Ιστορικό Αγώνων
Αλιάνσα Παναμά : Στατιστικά για LPF 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
16 | 31 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | |
| 2 |
|
16 | 27 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | |
| 3 |
|
16 | 25 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | |
| 4 |
|
16 | 25 | 7 | 4 | 5 | 26:23 | |
| 5 |
|
16 | 23 | 5 | 8 | 3 | 16:11 | |
| 6 |
|
16 | 21 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | |
| 7 |
|
16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | |
| 8 |
|
16 | 20 | 4 | 8 | 4 | 18:14 | |
| 9 |
|
16 | 20 | 5 | 5 | 6 | 22:25 | |
| 10 |
|
16 | 18 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | |
| 11 |
|
16 | 14 | 3 | 5 | 8 | 19:27 | |
| 12 |
|
16 | 8 | 1 | 5 | 10 | 13:37 | |
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 26:16 | |
| 2 |
|
11 | 22 | 6 | 4 | 1 | 16:8 | |
| 3 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 22:14 | |
| 4 |
|
11 | 18 | 4 | 6 | 1 | 17:15 | |
| 5 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 10:9 | |
| 6 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 16:13 | |
| 7 |
|
11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 11:10 | |
| 8 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 12:13 | |
| 9 |
|
11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 15:17 | |
| 10 |
|
11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 10:12 | |
| 11 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 9:24 | |
| 12 |
|
11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 8:21 | |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 11:10 | 2.1 | 1.1:1.0 |
| Ημίχρονο | 4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 48% | 52% |
| Goals κατά | 26% | 74% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.98 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 60.42 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Guardia Heuyin | 9 |
| Alvarado John Jairo | 6 |
| Mathews Rasheen | 4 |
| Rodriguez Carlos | 4 |
| Chiari Gabriel | 3 |
| Ortega Yeison | 3 |
| Walters Bayron | 3 |
| Perdomo Reyniel | 2 |
| Stewart Anthony | 2 |
| Mendoza Alvin | 2 |
| Garces Joel | 1 |
| Mitre Ricardo | 1 |
| Rodriguez Manuel | 1 |
| Campos Oliver | 1 |
| Marengo Jose | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Campos Oliver | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 38.7% (12/31) | 61.3% (19/31) |
| Ημίχρονο | 6.5% (2/31) | 93.5% (29/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 32.3% (10/31) |
| 2-3 | 38.7% (12/31) |
| 4-6 | 25.8% (8/31) |
| 7+ | 3.2% (1/31) |
| Failed to score | 22.6% (7/31) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 22.6% (7/31) | |
| 0 - 0 | 16.1% (5/31) | |
| 2 - 2 | 16.1% (5/31) | |
| 1 - 0 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 5 - 3 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 29.0% (9/31) | |
| 1 | 16.1% (5/31) | |
| 0 | 16.1% (5/31) | |
| 4 | 16.1% (5/31) | |
| 3 | 9.7% (3/31) | |
| 6 | 6.5% (2/31) | |
| 5 | 3.2% (1/31) | |
| 8 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 12.9% (4/31) | |
| 1/X | 16.1% (5/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 16.1% (5/31) | |
| X/X | 29.0% (9/31) | |
| X/2 | 3.2% (1/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 12.9% (4/31) | |
| 2/2 | 9.7% (3/31) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 80 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.35 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.13 γκολ σε κάθε αγώνα . |