3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
23 | 53 | 16 | 5 | 2 | 49:23 | |
| 2 |
|
23 | 48 | 15 | 3 | 5 | 50:29 | |
| 3 |
|
23 | 47 | 15 | 2 | 6 | 52:30 | |
| 4 |
|
23 | 47 | 15 | 2 | 6 | 44:28 | |
| 5 |
|
23 | 42 | 13 | 3 | 7 | 50:25 | |
| 6 |
|
23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 33:25 | |
| 7 |
|
23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 34:30 | |
| 8 |
|
23 | 33 | 9 | 6 | 8 | 37:44 | |
| 9 |
|
23 | 27 | 7 | 6 | 10 | 32:40 | |
| 10 |
|
23 | 26 | 7 | 5 | 11 | 28:32 | |
| 11 |
|
23 | 25 | 7 | 4 | 12 | 33:46 | |
| 12 |
|
23 | 18 | 4 | 6 | 13 | 29:49 | |
| 13 |
|
23 | 10 | 3 | 1 | 19 | 25:53 | |
| 14 |
|
23 | 10 | 2 | 4 | 17 | 21:63 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 55:20 | |
| 2 |
|
23 | 50 | 16 | 2 | 5 | 53:32 | |
| 3 |
|
23 | 46 | 15 | 1 | 7 | 53:27 | |
| 4 |
|
23 | 46 | 14 | 4 | 5 | 56:33 | |
| 5 |
|
23 | 46 | 14 | 4 | 5 | 43:21 | |
| 6 |
|
23 | 35 | 11 | 2 | 10 | 40:38 | |
| 7 |
|
23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 36:40 | |
| 8 |
|
23 | 33 | 10 | 3 | 10 | 38:39 | |
| 9 |
|
23 | 31 | 9 | 4 | 10 | 32:39 | |
| 10 |
|
23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 38:41 | |
| 11 |
|
23 | 20 | 6 | 2 | 15 | 33:52 | |
| 12 |
|
23 | 14 | 3 | 5 | 15 | 27:50 | |
| 13 |
|
23 | 13 | 4 | 1 | 18 | 30:74 | |
| 14 |
|
23 | 10 | 2 | 4 | 17 | 28:56 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπιάργκ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 20:6 | |
| 2 | Γκρόρουντ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | |
| 3 | Μιοντάλεν | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | |
| 4 | Έιντσβολντ Τερν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | |
| 5 | Μπρατβάαγκ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:9 | |
| 6 | Γιέρβ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | |
| 7 | Κιελσάας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | |
| 8 | Τρομσντάλεν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | |
| 9 | Σότρα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | |
| 10 | Στιόρνταλς Μπλινκ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | |
| 11 | Γιούνκερεν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | |
| 12 | Χόνεφος | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 13 | Λεβάνγκερ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 14 | Λόρενσκογκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | |
| 15 | Πορς Γκρένλαντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | |
| 16 | Ράνα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:5 | |
| 17 | ΕΙΚ Τόνσμπεργκ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:9 | |
| 18 | Σαντβίκεν IL | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | |
| 19 | Λισεκλόστερ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 10:12 | |
| 20 | Νότοντεν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | |
| 21 | Αρεντάλ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | |
| 22 | Τραφ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:15 | |
| 23 | Κβικ Χάλντεν | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:10 | |
| 24 | Ουλενσάκερ Κίζα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:13 | |
| 25 | Βίνταρ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | |
| 26 | Σκέιντ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:16 | |
| 27 | Τριγκ Λάντε | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:13 | |
| 28 | Φόλο | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Tveiten Andreas |
Μπρατβάαγκ
|
21 | 2 |
| Notoane Benedict |
Έιντσβολντ Τερν
|
17 | 3 |
| Hoeiseth Magnus Sandvik |
Λεβάνγκερ
|
16 | 6 |
| Midtgaard Oliver Aaser |
Μιοντάλεν
|
14 | 1 |
| Midtskogen Ole Erik |
Κιελσάας
|
14 | 2 |
| Barane Stian |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
12 | 5 |
| Kilen Lars |
Σότρα
|
11 | 1 |
| Pedersen Brage |
Χόνεφος
|
11 | 1 |
| Elvevold Henrik |
Χόνεφος
|
11 | 3 |
| Syvertsen Phillip |
Γιέρβ
|
11 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Saeboe Patrick Alfei |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
1 |
| Laugsand Sondre |
Τρομσντάλεν
|
1 |
| Oereberg Trym Vatn |
Λισεκλόστερ
|
1 |
| Selnes Iver |
Τρομσντάλεν
|
1 |
| Hopsdal Abbas Mohammed |
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
|
1 |
| Fjelldalselv Sander Elias |
Ράνα
|
1 |
| Braaten Mathias Oefsti |
Φόλο
|
1 |
| Dvergsdal Torben |
Αρεντάλ
|
1 |
| Sandroed Elias |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
1 |
| Tislevoll Markus Helland |
Σαντβίκεν IL
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γιέρβ
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Έιντσβολντ Τερν
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Μπρατβάαγκ
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Κιελσάας
|
78% 18/23 |
22% 5/23 |
Μπιάργκ
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Λεβάνγκερ
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Μιοντάλεν
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Χόνεφος
|
78% 18/23 |
22% 5/23 |
Σότρα
|
78% 18/23 |
22% 5/23 |
Γκρόρουντ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Νότοντεν
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Τρομσντάλεν
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Κβικ Χάλντεν
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Λόρενσκογκ
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Τραφ
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
70% 16/23 |
30% 7/23 |
Αρεντάλ
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Γιούνκερεν
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Πορς Γκρένλαντ
|
43% 10/23 |
57% 13/23 |
Ράνα
|
70% 16/23 |
30% 7/23 |
Σαντβίκεν IL
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Σκέιντ
|
61% 14/23 |
39% 9/23 |
Λισεκλόστερ
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Φόλο
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
96% 22/23 |
4% 1/23 |
Βίνταρ
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Τριγκ Λάντε
|
78% 18/23 |
22% 5/23 |
| Συνολικά | 66% | 34% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γιέρβ
|
17% 4/23 |
39% 9/23 |
43% 10/23 |
0% 0/23 |
Έιντσβολντ Τερν
|
26% 6/23 |
30% 7/23 |
35% 8/23 |
9% 2/23 |
Μπρατβάαγκ
|
13% 3/23 |
48% 11/23 |
26% 6/23 |
13% 3/23 |
Κιελσάας
|
9% 2/23 |
30% 7/23 |
61% 14/23 |
0% 0/23 |
Μπιάργκ
|
17% 4/23 |
30% 7/23 |
39% 9/23 |
13% 3/23 |
Λεβάνγκερ
|
17% 4/23 |
39% 9/23 |
39% 9/23 |
4% 1/23 |
Μιοντάλεν
|
30% 7/23 |
26% 6/23 |
39% 9/23 |
4% 1/23 |
Χόνεφος
|
13% 3/23 |
35% 8/23 |
39% 9/23 |
13% 3/23 |
Σότρα
|
13% 3/23 |
39% 9/23 |
48% 11/23 |
0% 0/23 |
Γκρόρουντ
|
30% 7/23 |
35% 8/23 |
35% 8/23 |
0% 0/23 |
Νότοντεν
|
35% 8/23 |
39% 9/23 |
22% 5/23 |
4% 1/23 |
Τρομσντάλεν
|
13% 3/23 |
48% 11/23 |
39% 9/23 |
0% 0/23 |
Κβικ Χάλντεν
|
35% 8/23 |
35% 8/23 |
26% 6/23 |
4% 1/23 |
Λόρενσκογκ
|
26% 6/23 |
30% 7/23 |
39% 9/23 |
4% 1/23 |
Τραφ
|
13% 3/23 |
30% 7/23 |
52% 12/23 |
4% 1/23 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
17% 4/23 |
43% 10/23 |
39% 9/23 |
0% 0/23 |
Αρεντάλ
|
13% 3/23 |
39% 9/23 |
48% 11/23 |
0% 0/23 |
Γιούνκερεν
|
17% 4/23 |
48% 11/23 |
30% 7/23 |
4% 1/23 |
Πορς Γκρένλαντ
|
30% 7/23 |
48% 11/23 |
22% 5/23 |
0% 0/23 |
Ράνα
|
17% 4/23 |
39% 9/23 |
43% 10/23 |
0% 0/23 |
Σαντβίκεν IL
|
39% 9/23 |
13% 3/23 |
35% 8/23 |
13% 3/23 |
Σκέιντ
|
22% 5/23 |
35% 8/23 |
30% 7/23 |
13% 3/23 |
Λισεκλόστερ
|
4% 1/23 |
48% 11/23 |
48% 11/23 |
0% 0/23 |
Φόλο
|
22% 5/23 |
30% 7/23 |
43% 10/23 |
4% 1/23 |
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
|
17% 4/23 |
35% 8/23 |
39% 9/23 |
9% 2/23 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
0% 0/23 |
48% 11/23 |
39% 9/23 |
13% 3/23 |
Βίνταρ
|
9% 2/23 |
26% 6/23 |
61% 14/23 |
4% 1/23 |
Τριγκ Λάντε
|
13% 3/23 |
39% 9/23 |
43% 10/23 |
4% 1/23 |
| Συνολικά | 19% | 37% | 39% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γιέρβ
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Έιντσβολντ Τερν
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Μπρατβάαγκ
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Κιελσάας
|
70% 16/23 |
30% 7/23 |
Μπιάργκ
|
61% 14/23 |
39% 9/23 |
Λεβάνγκερ
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Μιοντάλεν
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Χόνεφος
|
78% 18/23 |
22% 5/23 |
Σότρα
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Γκρόρουντ
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Νότοντεν
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Τρομσντάλεν
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Κβικ Χάλντεν
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Λόρενσκογκ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Τραφ
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Αρεντάλ
|
61% 14/23 |
39% 9/23 |
Γιούνκερεν
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Πορς Γκρένλαντ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Ράνα
|
70% 16/23 |
30% 7/23 |
Σαντβίκεν IL
|
43% 10/23 |
57% 13/23 |
Σκέιντ
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Λισεκλόστερ
|
70% 16/23 |
30% 7/23 |
Φόλο
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Ουλενσάκερ Κίζα
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Βίνταρ
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Τριγκ Λάντε
|
83% 19/23 |
17% 4/23 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.18 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.86 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1079 | 3.35 |
| Εντός | 589 | 1.83 |
| Εκτός | 490 | 1.52 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 7.8% (25/322) | |
| 0 - 1 | 7.8% (25/322) | |
| 2 - 1 | 7.5% (24/322) | |
| 1 - 0 | 7.5% (24/322) | |
| 1 - 3 | 6.2% (20/322) | |
| 2 - 0 | 5.9% (19/322) | |
| 1 - 1 | 5.9% (19/322) | |
| 2 - 3 | 5.3% (17/322) | |
| 3 - 1 | 5.0% (16/322) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 21.4% (69/322) | |
| 4 | 18.3% (59/322) | |
| 1 | 15.2% (49/322) | |
| 2 | 15.2% (49/322) | |
| 5 | 14.3% (46/322) | |
| 6 | 6.8% (22/322) | |
| 0 | 3.7% (12/322) | |
| 7 | 2.2% (7/322) | |
| 8 | 1.9% (6/322) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.3% (149/322) | |
| X | 15.2% (49/322) | |
| 2 | 38.5% (124/322) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.8% (96/322) | |
| 1/X | 3.4% (11/322) | |
| 1/2 | 2.8% (9/322) | |
| X/1 | 14.6% (47/322) | |
| X/X | 9.3% (30/322) | |
| X/2 | 16.1% (52/322) | |
| 2/1 | 1.9% (6/322) | |
| 2/X | 2.5% (8/322) | |
| 2/2 | 19.6% (63/322) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1079 | 3.35 |
| Εντός | 589 | 1.83 |
| Εκτός | 490 | 1.52 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).