Ατιράου : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
27 | 64 | 20 | 4 | 3 | 55:19 | |
| 2 |
|
27 | 60 | 18 | 6 | 3 | 52:20 | |
| 3 |
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | |
| 4 |
|
27 | 45 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | |
| 5 |
|
27 | 45 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | |
| 6 |
|
26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 36:36 | |
| 7 |
|
27 | 37 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | |
| 8 |
|
27 | 35 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | |
| 9 |
|
27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | |
| 10 |
|
27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | |
| 11 |
|
27 | 28 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | |
| 12 |
|
26 | 26 | 5 | 11 | 10 | 20:29 | |
| 13 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 26:36 | |
| 14 |
|
27 | 24 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | |
| 15 |
|
27 | 23 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | |
| 16 |
|
27 | 22 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 8:16 | 2.4 | 0.8:1.6 |
| Ημίχρονο | 4:7 | 1.1 | 0.4:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 45% | 55% |
| Goals κατά | 55% | 45% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.65 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 44.86 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Devens Henrique | 4 |
| Maksimovic Djordje | 3 |
| Dorofeev Konstantin | 2 |
| Khvalko Yegor | 2 |
| Kalmuratov Kuanysh | 2 |
| Rabiu Riliwan Mario | 2 |
| Trufanov Yan | 1 |
| Abdulla Aybar | 1 |
| Tkachenko Egor | 1 |
| Pantelic Djordje | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Dzumatov Rinat | 1 |
| Rabiu Riliwan Mario | 1 |
| Satanov Sanzhar | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 26.9% (7/26) | 73.1% (19/26) |
| Ημίχρονο | 7.7% (2/26) | 92.3% (24/26) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 34.6% (9/26) |
| 2-3 | 57.7% (15/26) |
| 4-6 | 7.7% (2/26) |
| 7+ | 0.0% (0/26) |
| Failed to score | 38.5% (10/26) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 26.9% (7/26) | |
| 0 - 0 | 15.4% (4/26) | |
| 1 - 2 | 11.5% (3/26) | |
| 1 - 0 | 11.5% (3/26) | |
| 0 - 1 | 7.7% (2/26) | |
| 2 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 0 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 2 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 0 - 2 | 3.8% (1/26) | |
| 1 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 2 - 1 | 3.8% (1/26) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 38.5% (10/26) | |
| 3 | 19.2% (5/26) | |
| 1 | 19.2% (5/26) | |
| 0 | 15.4% (4/26) | |
| 5 | 3.8% (1/26) | |
| 4 | 3.8% (1/26) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 15.4% (4/26) | |
| 1/X | 11.5% (3/26) | |
| 1/2 | 0.0% (0/26) | |
| X/1 | 7.7% (2/26) | |
| X/X | 23.1% (6/26) | |
| X/2 | 15.4% (4/26) | |
| 2/1 | 0.0% (0/26) | |
| 2/X | 7.7% (2/26) | |
| 2/2 | 19.2% (5/26) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 20 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 117 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 81 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.77 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα . |