2
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σιάτλ Σάουντερς

Σιάτλ Σάουντερς

Σιάτλ Σάουντερς : Στατιστικά για MLS 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΗΠΑ: MLS 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Νάσβιλ 28 63 19 6 3 59:22
  2 Βανκούβερ Γουάιτκαπς 28 51 15 6 7 61:30
  3 Σεντ Λούις Σίτι 28 50 14 8 6 54:38
  4 Ίντερ Μαϊάμι 28 49 13 10 5 68:50
  5 Σικάγο Φάιαρ 28 48 14 6 8 51:40
  6 Ντάλας 28 47 13 8 7 52:45
  7 Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 28 46 14 4 10 45:39
  8 Σάρλοτ 28 46 13 7 8 50:40
  9 Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 28 46 13 7 8 50:40
  10 Ντιναμό Χιούστον 28 45 13 6 9 36:34
  11 Φιλαδέλφεια Γιούνιον 28 42 12 6 10 56:45
  12 Λος Άντζελες 29 42 11 9 9 44:31
  13 Σιάτλ Σάουντερς 28 41 11 8 9 38:35
  14 Κολοράντο Ράπιντς 28 37 11 4 13 39:39
  15 Ορλάντο Σίτι 28 37 11 4 13 51:66
  16 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 28 36 10 6 12 38:52
  17 Σινσινάτι 27 36 9 9 9 58:65
  18 Λος Άντζελες Γκάλαξι 29 36 9 9 11 39:50
  19 Πόρτλαντ Τίμπερς 28 33 9 6 13 51:54
  20 Νιου Γιόρκ Σίτι 28 33 8 9 11 42:38
  21 Ρεάλ Σολτ Λέικ 28 32 9 5 14 41:46
  22 Σαν Ντιέγκο 28 32 8 8 12 48:51
  23 Τορόντο 28 32 7 11 10 41:52
  24 Όστιν 28 31 7 10 11 36:51
  25 Μινεσότα Γιουνάιτεντ 28 30 7 9 12 42:51
  26 DC Γιουνάιτεντ 27 30 6 12 9 34:46
  27 Κολόμπους Κρου 28 29 8 5 15 41:46
  28 Ατλάντα Γιουνάιτεντ 28 27 7 6 15 33:48
  29 Μόντρεαλ Ίμπακτ 28 24 6 6 16 35:56
  30 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 28 22 6 4 18 35:68

CONCACAF Champions League

Championship Western Conference playoff

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 4
(40.0%)
5
(50.0%)
1
(10.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
4
(40.0%)
4
(40.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 18:11 2.9 1.8:1.1
Ημίχρονο 4:5 0.9 0.4:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 37% 63%
Goals κατά 43% 57%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 53.63 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 54.63 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Rothrock Paul5
Roldan Cristian5
Rusnak Albert4
Joveljic Dejan4
Rienzi Kalani3
Dotson Hassani3
Arriola Paul3
De Rosario Osaze2
Ferreira Jesus2
Morris Jordan2
Musovski Danny2
Hawkins Stuart Russell1
Clark Caden1
Gomez Sebastian1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Dotson Hassani7
Kingston Peter7
Ragen Jackson6
Brunell Snyder4
Rothrock Paul4
Tolo Nouhou3
Roldan Alex2
Arriola Paul2
Petkovic Nikola2
Roldan Cristian2
Rienzi Kalani2
Musovski Danny1
Lopez Antino1
Ferreira Jesus1
Gomez Sebastian1
Sailor Ryan1
Hawkins Stuart Russell1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Ragen Jackson1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 46.4% (13/28) 53.6% (15/28)
Ημίχρονο 3.6% (1/28) 96.4% (27/28)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.0% (7/28)
2-3 50.0% (14/28)
4-6 25.0% (7/28)
7+ 0.0% (0/28)
Failed to score 21.4% (6/28)

G/G - N/G

G/G N/G
57.1% (16/28) 42.9% (12/28)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 14.3% (4/28)
1 - 1 14.3% (4/28)
0 - 1 10.7% (3/28)
3 - 1 7.1% (2/28)
2 - 0 7.1% (2/28)
0 - 0 7.1% (2/28)
0 - 2 7.1% (2/28)
1 - 0 7.1% (2/28)
0 - 3 3.6% (1/28)
3 - 3 3.6% (1/28)
2 - 2 3.6% (1/28)
1 - 2 3.6% (1/28)
1 - 5 3.6% (1/28)
3 - 2 3.6% (1/28)
4 - 1 3.6% (1/28)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 28.6% (8/28)
3 21.4% (6/28)
1 17.9% (5/28)
4 10.7% (3/28)
6 7.1% (2/28)
0 7.1% (2/28)
5 7.1% (2/28)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 21.4% (6/28)
1/X 10.7% (3/28)
1/2 0.0% (0/28)
X/1 17.9% (5/28)
X/X 14.3% (4/28)
X/2 14.3% (4/28)
2/1 3.6% (1/28)
2/X 3.6% (1/28)
2/2 14.3% (4/28)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 72 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.36 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.25 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ