Ιστορικό Αγώνων
Τσανγκτσούν Γιατάι : Στατιστικά για 2η Κατηγορια 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΚΙΝΑ: 2η Κατηγορια 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 60 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | |
| 2 |
|
26 | 48 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | |
| 3 |
|
26 | 46 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | |
| 4 |
|
26 | 45 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | |
| 5 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | |
| 6 |
|
26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | |
| 7 |
|
26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | |
| 8 |
|
26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | |
| 9 |
|
26 | 31 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | |
| 10 |
|
26 | 30 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | |
| 11 |
|
26 | 30 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | |
| 12 |
|
26 | 28 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | |
| 13 |
|
26 | 24 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | |
| 14 |
|
26 | 22 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | |
| 15 |
|
26 | 16 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | |
| 16 |
|
26 | 16 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | |
Άνοδος
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 1 (10.0%) |
6 (60.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 14:12 | 2.6 | 1.4:1.2 |
| Ημίχρονο | 6:5 | 1.1 | 0.6:0.5 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 46% | 54% |
| Goals κατά | 48% | 52% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.41 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 43.83 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Salazar Juan | 12 |
| Tan Long | 9 |
| Omoijuanfo Ohi Anthony | 8 |
| Chen Xuhuang | 2 |
| Muhamet | 2 |
| Jiang Zilei | 1 |
| Reiner Constantin | 1 |
| Fan Chao | 1 |
| Wu Junjie | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Sun Guoliang | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 69.2% (18/26) | 30.8% (8/26) |
| Ημίχρονο | 19.2% (5/26) | 80.8% (21/26) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 11.5% (3/26) |
| 2-3 | 53.8% (14/26) |
| 4-6 | 34.6% (9/26) |
| 7+ | 0.0% (0/26) |
| Failed to score | 15.4% (4/26) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 23.1% (6/26) | |
| 1 - 1 | 11.5% (3/26) | |
| 1 - 0 | 11.5% (3/26) | |
| 2 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 2 - 2 | 7.7% (2/26) | |
| 1 - 3 | 7.7% (2/26) | |
| 1 - 2 | 7.7% (2/26) | |
| 3 - 0 | 3.8% (1/26) | |
| 6 - 0 | 3.8% (1/26) | |
| 1 - 5 | 3.8% (1/26) | |
| 0 - 4 | 3.8% (1/26) | |
| 2 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 3 - 1 | 3.8% (1/26) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 34.6% (9/26) | |
| 4 | 23.1% (6/26) | |
| 2 | 19.2% (5/26) | |
| 1 | 11.5% (3/26) | |
| 6 | 7.7% (2/26) | |
| 5 | 3.8% (1/26) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.9% (7/26) | |
| 1/X | 0.0% (0/26) | |
| 1/2 | 0.0% (0/26) | |
| X/1 | 26.9% (7/26) | |
| X/X | 11.5% (3/26) | |
| X/2 | 11.5% (3/26) | |
| 2/1 | 0.0% (0/26) | |
| 2/X | 7.7% (2/26) | |
| 2/2 | 15.4% (4/26) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 56 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.50 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.62 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Ricardo Soares
- Προπονητής 51 χρ.
Tερματοφύλακες
- Xinyang Yang
- Κίνα 22 χρ.
#14
- Yake Wu
- Κίνα 35 χρ.
#23
- Dehai Zou
- Κίνα 33 χρ.
#42
Aμυντικοί
- Yaopeng Wang
- Κίνα 31 χρ.
#3
- Dilumut Tudi
- Κίνα 27 χρ.
#16
- Boxi Jing
- Κίνα 20 χρ.
#18
- Zhiyu Yan
- Κίνα 33 χρ.
#24
- Constantin Reiner
- Αυστρία 29 χρ.
#27
- Qinhan Sun
- Κίνα 26 χρ.
#30
- Stoppila Sunzu
- Ζάμπια 37 χρ.
#31
- Guoliang Sun
- Κίνα 35 χρ.
#33
- Junjie Wu
- Κίνα 23 χρ.
Mέσοι
- Yue Xu
- Κίνα 26 χρ.
#19
- Juan Salazar
- Κολομβία 29 χρ.
#27
- Yingjie Zhao
- Κίνα 34 χρ.
#37
- Zilei Jiang
- Κίνα 29 χρ.
- Ziwenhao Song
- Κίνα 23 χρ.
- Xuhuang Chen
- Κίνα 23 χρ.
- Lishan Shi
- Κίνα 23 χρ.
Eπιθετικοί
- Ohi Anthony Omoijuanfo
- Νορβηγία 32 χρ.
#10
- Changcheng Cheng
- Κίνα 35 χρ.
#13
- Taoyu Piao
- Κίνα 33 χρ.
#21
- Long Tan
- Κίνα 38 χρ.
#29
- Chao Fan
- Κίνα 22 χρ.