2η Κατηγορια Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΙΝΑ: 2η Κατηγορια 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 60 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | |
| 2 |
|
26 | 48 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | |
| 3 |
|
26 | 46 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | |
| 4 |
|
26 | 45 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | |
| 5 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | |
| 6 |
|
26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | |
| 7 |
|
26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | |
| 8 |
|
26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | |
| 9 |
|
26 | 31 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | |
| 10 |
|
26 | 30 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | |
| 11 |
|
26 | 30 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | |
| 12 |
|
26 | 28 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | |
| 13 |
|
26 | 24 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | |
| 14 |
|
26 | 22 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | |
| 15 |
|
26 | 16 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | |
| 16 |
|
26 | 16 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | |
Άνοδος
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Νάντονγκ Ζίγιουν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7:2 | |
| 2 | Γκουαντόνγκ GZ-Πάουερ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | |
| 3 | Σιτζιατζουάνγκ Γκονγκφού | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | |
| 4 | Σαανξί Γιούνιον | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | |
| 5 | Γουσί Γουάγκου | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | |
| 6 | Γκουανγκξί Χενγκτσέν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 7 | Σούζχου | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:6 | |
| 8 | Σενζέν Τζούνιορς | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | |
| 9 | Τσανγκτσούν Γιατάι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | |
| 10 | Ντάλιαν Κ'ουν Σίτι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | |
| 11 | Φόσαν Νανσί | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | |
| 12 | Νινγκμπό | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1:3 | |
| 13 | Μέιζου Χάκα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:12 | |
| 14 | Ντάλιαν Κούντσενγκ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | |
| 15 | Ντινγκνάν Γιουνάιτεντ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | |
| 16 | Γιάνμπιαν Λόνγκντινγκ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | |
| 17 | Ναντσίνγκ Σίτι | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Giovanny |
Γιάνμπιαν Λόνγκντινγκ
|
15 | 3 |
| Mbo Noel |
Γκουανγκξί Χενγκτσέν
|
15 | 0 |
| Selmani Astrit |
Σαανξί Γιούνιον
|
14 | 1 |
| Erikys |
Ντινγκνάν Γιουνάιτεντ
|
14 | 4 |
| Noordanus Nino |
Γουσί Γουάγκου
|
13 | 1 |
| Salazar Juan |
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
12 | 0 |
| Triboulet Vinni |
Μέιζου Χάκα
|
12 | 2 |
| Garita Paul Arnold |
Σενζέν Τζούνιορς
|
11 | 2 |
| Nikao |
Γκουαντόνγκ GZ-Πάουερ
|
11 | 2 |
| Gonzalez Efmamjjasond |
Νάντονγκ Ζίγιουν
|
10 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Yao Diran |
Νινγκμπό
|
1 |
| Sun Guoliang |
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
1 |
| Cao Kang |
Σαανξί Γιούνιον
|
1 |
| Leung Nok-hang |
Σενζέν Τζούνιορς
|
1 |
| Liu Le |
Ναντσίνγκ Σίτι
|
1 |
| Tang Shi |
Ντινγκνάν Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Wang Yifan |
Γουσί Γουάγκου
|
1 |
| Xu Yougang |
Σιτζιατζουάνγκ Γκονγκφού
|
1 |
| Wei Chaolun |
Γκουανγκξί Χενγκτσέν
|
1 |
| Lapoussin Loic |
Γκουανγκξί Χενγκτσέν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γκουαντόνγκ GZ-Πάουερ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Νάντονγκ Ζίγιουν
|
31% 8/26 |
69% 18/26 |
Γκουανγκξί Χενγκτσέν
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Σενζέν Τζούνιορς
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Σαανξί Γιούνιον
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Γουσί Γουάγκου
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Γιάνμπιαν Λόνγκντινγκ
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Σιτζιατζουάνγκ Γκονγκφού
|
38% 10/26 |
62% 16/26 |
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Νινγκμπό
|
42% 11/26 |
58% 15/26 |
Ντάλιαν Κ'ουν Σίτι
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Σούζχου
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Ντινγκνάν Γιουνάιτεντ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Ναντσίνγκ Σίτι
|
38% 10/26 |
62% 16/26 |
Μέιζου Χάκα
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Φόσαν Νανσί
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γκουαντόνγκ GZ-Πάουερ
|
15% 4/26 |
54% 14/26 |
27% 7/26 |
4% 1/26 |
Νάντονγκ Ζίγιουν
|
42% 11/26 |
35% 9/26 |
23% 6/26 |
0% 0/26 |
Γκουανγκξί Χενγκτσέν
|
35% 9/26 |
46% 12/26 |
15% 4/26 |
4% 1/26 |
Σενζέν Τζούνιορς
|
35% 9/26 |
31% 8/26 |
31% 8/26 |
4% 1/26 |
Σαανξί Γιούνιον
|
23% 6/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
Γουσί Γουάγκου
|
23% 6/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
Γιάνμπιαν Λόνγκντινγκ
|
27% 7/26 |
50% 13/26 |
19% 5/26 |
4% 1/26 |
Σιτζιατζουάνγκ Γκονγκφού
|
42% 11/26 |
50% 13/26 |
8% 2/26 |
0% 0/26 |
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
12% 3/26 |
54% 14/26 |
35% 9/26 |
0% 0/26 |
Νινγκμπό
|
38% 10/26 |
46% 12/26 |
15% 4/26 |
0% 0/26 |
Ντάλιαν Κ'ουν Σίτι
|
28% 7/25 |
44% 11/25 |
24% 6/25 |
4% 1/25 |
Σούζχου
|
38% 10/26 |
31% 8/26 |
27% 7/26 |
4% 1/26 |
Ντινγκνάν Γιουνάιτεντ
|
15% 4/26 |
50% 13/26 |
27% 7/26 |
8% 2/26 |
Ναντσίνγκ Σίτι
|
27% 7/26 |
58% 15/26 |
15% 4/26 |
0% 0/26 |
Μέιζου Χάκα
|
19% 5/26 |
46% 12/26 |
35% 9/26 |
0% 0/26 |
Φόσαν Νανσί
|
19% 5/26 |
42% 11/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
| Συνολικά | 27% | 46% | 25% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γκουαντόνγκ GZ-Πάουερ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Νάντονγκ Ζίγιουν
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Γκουανγκξί Χενγκτσέν
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Σενζέν Τζούνιορς
|
42% 11/26 |
58% 15/26 |
Σαανξί Γιούνιον
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Γουσί Γουάγκου
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Γιάνμπιαν Λόνγκντινγκ
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Σιτζιατζουάνγκ Γκονγκφού
|
42% 11/26 |
58% 15/26 |
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Νινγκμπό
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Ντάλιαν Κ'ουν Σίτι
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Σούζχου
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Ντινγκνάν Γιουνάιτεντ
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Ναντσίνγκ Σίτι
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Μέιζου Χάκα
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Φόσαν Νανσί
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.51 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.31 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 552 | 2.65 |
| Εντός | 293 | 1.41 |
| Εκτός | 259 | 1.25 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.5% (28/208) | |
| 1 - 0 | 12.5% (26/208) | |
| 2 - 1 | 10.1% (21/208) | |
| 0 - 0 | 9.1% (19/208) | |
| 2 - 0 | 6.7% (14/208) | |
| 1 - 2 | 6.7% (14/208) | |
| 0 - 1 | 5.8% (12/208) | |
| 3 - 1 | 4.3% (9/208) | |
| 0 - 3 | 4.3% (9/208) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 24.0% (50/208) | |
| 2 | 21.6% (45/208) | |
| 1 | 18.3% (38/208) | |
| 4 | 13.5% (28/208) | |
| 0 | 9.1% (19/208) | |
| 5 | 6.3% (13/208) | |
| 6 | 5.3% (11/208) | |
| 7 | 1.0% (2/208) | |
| 8 | 0.5% (1/208) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.8% (87/208) | |
| X | 28.8% (60/208) | |
| 2 | 29.3% (61/208) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.6% (47/208) | |
| 1/X | 5.3% (11/208) | |
| 1/2 | 0.5% (1/208) | |
| X/1 | 17.3% (36/208) | |
| X/X | 17.3% (36/208) | |
| X/2 | 8.7% (18/208) | |
| 2/1 | 1.9% (4/208) | |
| 2/X | 6.3% (13/208) | |
| 2/2 | 20.2% (42/208) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 552 | 2.65 |
| Εντός | 293 | 1.41 |
| Εκτός | 259 | 1.25 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Ντάλιαν Κούντσενγκ