Λίγκα 2 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 18:8 | |
| 2 |
|
9 | 21 | 6 | 3 | 0 | 19:8 | |
| 3 |
|
9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 16:9 | |
| 4 |
|
9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 20:10 | |
| 5 |
|
9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 22:14 | |
| 6 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 16:12 | |
| 7 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 10:7 | |
| 8 |
|
9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 19:9 | |
| 9 |
|
9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 18:12 | |
| 10 |
|
9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 19:16 | |
| 11 |
|
9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 13:10 | |
| 12 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 14:10 | |
| 13 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 12:16 | |
| 14 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 10:14 | |
| 15 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 11:15 | |
| 16 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 12:12 | |
| 17 |
|
9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 10:18 | |
| 18 |
|
9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 7:15 | |
| 19 |
|
9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 6:19 | |
| 20 |
|
9 | 5 | 0 | 5 | 4 | 5:12 | |
| 21 |
|
9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 11:29 | |
| 22 |
|
9 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6:19 | |
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Αφουμάτι | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | |
| 2 | Σχίντια Ταργκόβιστε | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | |
| 3 | CSM Ρεσίτα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | |
| 4 | Πολιτέκνικα Τιμισοάρα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | |
| 5 | Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:9 | |
| 6 | CSM Σλατίνα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | |
| 7 | Μεταλούλ Μπουζάου | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | |
| 8 | Μπίχορ Οράντεα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | |
| 9 | Σετατέα Σουκεάβα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 12:6 | |
| 10 | Γκλόρια Μπίστριτσα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | |
| 11 | ΦΚ Μπακάου | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:4 | |
| 12 | Τάργκο Μούρες | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | |
| 13 | Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:5 | |
| 14 | Κονκόρντια Κιάζνα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 11:9 | |
| 15 | Ράμνιτσου Βαλτσέα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | |
| 16 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | |
| 17 | Μεταλογκλόμπους | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | |
| 18 | Βιτορούλ Σελιμπάρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | |
| 19 | CSM Ολίμπια Σατού Μάρε | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | |
| 20 | CS Ντιναμό Βουκουρεστίου | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7:20 | |
| 21 | Στεφανέστι | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | |
| 22 | Ντουμπραβίτα | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Taiwo Quadri |
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι
|
12 | 0 |
| Raducan Gabriel |
Σετατέα Σουκεάβα
|
7 | 1 |
| Doana Ianis |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
6 | 0 |
| Robu Valentin |
Μεταλούλ Μπουζάου
|
5 | 0 |
| Mihai Rares |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
5 | 0 |
| Capraru Adrian |
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι
|
4 | 0 |
| Chitu Aurelian |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
4 | 0 |
| Visic Stefan |
CSM Ρεσίτα
|
4 | 1 |
| Enache Alexandru |
Αφουμάτι
|
4 | 2 |
| Filip Ioan |
Μπίχορ Οράντεα
|
4 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ventura Bruno |
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
1 |
| Mccarthy Charles |
Αφουμάτι
|
1 |
| Mihart Ianis |
Βιτορούλ Σελιμπάρ
|
1 |
| Pacionel Stefan |
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου
|
1 |
| Artean Andrei |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
1 |
| Mboumbouni Dylan |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
1 |
| Lazar Rares |
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
1 |
| Cublesan Andrei |
Μεταλούλ Μπουζάου
|
1 |
| Erico |
Μεταλογκλόμπους
|
1 |
| Aftanache Alexandru |
Σετατέα Σουκεάβα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
CSM Σλατίνα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
CSM Ρεσίτα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Αφουμάτι
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Μεταλούλ Μπουζάου
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
ΦΚ Μπακάου
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Σετατέα Σουκεάβα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Γκλόρια Μπίστριτσα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Μπίχορ Οράντεα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Τάργκο Μούρες
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ράμνιτσου Βαλτσέα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Μεταλογκλόμπους
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Βιτορούλ Σελιμπάρ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Στεφανέστι
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
CSM Ολίμπια Σατού Μάρε
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
CS Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ντουμπραβίτα
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
CSM Σλατίνα
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
11% 1/9 |
CSM Ρεσίτα
|
11% 1/9 |
67% 6/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
22% 2/9 |
22% 2/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι
|
0% 0/9 |
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Αφουμάτι
|
0% 0/9 |
67% 6/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Μεταλούλ Μπουζάου
|
44% 4/9 |
33% 3/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
ΦΚ Μπακάου
|
33% 3/9 |
22% 2/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Σετατέα Σουκεάβα
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Γκλόρια Μπίστριτσα
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Μπίχορ Οράντεα
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Τάργκο Μούρες
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
11% 1/9 |
Ράμνιτσου Βαλτσέα
|
33% 3/9 |
33% 3/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Μεταλογκλόμπους
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
11% 1/9 |
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου
|
0% 0/9 |
78% 7/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Βιτορούλ Σελιμπάρ
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Στεφανέστι
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
CSM Ολίμπια Σατού Μάρε
|
22% 2/9 |
67% 6/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
CS Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
22% 2/9 |
22% 2/9 |
22% 2/9 |
33% 3/9 |
Ντουμπραβίτα
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
11% 1/9 |
| Συνολικά | 20% | 45% | 29% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
CSM Σλατίνα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
CSM Ρεσίτα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Αφουμάτι
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Μεταλούλ Μπουζάου
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
ΦΚ Μπακάου
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Σετατέα Σουκεάβα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Κονκόρντια Κιάζνα
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Γκλόρια Μπίστριτσα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Μπίχορ Οράντεα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Τάργκο Μούρες
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ράμνιτσου Βαλτσέα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Μεταλογκλόμπους
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Βιτορούλ Σελιμπάρ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Στεφανέστι
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
CSM Ολίμπια Σατού Μάρε
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
CS Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ντουμπραβίτα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 46% | 54% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.74 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.21 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 294 | 2.97 |
| Εντός | 168 | 1.70 |
| Εκτός | 126 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.1% (12/99) | |
| 0 - 1 | 9.1% (9/99) | |
| 2 - 1 | 8.1% (8/99) | |
| 1 - 2 | 8.1% (8/99) | |
| 1 - 0 | 8.1% (8/99) | |
| 3 - 2 | 6.1% (6/99) | |
| 3 - 1 | 6.1% (6/99) | |
| 2 - 2 | 6.1% (6/99) | |
| 2 - 0 | 5.1% (5/99) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.2% (23/99) | |
| 2 | 22.2% (22/99) | |
| 4 | 19.2% (19/99) | |
| 1 | 17.2% (17/99) | |
| 5 | 8.1% (8/99) | |
| 7 | 4.0% (4/99) | |
| 0 | 3.0% (3/99) | |
| 6 | 2.0% (2/99) | |
| 8 | 1.0% (1/99) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.5% (46/99) | |
| X | 21.2% (21/99) | |
| 2 | 32.3% (32/99) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.3% (27/99) | |
| 1/X | 7.1% (7/99) | |
| 1/2 | 2.0% (2/99) | |
| X/1 | 13.1% (13/99) | |
| X/X | 9.1% (9/99) | |
| X/2 | 9.1% (9/99) | |
| 2/1 | 6.1% (6/99) | |
| 2/X | 5.1% (5/99) | |
| 2/2 | 21.2% (21/99) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 294 | 2.97 |
| Εντός | 168 | 1.70 |
| Εκτός | 126 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).