2
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ράμνιτσου Βαλτσέα

Ράμνιτσου Βαλτσέα

Ράμνιτσου Βαλτσέα : Στατιστικά για Λίγκα 2 2026/2027

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2026/2027

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Σχίντια Ταργκόβιστε 13 30 10 0 3 34:15
  2 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 12 28 8 4 0 23:10
  3 CSM Σλατίνα 13 28 9 1 3 21:12
  4 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 13 27 8 3 2 29:20
  5 Κονκόρντια Κιάζνα 13 25 8 1 4 33:19
  6 CSM Ρεσίτα 12 24 8 0 4 17:13
  7 Σετατέα Σουκεάβα 13 22 6 4 3 25:17
  8 Μεταλούλ Μπουζάου 12 21 6 3 3 14:9
  9 Μεταλογκλόμπους 13 21 6 3 4 18:16
  10 Γκλόρια Μπίστριτσα 13 21 7 0 6 18:16
  11 ΦΚ Μπακάου 13 19 5 4 4 24:15
  12 Μπίχορ Οράντεα 13 19 5 4 4 20:13
  13 Αφουμάτι 13 18 5 3 5 20:21
  14 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια 13 14 4 2 7 17:15
  15 Ράμνιτσου Βαλτσέα 12 14 4 2 6 13:19
  16 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 12 11 2 5 5 13:19
  17 Τάργκο Μούρες 13 11 3 2 8 14:27
  18 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε 13 9 1 6 6 9:17
  19 Βιτορούλ Σελιμπάρ 13 9 2 3 8 8:24
  20 Στεφανέστι 13 9 3 0 10 9:29
  21 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου 12 8 2 2 8 16:32
  22 Ντουμπραβίτα 13 4 0 4 9 9:26

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 3
(30.0%)
1
(10.0%)
6
(60.0%)
Ημίχρονο 10 1
(10.0%)
6
(60.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10:17 2.7 1.0:1.7
Ημίχρονο 4:8 1.2 0.4:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 54% 46%
Goals κατά 42% 58%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 39 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.84 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Danciu Marian4
Lemac Brian3
Trascu Andrei2
Constantin Vasile1
Dandea Alexandru1
Huiban Dragos1
Georgescu Vladimir1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Georgescu Vladimir1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (6/12) 50.0% (6/12)
Ημίχρονο 16.7% (2/12) 83.3% (10/12)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 33.3% (4/12)
2-3 33.3% (4/12)
4-6 33.3% (4/12)
7+ 0.0% (0/12)
Failed to score 41.7% (5/12)

G/G - N/G

G/G N/G
50.0% (6/12) 50.0% (6/12)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 1 25.0% (3/12)
3 - 2 16.7% (2/12)
1 - 2 16.7% (2/12)
2 - 0 8.3% (1/12)
1 - 0 8.3% (1/12)
4 - 0 8.3% (1/12)
2 - 2 8.3% (1/12)
1 - 1 8.3% (1/12)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 33.3% (4/12)
5 16.7% (2/12)
2 16.7% (2/12)
4 16.7% (2/12)
3 16.7% (2/12)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 8.3% (1/12)
1/X 16.7% (2/12)
1/2 0.0% (0/12)
X/1 25.0% (3/12)
X/X 0.0% (0/12)
X/2 25.0% (3/12)
2/1 8.3% (1/12)
2/X 0.0% (0/12)
2/2 16.7% (2/12)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 13 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.08 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.58 γκολ σε κάθε αγώνα .

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ