Ιστορικό Αγώνων
Γιελγκάβα : Στατιστικά για Βιρσιλίγκα 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσιλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
35 | 89 | 28 | 5 | 2 | 87:24 | |
| 2 |
|
35 | 83 | 25 | 8 | 2 | 95:33 | |
| 3 |
|
36 | 73 | 22 | 7 | 7 | 63:39 | |
| 4 |
|
36 | 52 | 14 | 10 | 12 | 43:38 | |
| 5 |
|
36 | 51 | 14 | 9 | 13 | 51:50 | |
| 6 |
|
36 | 40 | 11 | 7 | 18 | 36:54 | |
| 7 |
|
36 | 35 | 9 | 8 | 19 | 41:61 | |
| 8 |
|
36 | 29 | 6 | 11 | 19 | 28:66 | |
| 9 |
|
36 | 25 | 5 | 10 | 21 | 45:69 | |
| 10 |
|
36 | 19 | 4 | 7 | 25 | 34:89 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
1 (10.0%) |
6 (60.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 16:17 | 3.3 | 1.6:1.7 |
| Ημίχρονο | 6:7 | 1.3 | 0.6:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.37 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.54 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Hasek Filip | 10 |
| Rataj Tomas | 6 |
| Melkis Roberts | 5 |
| Hasek Martin | 4 |
| Kangars Alans | 3 |
| Becers Rihards | 3 |
| Semesko Maksims | 2 |
| Pudil Milos | 2 |
| Petersons Armands | 2 |
| Zaleiko Glebs | 2 |
| Kacanovs Glebs | 1 |
| Prior Leos | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Zaleiko Glebs | 1 |
| Novikovs Jegors | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 44.4% (16/36) | 55.6% (20/36) |
| Ημίχρονο | 13.9% (5/36) | 86.1% (31/36) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 33.3% (12/36) |
| 2-3 | 33.3% (12/36) |
| 4-6 | 27.8% (10/36) |
| 7+ | 5.6% (2/36) |
| Failed to score | 47.2% (17/36) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 22.2% (8/36) | |
| 1 - 1 | 13.9% (5/36) | |
| 4 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 3 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 3 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 1 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 1 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 4 - 3 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 1 - 4 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 1 - 5 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 1 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 5 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 0 - 8 | 2.8% (1/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 27.8% (10/36) | |
| 2 | 22.2% (8/36) | |
| 5 | 13.9% (5/36) | |
| 3 | 11.1% (4/36) | |
| 4 | 8.3% (3/36) | |
| 6 | 5.6% (2/36) | |
| 0 | 5.6% (2/36) | |
| 7 | 2.8% (1/36) | |
| 8 | 2.8% (1/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (9/36) | |
| 1/X | 2.8% (1/36) | |
| 1/2 | 5.6% (2/36) | |
| X/1 | 8.3% (3/36) | |
| X/X | 8.3% (3/36) | |
| X/2 | 11.1% (4/36) | |
| 2/1 | 2.8% (1/36) | |
| 2/X | 11.1% (4/36) | |
| 2/2 | 25.0% (9/36) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 61 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 53 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.14 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.69 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
- Toms Leitis
- Ιρλανδία 22 χρ.
#30
- Samuel Belanik
- Σλοβακία 23 χρ.
Aμυντικοί
- Tomas Rataj
- Τσεχία 23 χρ.
- Jegors Novikovs
- Λετονία 23 χρ.
- Milos Pudil
- Τσεχία 21 χρ.
- Glebs Kacanovs
- Λετονία 22 χρ.
- Alans Kangars
- Λετονία 21 χρ.
Mέσοι
- Martin Hasek
- Τσεχία 31 χρ.
- Filip Hasek
- Τσεχία 29 χρ.
- Roberts Melkis
- Λετονία 23 χρ.
- Glebs Zaleiko
- Λετονία 22 χρ.
Eπιθετικοί
- Armands Petersons
- Λετονία 35 χρ.