teoulis3335
Μέλος από 6/10/2026- Points
- 102.35
- Yield*
- +1%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 106ος
- Προβλέψεις
- 286
- Μέση απόδοση
- 1.49
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 73% (210 από 286)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 158 | 72.2% | +3.52 | +2.2% | 1.57 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 66 | 69.7% | -2.29 | -3.5% | 1.49 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | 62 | 80.6% | +1.12 | +1.8% | 1.26 |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 93.8% | +0.75 | +4.7% | 2.14 | |
| 12 | 91.7% | +1.33 | +11.1% | 1.23 | |
| 9 | 55.6% | -1.60 | -17.8% | 1.38 | |
| 9 | 77.8% | -0.27 | -3.0% | 1.23 | |
| 7 | 71.4% | +1.19 | +17.0% | 1.64 | |
| 7 | 71.4% | -0.34 | -4.9% | 1.62 | |
| 6 | 66.7% | -0.99 | -16.5% | 1.50 | |
| 6 | 33.3% | -2.75 | -45.8% | 1.76 | |
| 5 | 60.0% | -1.37 | -27.4% | 1.36 | |
| 5 | 100.0% | +2.98 | +59.6% | 1.60 | |
| 5 | 60.0% | -1.05 | -21.0% | 1.45 | |
| 5 | 60.0% | -0.96 | -19.2% | 1.40 | |
| 5 | 40.0% | -2.74 | -54.8% | 1.57 | |
| 5 | 60.0% | -0.21 | -4.2% | 1.69 | |
| 5 | 40.0% | -1.93 | -38.6% | 1.39 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 196 | 79.6% | +1.06 | +0.5% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 72 | 66.7% | +5.98 | +8.3% | 1.64 |
| 2.00 - 2.99 | 16 | 37.5% | -2.69 | -16.8% | 2.25 |
| 3.00 - 5.00 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.45 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 17.50 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 4 | 50.0% | -1.07 | -26.8% | 1.69 |
| 1 - 3 | 5 | 80.0% | +0.63 | +12.6% | 1.47 |
| 3 - 6 | 31 | 77.4% | +3.16 | +10.2% | 1.45 |
| 6 - 12 | 172 | 76.2% | +6.72 | +3.9% | 1.53 |
| 12 - 24 | 72 | 66.7% | -6.90 | -9.6% | 1.39 |
| 24 - 48 | 2 | 50.0% | -0.19 | -9.5% | 1.72 |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 0
301 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/26 03:30 | 288 |
Φλουμινένσε
Παλμέιρας
|
12 | 1.37 | - |
| 15/10/26 01:00 | 274 |
Ατλέτικο Μινέιρο
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
|
1 | 1.35 | - |
| 14/10/26 22:00 | 265 |
Άστον Βίλα
Φενερμπαχτσέ
|
12 | 1.22 | - |
| 14/10/26 22:00 | 266 |
Μάντσεστερ Σίτι
Παρί Σεν Ζερμέν
|
12 | 1.25 | - |
| 14/10/26 22:00 | 267 |
Μπέτις
Πόρτο
|
12 | 1.27 | - |
| 14/10/26 22:00 | 268 |
Μπόντο Γκλιμτ
Ντόρτμουντ
|
12 | 1.24 | - |
| 14/10/26 22:00 | 269 |
Ρόμα
Ρεάλ Μαδρίτης
|
12 | 1.25 | - |
| 14/10/26 22:00 | 270 |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
ΑΕΚ
|
12 | 1.30 | - |
| 14/10/26 22:00 | 271 |
Σλόβαν Μπρατισλάβας
Στουτγκάρδη
|
12 | 1.12 | - |
| 14/10/26 19:45 | 247 |
Λασκ Λίντσερ
Λίβερπουλ
|
12 | 1.16 | - |
| 14/10/26 19:45 | 248 |
Φέγενορντ
Κόμο
|
12 | 1.24 | - |
| 14/10/26 16:45 | 1506 |
Νασάφ Καρσί
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
12 | 1.27 | - |
| 14/10/26 13:00 | 1502 |
Βίσελ Κόμπε
2
Τζέονμπουκ
0
|
1 | 1.55 | +0.55 |
| 14/10/26 13:00 | 1503 |
Κασίβα Ρέισολ
5
Σινγκτάρουα
1
|
1 | 1.12 | +0.12 |
| 14/10/26 03:30 | 233 |
Μπόκα Τζούνιορς
0
Βάσκο Ντα Γκάμα
1
|
12 | 1.31 | +0.31 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.