Ιστορικό Αγώνων
Χάβναρ Μπόλτφελαγκ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
27 | 58 | 17 | 7 | 3 | 54:28 | |
| 2 |
|
27 | 52 | 14 | 10 | 3 | 51:22 | |
| 3 |
|
27 | 45 | 13 | 6 | 8 | 47:35 | |
| 4 |
|
27 | 43 | 10 | 13 | 4 | 38:28 | |
| 5 |
|
27 | 42 | 11 | 9 | 7 | 41:36 | |
| 6 |
|
27 | 28 | 6 | 10 | 11 | 32:43 | |
| 7 |
|
27 | 28 | 8 | 4 | 15 | 34:47 | |
| 8 |
|
27 | 27 | 7 | 6 | 14 | 30:44 | |
| 9 |
|
27 | 25 | 7 | 4 | 16 | 26:44 | |
| 10 |
|
27 | 20 | 5 | 5 | 17 | 27:53 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 16:11 | 2.7 | 1.6:1.1 |
| Ημίχρονο | 8:3 | 1.1 | 0.8:0.3 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 47% | 53% |
| Goals κατά | 31% | 69% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.45 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.23 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Radosavljevic Stefan | 1 |
| Steiring Per-Magnus | 1 |
| Moerk Bjarti Vitalis | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 63.0% (17/27) | 37.0% (10/27) |
| Ημίχρονο | 11.1% (3/27) | 88.9% (24/27) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 14.8% (4/27) |
| 2-3 | 44.4% (12/27) |
| 4-6 | 37.0% (10/27) |
| 7+ | 3.7% (1/27) |
| Failed to score | 14.8% (4/27) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 11.1% (3/27) | |
| 1 - 3 | 7.4% (2/27) | |
| 1 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 3 | 7.4% (2/27) | |
| 4 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 2 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 2 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 1 - 2 | 7.4% (2/27) | |
| 1 - 4 | 3.7% (1/27) | |
| 3 - 4 | 3.7% (1/27) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 25.9% (7/27) | |
| 2 | 22.2% (6/27) | |
| 3 | 22.2% (6/27) | |
| 5 | 11.1% (3/27) | |
| 1 | 7.4% (2/27) | |
| 0 | 7.4% (2/27) | |
| 7 | 3.7% (1/27) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.2% (6/27) | |
| 1/X | 3.7% (1/27) | |
| 1/2 | 0.0% (0/27) | |
| X/1 | 11.1% (3/27) | |
| X/X | 14.8% (4/27) | |
| X/2 | 7.4% (2/27) | |
| 2/1 | 0.0% (0/27) | |
| 2/X | 3.7% (1/27) | |
| 2/2 | 37.0% (10/27) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 69 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.74 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.30 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Andre Olsen
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
- Bjarti Vitalis Moerk
- Νησιά Φερόε 25 χρ.
#1
- Teitur Gestsson
- Νησιά Φερόε 34 χρ.
#12
Aμυντικοί
- Per-Magnus Steiring
- Νορβηγία 29 χρ.
#3
- Mathias Voss
- Δανία 24 χρ.
#7
- Bartal Wardum
- Νησιά Φερόε 29 χρ.
#17
- Ari Mohr Jonsson
- Νησιά Φερόε 32 χρ.
#22
Mέσοι
- Noah Mneney
- Νησιά Φερόε 23 χρ.
#5
- Aki Johannesen
- Νησιά Φερόε 23 χρ.
#6
- Dan Berg i Soylu
- Νησιά Φερόε 30 χρ.
#8
- Asi Dam
- Νησιά Φερόε 23 χρ.
#11
- Heri Hjalt Mohr
- Νησιά Φερόε 29 χρ.
#15
- Stefan Radosavljevic
- Νησιά Φερόε 26 χρ.
#18
- Amidou Diop
- Σενεγάλη 34 χρ.
#28
- Danjal Reginsson
- Νησιά Φερόε 24 χρ.
- Marley Blair
- Αγγλία 27 χρ.
Eπιθετικοί
- Hedin Hansen
- Νησιά Φερόε 33 χρ.
#4
- Moses Ebiye
- Νιγηρία 29 χρ.
#20
- Ejvind Mouritsen
- Νησιά Φερόε 22 χρ.
#21
- Jakup Thomsen
- Νησιά Φερόε 28 χρ.
#23
- Storm Bugge Pettersen
- Νορβηγία 20 χρ.
#25
- Maha Samba
- Γκάμπια 27 χρ.