1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ντάλας

Ντάλας

Ντάλας : Στατιστικά για MLS 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΗΠΑ: MLS 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Νάσβιλ 28 63 19 6 3 59:22
  2 Βανκούβερ Γουάιτκαπς 28 51 15 6 7 61:30
  3 Σεντ Λούις Σίτι 28 50 14 8 6 54:38
  4 Ίντερ Μαϊάμι 28 49 13 10 5 68:50
  5 Σικάγο Φάιαρ 28 48 14 6 8 51:40
  6 Ντάλας 28 47 13 8 7 52:45
  7 Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 28 46 14 4 10 45:39
  8 Σάρλοτ 28 46 13 7 8 50:40
  9 Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 28 46 13 7 8 50:40
  10 Ντιναμό Χιούστον 28 45 13 6 9 36:34
  11 Φιλαδέλφεια Γιούνιον 28 42 12 6 10 56:45
  12 Λος Άντζελες 29 42 11 9 9 44:31
  13 Σιάτλ Σάουντερς 28 41 11 8 9 38:35
  14 Κολοράντο Ράπιντς 28 37 11 4 13 39:39
  15 Ορλάντο Σίτι 28 37 11 4 13 51:66
  16 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 28 36 10 6 12 38:52
  17 Σινσινάτι 27 36 9 9 9 58:65
  18 Λος Άντζελες Γκάλαξι 29 36 9 9 11 39:50
  19 Πόρτλαντ Τίμπερς 28 33 9 6 13 51:54
  20 Νιου Γιόρκ Σίτι 28 33 8 9 11 42:38
  21 Ρεάλ Σολτ Λέικ 28 32 9 5 14 41:46
  22 Σαν Ντιέγκο 28 32 8 8 12 48:51
  23 Τορόντο 28 32 7 11 10 41:52
  24 Όστιν 28 31 7 10 11 36:51
  25 Μινεσότα Γιουνάιτεντ 28 30 7 9 12 42:51
  26 DC Γιουνάιτεντ 27 30 6 12 9 34:46
  27 Κολόμπους Κρου 28 29 8 5 15 41:46
  28 Ατλάντα Γιουνάιτεντ 28 27 7 6 15 33:48
  29 Μόντρεαλ Ίμπακτ 28 24 6 6 16 35:56
  30 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 28 22 6 4 18 35:68

CONCACAF Champions League

Championship Western Conference playoff

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
Ημίχρονο 10 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 20:20 4.0 2.0:2.0
Ημίχρονο 11:9 2.0 1.1:0.9

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 40% 60%
Goals κατά 49% 51%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.83 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 46.6 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Musa Petar19
Farrington Logan10
Delgado Patrickson3
Sarver Sam3
Moreno Santiago3
Ferreira Kaick3
Urhoghide Osaze2
Valiente Joaquin2
Louicius Don Deedson1
Norris Nolan1
Abubakar Lalas1
Binyamin Ran1
Moore Shaq1
Ibeagha Sebastien1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Urhoghide Osaze7
Norris Nolan7
Ramiro6
Moore Shaq5
Ferreira Kaick4
Sarver Sam4
Cappis Christian4
Johansson Herman4
Farrington Logan3
Delgado Patrickson3
Binyamin Ran3
Musa Petar2
Collodi Michael2
Ibeagha Sebastien2
Abubakar Lalas2
Kamungo Bernard2
Moreno Santiago1
Simmonds Nicholas1
Julio Anderson1
Valiente Joaquin1
Torquato Joshua1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 67.9% (19/28) 32.1% (9/28)
Ημίχρονο 39.3% (11/28) 60.7% (17/28)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.0% (7/28)
2-3 25.0% (7/28)
4-6 39.3% (11/28)
7+ 10.7% (3/28)
Failed to score 25.0% (7/28)

G/G - N/G

G/G N/G
64.3% (18/28) 35.7% (10/28)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 10.7% (3/28)
0 - 0 10.7% (3/28)
1 - 2 10.7% (3/28)
3 - 2 7.1% (2/28)
2 - 1 7.1% (2/28)
4 - 3 7.1% (2/28)
3 - 3 7.1% (2/28)
2 - 2 7.1% (2/28)
2 - 3 7.1% (2/28)
5 - 0 3.6% (1/28)
3 - 4 3.6% (1/28)
3 - 1 3.6% (1/28)
0 - 2 3.6% (1/28)
0 - 1 3.6% (1/28)
1 - 1 3.6% (1/28)
0 - 4 3.6% (1/28)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
5 17.9% (5/28)
3 17.9% (5/28)
1 14.3% (4/28)
4 14.3% (4/28)
0 10.7% (3/28)
7 10.7% (3/28)
6 7.1% (2/28)
2 7.1% (2/28)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.0% (7/28)
1/X 3.6% (1/28)
1/2 0.0% (0/28)
X/1 7.1% (2/28)
X/X 17.9% (5/28)
X/2 10.7% (3/28)
2/1 7.1% (2/28)
2/X 7.1% (2/28)
2/2 21.4% (6/28)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 52 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 48 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 56 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.86 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.61 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ