 | -5.6% | 1.84 |
| 1 - 3 | 3491 | 58.5% | -148.08 | -4.2% | 1.79 |
| 3 - 6 | 3300 | 59.1% | -84.47 | -2.6% | 1.82 |
| 6 - 12 | 4326 | 59.3% | -111.93 | -2.6% | 1.86 |
| 12 - 24 | 999 | 56.1% | -32.84 | -3.3% | 1.97 |
| 24 - 48 | 14 | 35.7% | -5.67 | -40.5% | 1.83 |
| 48+ | 11 | 63.6% | +2.19 | +19.9% | 1.67 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
18205 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 21/10/26 00:00 | - |
Κόλο Κόλο
Πουέρτο Μοντ
|
1 | 1.50
| - |
| 14/10/26 14:45 | - |
Ολυμπιακός Β'
0
Καλλιθέα
1
|
2 | 1.93
| +0.93 |
| 14/10/26 14:30 | - |
Μπάτμαν Πέτρολσπορ
4
Ιστανμπουλσπόρ
2
|
1 | 1.57
| +0.57 |
| 14/10/26 14:00 | - |
Φέγενορντ U19
1
Κόμο U19
0
|
1 | 1.47
| +0.47 |
| 14/10/26 14:00 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ U19
1
ΑΕΚ U19
2
|
Goal | 1.50
| +0.50 |
| 14/10/26 14:00 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ U19
1
ΑΕΚ U19
2
|
1X | 1.26
| -1.00 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Άρσεναλ
3
Λιλ
0
|
1 | 1.23
| +0.23 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Βίκινγκ
3
Μπάγερν Μονάχου
3
|
2 | 1.11
| -1.00 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Γαλατασαράι
1
Μπαρτσελόνα
4
|
2 | 1.31
| +0.31 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Ίντερ
3
Κλαμπ Μπριζ
4
|
1 | 1.25
| -1.00 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Λειψία
1
Αϊντχόφεν
0
|
1 | 1.65
| +0.65 |
| 13/10/26 15:00 | - |
Γαλατασαράι U19
0
Μπαρτσελόνα U19
1
|
2 | 1.23
| +0.23 |
| 13/10/26 14:00 | - |
Βοσνία U19 (Γ)
0
Αγγλία U19 (Γ)
6
|
2 | 1.17
| +0.17 |
| 13/10/26 14:00 | - |
Βίκινγκ U19
2
Μπάγερν Μονάχου U19
0
|
2 | 1.06
| -1.00 |
| 13/10/26 13:00 | - |
Βουλγαρία U19 (Γ)
0
Ιρλανδία U19 (Γ)
2
|
2 | 1.12
| +0.12 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.