vahik
Μέλος από 28/5/2021- Points
- 12.73
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 571ος
- Προβλέψεις
- 41028
- Μέση απόδοση
- 1.84
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (22429 από 41028)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9540 | 58.1% | -660.51 | -6.9% | 1.73 |
| X | 2569 | 28.3% | -280.63 | -10.9% | 3.18 |
| 2 | 6578 | 48.4% | -514.32 | -7.8% | 2.18 |
| 1X | 1563 | 73.5% | -49.16 | -3.1% | 1.36 |
| 12 | 23 | 56.5% | -7.24 | -31.5% | 1.23 |
| X2 | 2956 | 62.3% | -199.10 | -6.7% | 1.57 |
| Over | 6748 | 58.2% | -658.61 | -9.8% | 1.58 |
| Under | 1562 | 58.8% | -52.48 | -3.4% | 1.69 |
| Ημ.1 | 414 | 61.4% | -17.26 | -4.2% | 1.93 |
| Ημ.X | 248 | 45.6% | -23.19 | -9.4% | 2.02 |
| Ημ.2 | 192 | 43.8% | -32.42 | -16.9% | 2.45 |
| Goal | 7512 | 55.4% | -685.73 | -9.1% | 1.66 |
| No Goal | 21 | 57.1% | -1.32 | -6.3% | 1.72 |
| 0-1 Goal | 49 | 32.7% | -2.59 | -5.3% | 3.02 |
| 2-3 Goals | 1009 | 46.1% | -107.41 | -10.6% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 44 | 38.6% | -8.47 | -19.3% | 2.19 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 953 | 55.1% | -84.90 | -8.9% | 1.76 | |
| 914 | 57.1% | -70.97 | -7.8% | 1.70 | |
| 729 | 57.5% | -38.78 | -5.3% | 1.75 | |
| 702 | 55.3% | -48.27 | -6.9% | 1.80 | |
| 672 | 59.7% | -65.19 | -9.7% | 1.65 | |
| 660 | 58.5% | -8.49 | -1.3% | 1.85 | |
| 655 | 52.8% | -70.39 | -10.7% | 1.81 | |
| 616 | 50.5% | -42.90 | -7.0% | 1.93 | |
| 603 | 57.7% | -58.01 | -9.6% | 1.75 | |
| 565 | 62.1% | -8.98 | -1.6% | 1.73 | |
| 563 | 60.2% | -70.19 | -12.5% | 1.56 | |
| 563 | 50.3% | -15.75 | -2.8% | 2.02 | |
| 554 | 48.6% | -59.41 | -10.7% | 1.98 | |
| 509 | 61.7% | -17.56 | -3.4% | 1.73 | |
| 481 | 58.6% | -26.82 | -5.6% | 1.75 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 12265 | 70.2% | -809.78 | -6.6% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 19176 | 54.9% | -1,374.78 | -7.2% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 6620 | 38.3% | -783.27 | -11.8% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 2783 | 26.2% | -348.26 | -12.5% | 3.39 |
| 5.01+ | 184 | 16.3% | +15.65 | +8.5% | 8.19 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2774 | 58.1% | -173.29 | -6.2% | 1.77 |
| 1 - 3 | 5657 | 56.6% | -405.32 | -7.2% | 1.81 |
| 3 - 6 | 8815 | 55.0% | -693.77 | -7.9% | 1.82 |
| 6 - 12 | 15283 | 53.7% | -1,357.97 | -8.9% | 1.86 |
| 12 - 24 | 8307 | 53.8% | -636.90 | -7.7% | 1.88 |
| 24 - 48 | 106 | 48.1% | -14.45 | -13.6% | 1.99 |
| 48+ | 86 | 44.2% | -18.74 | -21.8% | 1.73 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
41150 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 20:00 | 890 |
Κφουμ Όσλο
2
Βαλερένγκα
1
|
2 | 2.32 | -1.00 |
| 12/10/26 20:00 | 890 |
Κφουμ Όσλο
2
Βαλερένγκα
1
|
Goal | 1.45 | +0.45 |
| 12/10/26 19:30 | 886 |
Ρεάλ Οβιέδο
3
Εϊμπάρ
1
|
1 | 2.20 | +1.20 |
| 12/10/26 19:00 | 883 |
Ραντόμιακ Ράντομ
2
Μότορ Λούμπλιν
3
|
2 | 2.67 | +1.67 |
| 12/10/26 19:00 | 883 |
Ραντόμιακ Ράντομ
2
Μότορ Λούμπλιν
3
|
Goal | 1.45 | +0.45 |
| 12/10/26 19:00 | 884 |
Σταλ Ρζέσοφ
1
Λέχια Γκντάνσκ
2
|
Goal | 1.45 | +0.45 |
| 12/10/26 19:00 | 885 |
Ούλου
3
Ελσίνκι
4
|
X | 3.80 | -1.00 |
| 12/10/26 18:00 | 880 |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
1 | 1.23 | -1.00 |
| 12/10/26 18:00 | 881 |
Άργκες Πιτέστι
0
Κλουζ
1
|
2 | 2.62 | +1.62 |
| 12/10/26 18:00 | 882 |
VPS Βάσα
1
Γκνιστάν
0
|
X | 3.35 | -1.00 |
| 12/10/26 18:00 | 882 |
VPS Βάσα
1
Γκνιστάν
0
|
Goal | 1.60 | -1.00 |
| 12/10/26 15:00 | 617 |
Αναγέννηση Καρδίτσας
3
Ζάκυνθος
0
|
1X | 1.14 | +0.14 |
| 12/10/26 15:00 | 878 |
Βαγιαδολίδ
5
Αλμπαθέτε
0
|
X2 | 1.75 | -1.00 |
| 12/10/26 14:45 | 623 |
Πανιώνιος
3
ΠΑΟΚ Β'
0
|
1X | 1.03 | +0.03 |
| 11/10/26 05:30 | 724 |
Λος Άντζελες
1
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
1
|
Goal | 1.47 | +0.47 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.