2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
25 | 56 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | |
| 2 |
|
25 | 56 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | |
| 3 |
|
25 | 54 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | |
| 4 |
|
25 | 46 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | |
| 5 |
|
25 | 42 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | |
| 6 |
|
25 | 38 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | |
| 7 |
|
25 | 34 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | |
| 8 |
|
25 | 32 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | |
| 9 |
|
25 | 31 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | |
| 10 |
|
25 | 28 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | |
| 11 |
|
25 | 28 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | |
| 12 |
|
25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 40:57 | |
| 13 |
|
25 | 26 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | |
| 14 |
|
24 | 23 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | |
| 15 |
|
25 | 22 | 6 | 5 | 14 | 36:54 | |
| 16 |
|
24 | 19 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | |
Ασάνε *
-1 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κόνγκσβινγκερ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 23:5 | |
| 2 | Στρομσγκόντσετ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:3 | |
| 3 | Χάουγκεσουντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 4 | Οντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:7 | |
| 5 | Μπρίνε | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:4 | |
| 6 | Μος | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:10 | |
| 7 | Ρανχάιμ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 14:10 | |
| 8 | Στρόμεν | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 10:10 | |
| 9 | Ασάνε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | |
| 10 | Έγκερσουντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:13 | |
| 11 | Στάμπαεκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | |
| 12 | Λιν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | |
| 13 | Σάντνες Ουλφ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | |
| 14 | Ράουφος | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:17 | |
| 15 | Σογκντάλ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | |
| 16 | Χοντ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Diarra Sory |
Χάουγκεσουντ
|
30 | 6 |
| Lankhof-dahlby Magnus |
Στάμπαεκ
|
17 | 3 |
| Hellum Andreas |
Λιν
|
15 | 0 |
| Tewelde Faniel Temesgen |
Οντ
|
15 | 0 |
| Pingel Sebastian |
Στρομσγκόντσετ
|
15 | 0 |
| Johnsen Mikael Toerset |
Ρανχάιμ
|
14 | 2 |
| Melkersen Elias Hoff |
Στρομσγκόντσετ
|
14 | 0 |
| Semmen Niclas Schjoeth |
Μος
|
13 | 0 |
| Hristov Nikolai Jakobsen |
Στρόμεν
|
13 | 0 |
| Christiansen Rasmus Opdal |
Κόνγκσβινγκερ
|
13 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Vatne Scott |
Έγκερσουντ
|
9 |
| Musbaudeen Jamiu |
Μος
|
8 |
| Oeregaard Gullbrandur |
Σάντνες Ουλφ
|
8 |
| Fors Victor |
Κόνγκσβινγκερ
|
8 |
| Nilsen Sivert Heltne |
Χάουγκεσουντ
|
7 |
| Soederberg Daniel |
Οντ
|
7 |
| Maeland Bjoern |
Έγκερσουντ
|
7 |
| Hay Kristoffer |
Μπρίνε
|
7 |
| Mulac Mirza |
Χοντ
|
7 |
| Bonnesen Hans Christian |
Οντ
|
6 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Balatoni Maximilian |
Στρόμεν
|
2 |
| Haukeberg Tage Bjoerdal |
Ρανχάιμ
|
2 |
| Rossi Leonardo |
Ασάνε
|
1 |
| Stople Frank |
Χάουγκεσουντ
|
1 |
| Crestani Cameron |
Στρόμεν
|
1 |
| Udnaes Herman |
Κόνγκσβινγκερ
|
1 |
| Onyango Rooney |
Σογκντάλ
|
1 |
| Musbaudeen Jamiu |
Μος
|
1 |
| Maeland Bjoern |
Έγκερσουντ
|
1 |
| Antonsen Kent-are |
Στρομσγκόντσετ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κόνγκσβινγκερ
|
80% 20/25 |
20% 5/25 |
Χάουγκεσουντ
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Στρομσγκόντσετ
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Στάμπαεκ
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Οντ
|
76% 19/25 |
24% 6/25 |
Μπρίνε
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Χοντ
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Έγκερσουντ
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Ρανχάιμ
|
92% 23/25 |
8% 2/25 |
Λιν
|
68% 17/25 |
32% 8/25 |
Μος
|
88% 22/25 |
12% 3/25 |
Στρόμεν
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Σάντνες Ουλφ
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Σογκντάλ
|
75% 18/24 |
25% 6/24 |
Ασάνε
|
76% 19/25 |
24% 6/25 |
Ράουφος
|
75% 18/24 |
25% 6/24 |
| Συνολικά | 72% | 28% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κόνγκσβινγκερ
|
4% 1/25 |
40% 10/25 |
36% 9/25 |
20% 5/25 |
Χάουγκεσουντ
|
0% 0/25 |
36% 9/25 |
44% 11/25 |
20% 5/25 |
Στρομσγκόντσετ
|
8% 2/25 |
44% 11/25 |
32% 8/25 |
16% 4/25 |
Στάμπαεκ
|
8% 2/25 |
36% 9/25 |
48% 12/25 |
8% 2/25 |
Οντ
|
20% 5/25 |
24% 6/25 |
52% 13/25 |
4% 1/25 |
Μπρίνε
|
24% 6/25 |
56% 14/25 |
20% 5/25 |
0% 0/25 |
Χοντ
|
16% 4/25 |
32% 8/25 |
40% 10/25 |
12% 3/25 |
Έγκερσουντ
|
12% 3/25 |
40% 10/25 |
44% 11/25 |
4% 1/25 |
Ρανχάιμ
|
0% 0/25 |
16% 4/25 |
64% 16/25 |
20% 5/25 |
Λιν
|
16% 4/25 |
40% 10/25 |
32% 8/25 |
12% 3/25 |
Μος
|
4% 1/25 |
44% 11/25 |
52% 13/25 |
0% 0/25 |
Στρόμεν
|
16% 4/25 |
28% 7/25 |
44% 11/25 |
12% 3/25 |
Σάντνες Ουλφ
|
8% 2/25 |
60% 15/25 |
24% 6/25 |
8% 2/25 |
Σογκντάλ
|
0% 0/24 |
42% 10/24 |
58% 14/24 |
0% 0/24 |
Ασάνε
|
12% 3/25 |
44% 11/25 |
36% 9/25 |
8% 2/25 |
Ράουφος
|
13% 3/24 |
54% 13/24 |
17% 4/24 |
17% 4/24 |
| Συνολικά | 10% | 40% | 40% | 10% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κόνγκσβινγκερ
|
80% 20/25 |
20% 5/25 |
Χάουγκεσουντ
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Στρομσγκόντσετ
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Στάμπαεκ
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Οντ
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Μπρίνε
|
36% 9/25 |
64% 16/25 |
Χοντ
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Έγκερσουντ
|
52% 13/25 |
48% 12/25 |
Ρανχάιμ
|
84% 21/25 |
16% 4/25 |
Λιν
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Μος
|
84% 21/25 |
16% 4/25 |
Στρόμεν
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Σάντνες Ουλφ
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Σογκντάλ
|
67% 16/24 |
33% 8/24 |
Ασάνε
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Ράουφος
|
63% 15/24 |
38% 9/24 |
| Συνολικά | 65% | 35% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.72 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.87 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 763 | 3.83 |
| Εντός | 424 | 2.13 |
| Εκτός | 339 | 1.70 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 42 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 7.0% (14/199) | |
| 2 - 0 | 6.5% (13/199) | |
| 1 - 1 | 6.5% (13/199) | |
| 2 - 2 | 6.0% (12/199) | |
| 1 - 2 | 6.0% (12/199) | |
| 1 - 0 | 6.0% (12/199) | |
| 3 - 0 | 5.5% (11/199) | |
| 0 - 2 | 5.0% (10/199) | |
| 3 - 1 | 4.5% (9/199) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 21.6% (43/199) | |
| 2 | 18.1% (36/199) | |
| 4 | 16.1% (32/199) | |
| 5 | 12.6% (25/199) | |
| 6 | 11.6% (23/199) | |
| 1 | 8.5% (17/199) | |
| 7 | 5.5% (11/199) | |
| 8 | 2.5% (5/199) | |
| 9 | 1.5% (3/199) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.7% (99/199) | |
| X | 17.1% (34/199) | |
| 2 | 33.2% (66/199) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 31.7% (63/199) | |
| 1/X | 5.0% (10/199) | |
| 1/2 | 3.5% (7/199) | |
| X/1 | 15.6% (31/199) | |
| X/X | 8.5% (17/199) | |
| X/2 | 8.5% (17/199) | |
| 2/1 | 2.5% (5/199) | |
| 2/X | 3.5% (7/199) | |
| 2/2 | 21.1% (42/199) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 763 | 3.83 |
| Εντός | 424 | 2.13 |
| Εκτός | 339 | 1.70 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 42 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).