vachil
Μέλος από 7/11/2019- Points
- 11.4
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -8%
- Κατάταξη
- 574ος
- Προβλέψεις
- 10642
- Μέση απόδοση
- 1.95
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (5460 από 10642)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2018 | 54.9% | -13.49 | -0.7% | 1.94 |
| X | 200 | 29.5% | -7.62 | -3.8% | 3.34 |
| 2 | 903 | 44.3% | -56.89 | -6.3% | 2.53 |
| 1X | 76 | 72.4% | -5.69 | -7.5% | 1.28 |
| 12 | 4 | 75.0% | -0.29 | -7.3% | 1.22 |
| X2 | 91 | 61.5% | -10.81 | -11.9% | 1.55 |
| Over | 1301 | 54.0% | -93.79 | -7.2% | 1.77 |
| Under | 199 | 55.3% | -10.14 | -5.1% | 1.74 |
| Ημ.1 | 159 | 51.6% | -11.52 | -7.2% | 1.92 |
| Ημ.X | 935 | 46.0% | -59.61 | -6.4% | 2.05 |
| Ημ.2 | 48 | 31.3% | -14.41 | -30.0% | 2.77 |
| Goal | 3767 | 53.3% | -224.98 | -6.0% | 1.79 |
| No Goal | 83 | 51.8% | -0.96 | -1.2% | 1.92 |
| 0-1 Goal | 7 | 14.3% | -4.00 | -57.1% | 2.66 |
| 2-3 Goals | 823 | 45.8% | -81.30 | -9.9% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 28 | 42.9% | +4.83 | +17.3% | 2.67 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 317 | 51.1% | -33.24 | -10.5% | 1.82 | |
| 308 | 46.4% | -33.56 | -10.9% | 1.97 | |
| 306 | 48.4% | -16.84 | -5.5% | 2.03 | |
| 298 | 48.0% | -20.40 | -6.8% | 2.03 | |
| 240 | 62.9% | +29.21 | +12.2% | 1.82 | |
| 235 | 48.5% | -16.17 | -6.9% | 2.00 | |
| 214 | 49.5% | -6.78 | -3.2% | 2.14 | |
| 212 | 49.1% | -0.23 | -0.1% | 2.10 | |
| 208 | 54.8% | -18.68 | -9.0% | 1.75 | |
| 203 | 47.3% | -13.93 | -6.9% | 2.18 | |
| 199 | 48.2% | -26.28 | -13.2% | 1.90 | |
| 189 | 50.3% | -8.20 | -4.3% | 2.02 | |
| 181 | 45.9% | -23.98 | -13.2% | 2.08 | |
| 177 | 43.5% | -32.57 | -18.4% | 1.97 | |
| 172 | 47.1% | -26.20 | -15.2% | 1.91 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1094 | 70.2% | -50.93 | -4.7% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 6021 | 54.1% | -329.55 | -5.5% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 3037 | 43.2% | -145.87 | -4.8% | 2.23 |
| 3.00 - 5.00 | 441 | 25.9% | -47.52 | -10.8% | 3.53 |
| 5.01+ | 49 | 10.2% | -16.80 | -34.3% | 6.64 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3004 | 51.0% | -182.20 | -6.1% | 1.95 |
| 1 - 3 | 2940 | 52.1% | -131.48 | -4.5% | 1.95 |
| 3 - 6 | 2152 | 51.4% | -110.12 | -5.1% | 1.96 |
| 6 - 12 | 1973 | 49.6% | -162.14 | -8.2% | 1.93 |
| 12 - 24 | 459 | 53.6% | +0.48 | +0.1% | 1.95 |
| 24 - 48 | 47 | 55.3% | -6.44 | -13.7% | 1.69 |
| 48+ | 67 | 56.7% | +1.23 | +1.8% | 1.82 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
10673 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 16:30 | - |
Άριο Εσλαμσάχρ
2
Μπεασάτ Κερμανσχάχ
0
|
1 | 2.11
| +1.11 |
| 12/10/26 16:30 | - |
Σαιπά Καράντζ
0
Σχεναβαρσάζι Κεσχμ
1
|
Over | 2.48
| -1.00 |
| 12/10/26 04:15 | 876 |
Πούμας
3
Κρουζ Αζούλ
3
|
Goal | 1.54 | +0.54 |
| 12/10/26 04:15 | 877 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
1
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
2
|
1 | 1.78 | -1.00 |
| 12/10/26 04:15 | 877 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
1
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
2
|
Goal | 1.78 | +0.78 |
| 12/10/26 03:30 | 875 |
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
0
Ιντεπεντιέντε
0
|
2 | 3.10 | -1.00 |
| 12/10/26 02:30 | - |
Μπολίβαρ
1
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
0
|
1 | 1.11
| +0.11 |
| 12/10/26 02:10 | - |
Πατσούκα
3
Νεκάξα
3
|
Goal | 1.62
| +0.62 |
| 12/10/26 02:10 | - |
Πατσούκα
3
Νεκάξα
3
|
1 | 1.72
| -1.00 |
| 11/10/26 23:30 | 860 |
Γκρέμιο
1
Ιντερνασιονάλ
1
|
1 | 3.00 | -1.00 |
| 11/10/26 23:30 | 861 |
Παλμέιρας
4
Κορίνθιανς
1
|
1 | 1.58 | +0.58 |
| 11/10/26 23:30 | 863 |
Ναούτικο
0
Βίλα Νόβα
2
|
Goal | 1.78 | -1.00 |
| 11/10/26 23:30 | 864 |
Ντεπόρτες Κονσεπσιόν
1
Ουνιόν Λα Καλέρα
1
|
1 | 1.98 | -1.00 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Ζέμουν Βελιγραδίου
0
Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο
3
|
Ημ.X | 2.22
| -1.00 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Ζέμουν Βελιγραδίου
0
Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο
3
|
2 | 1.50
| +0.50 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.