Ιστορικό Αγώνων
Σενζέν Τζούνιορς : Στατιστικά για 2η Κατηγορια 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΚΙΝΑ: 2η Κατηγορια 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 60 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | |
| 2 |
|
26 | 48 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | |
| 3 |
|
26 | 46 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | |
| 4 |
|
26 | 45 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | |
| 5 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | |
| 6 |
|
26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | |
| 7 |
|
26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | |
| 8 |
|
26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | |
| 9 |
|
26 | 31 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | |
| 10 |
|
26 | 30 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | |
| 11 |
|
26 | 30 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | |
| 12 |
|
26 | 28 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | |
| 13 |
|
26 | 24 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | |
| 14 |
|
26 | 22 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | |
| 15 |
|
26 | 16 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | |
| 16 |
|
26 | 16 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | |
Άνοδος
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 15:9 | 2.4 | 1.5:0.9 |
| Ημίχρονο | 5:1 | 0.6 | 0.5:0.1 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 32% | 68% |
| Goals κατά | 37% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.95 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.77 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Garita Paul Arnold | 11 |
| Rodrigo Henrique | 7 |
| Dugalic Rade | 7 |
| Shang Yin | 3 |
| Nouble Joel | 2 |
| Su Yuliang | 2 |
| Huang Kaijun | 1 |
| Gan Xianhao | 1 |
| Su Yuanjie | 1 |
| Chen Yajun | 1 |
| Huang Jiajun | 1 |
| Zhu Guantao | 1 |
| Zhou Xin | 1 |
| Shi Yucheng | 1 |
| Liu Xiaolong | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Garita Paul Arnold | 1 |
| Leung Nok-Hang | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (13/26) | 50.0% (13/26) |
| Ημίχρονο | 11.5% (3/26) | 88.5% (23/26) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 34.6% (9/26) |
| 2-3 | 30.8% (8/26) |
| 4-6 | 30.8% (8/26) |
| 7+ | 3.8% (1/26) |
| Failed to score | 30.8% (8/26) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 19.2% (5/26) | |
| 1 - 1 | 11.5% (3/26) | |
| 1 - 0 | 11.5% (3/26) | |
| 1 - 4 | 7.7% (2/26) | |
| 0 - 3 | 7.7% (2/26) | |
| 5 - 1 | 3.8% (1/26) | |
| 1 - 2 | 3.8% (1/26) | |
| 3 - 1 | 3.8% (1/26) | |
| 0 - 1 | 3.8% (1/26) | |
| 3 - 0 | 3.8% (1/26) | |
| 3 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 5 - 4 | 3.8% (1/26) | |
| 0 - 4 | 3.8% (1/26) | |
| 2 - 0 | 3.8% (1/26) | |
| 1 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 4 - 0 | 3.8% (1/26) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 0 | 19.2% (5/26) | |
| 2 | 15.4% (4/26) | |
| 3 | 15.4% (4/26) | |
| 4 | 15.4% (4/26) | |
| 1 | 15.4% (4/26) | |
| 5 | 7.7% (2/26) | |
| 6 | 7.7% (2/26) | |
| 9 | 3.8% (1/26) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 15.4% (4/26) | |
| 1/X | 0.0% (0/26) | |
| 1/2 | 0.0% (0/26) | |
| X/1 | 19.2% (5/26) | |
| X/X | 26.9% (7/26) | |
| X/2 | 0.0% (0/26) | |
| 2/1 | 0.0% (0/26) | |
| 2/X | 7.7% (2/26) | |
| 2/2 | 30.8% (8/26) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 78 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.58 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.15 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Rade Dugalic
- Σερβία 33 χρ.
- Jiajun Huang
- Κίνα 31 χρ.
Mέσοι
- Rodrigo Henrique
- Βραζιλία 33 χρ.
- Yuanjie Su
- Κίνα 31 χρ.
- Yajun Chen
- Κίνα 27 χρ.
- Xin Zhou
- Κίνα 28 χρ.
- Yin Shang
- Κίνα 37 χρ.
- Yucheng Shi
- Κίνα 25 χρ.
Eπιθετικοί
- Nzuzi Mata
- Λ.Δ. Κονγκό 32 χρ.
- Joel Nouble
- Αγγλία 30 χρ.
- Ming Hu
- Κίνα 36 χρ.
- Yuliang Su
- Κίνα 21 χρ.
- Xiaolong Liu
- Κίνα 23 χρ.