theofanis
Μέλος από 16/8/2019- Points
- 85.45
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +22%
- Κατάταξη
- 237ος
- Προβλέψεις
- 7349
- Μέση απόδοση
- 2.77
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (2842 από 7349)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1582 | 41.8% | -72.79 | -4.6% | 2.56 |
| X | 1159 | 26.8% | -82.05 | -7.1% | 3.52 |
| 2 | 1671 | 33.9% | -111.47 | -6.7% | 3.23 |
| 1X | 94 | 50.0% | -9.03 | -9.6% | 2.01 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 187 | 42.2% | -24.13 | -12.9% | 2.16 |
| Over | 755 | 49.3% | -83.86 | -11.1% | 1.86 |
| Under | 138 | 45.7% | -21.85 | -15.8% | 2.00 |
| Ημ.1 | 221 | 28.1% | -33.58 | -15.2% | 3.62 |
| Ημ.X | 170 | 43.5% | -20.11 | -11.8% | 2.06 |
| Ημ.2 | 328 | 28.4% | +36.95 | +11.3% | 4.36 |
| Goal | 872 | 51.0% | -69.51 | -8.0% | 1.83 |
| No Goal | 52 | 48.1% | -7.73 | -14.9% | 1.86 |
| 0-1 Goal | 44 | 29.5% | -4.37 | -9.9% | 3.01 |
| 2-3 Goals | 66 | 43.9% | -7.43 | -11.3% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 10 | 20.0% | -5.25 | -52.5% | 2.63 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 298 | 37.6% | -5.30 | -1.8% | 2.93 | |
| 266 | 37.2% | -22.57 | -8.5% | 3.02 | |
| 249 | 42.6% | +25.43 | +10.2% | 2.92 | |
| 233 | 33.5% | -20.27 | -8.7% | 2.91 | |
| 228 | 41.7% | +2.32 | +1.0% | 2.80 | |
| 211 | 38.4% | -30.16 | -14.3% | 2.78 | |
| 202 | 46.5% | +33.76 | +16.7% | 2.81 | |
| 192 | 42.2% | +12.38 | +6.4% | 2.95 | |
| 180 | 32.8% | -27.45 | -15.3% | 2.91 | |
| 173 | 41.6% | -23.34 | -13.5% | 2.47 | |
| 170 | 38.2% | -31.90 | -18.8% | 2.81 | |
| 165 | 40.0% | -3.13 | -1.9% | 2.68 | |
| 147 | 36.7% | -25.87 | -17.6% | 2.66 | |
| 140 | 25.0% | -48.39 | -34.6% | 2.96 | |
| 121 | 43.8% | +0.61 | +0.5% | 2.88 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 244 | 66.0% | -17.43 | -7.1% | 1.41 |
| 1.50 - 1.99 | 2140 | 52.8% | -152.79 | -7.1% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 2315 | 38.6% | -223.77 | -9.7% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 2249 | 26.3% | -115.27 | -5.1% | 3.64 |
| 5.01+ | 401 | 16.5% | -6.95 | -1.7% | 6.35 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2100 | 38.7% | -126.26 | -6.0% | 2.79 |
| 1 - 3 | 2502 | 38.5% | -169.52 | -6.8% | 2.79 |
| 3 - 6 | 1600 | 40.0% | -63.15 | -3.9% | 2.76 |
| 6 - 12 | 721 | 35.4% | -111.33 | -15.4% | 2.78 |
| 12 - 24 | 391 | 41.9% | -24.59 | -6.3% | 2.59 |
| 24 - 48 | 22 | 22.7% | -13.89 | -63.1% | 2.55 |
| 48+ | 13 | 23.1% | -7.47 | -57.5% | 2.15 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7367 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 11/10/26 18:30 | - |
Λίβερπουλ
0
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
1 | 3.00
| -1.00 |
| 11/10/26 17:00 | - |
Ηρακλής
2
Λεβαδειακός
0
|
1 | 2.25
| +1.25 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Κρίσταλ Πάλας
3
Νότιγχαμ Φόρεστ
1
|
2 | 2.70
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Χαλ
2
Έβερτον
2
|
X | 3.40
| +2.40 |
| 10/10/26 22:30 | - |
Ακαντέμικο Βίσεου
2
Εστορίλ
1
|
1 | 2.25
| +1.25 |
| 10/10/26 21:45 | - |
Νάπολι
3
Φροζινόνε
0
|
Ημ.2 | 6.00
| -1.00 |
| 10/10/26 21:30 | - |
Σικάγο Φάιαρ
2
Νιου Γιόρκ Σίτι
1
|
2 | 4.20
| -1.00 |
| 10/10/26 21:00 | - |
Φορτούνα Σιτάρντ
1
Τβέντε
1
|
Ημ.1 | 5.50
| -1.00 |
| 10/10/26 04:00 | - |
Πουέμπλα
1
Λεόν
1
|
X | 3.30
| +2.30 |
| 10/10/26 03:45 | - |
Ουνιόν Σάντα Φε
0
Ντεφένσα Xoυστίσια
2
|
2 | 3.40
| +2.40 |
| 10/10/26 01:30 | - |
Ινστιτούτο Κόρδοβα
2
Μπόκα Τζούνιορς
2
|
1 | 3.25
| -1.00 |
| 10/10/26 00:00 | - |
Χιμνάσια Λα Πλάτα
1
Ατλέτικο Τουκουμάν
1
|
1 | 1.81
| -1.00 |
| 5/10/26 21:45 | - |
Βόρεια Ιρλανδία
0
Γεωργία
0
|
Ημ.2 | 4.00
| -1.00 |
| 5/10/26 21:45 | - |
Γαλλία
4
Βέλγιο
1
|
X | 4.50
| -1.00 |
| 5/10/26 21:45 | - |
Ιταλία
3
Τουρκία
1
|
Ημ.1 | 1.80
| +0.80 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.