3. Λιγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3. Λιγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 22:9 | |
| 2 |
|
8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 24:11 | |
| 3 |
|
8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 16:12 | |
| 4 |
|
8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 17:15 | |
| 5 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 19:12 | |
| 6 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:11 | |
| 7 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:11 | |
| 8 |
|
8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 15:16 | |
| 9 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | |
| 10 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | |
| 11 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 12:15 | |
| 12 |
|
8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 8:8 | |
| 13 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 18:17 | |
| 14 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:16 | |
| 15 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | |
| 16 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | |
| 17 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:14 | |
| 18 |
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 11:17 | |
| 19 |
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 9:16 | |
| 20 |
|
8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 10:20 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Βικτόρια Κολωνίας | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | |
| 2 | MSV Ντούισμπουργκ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | |
| 3 | Ροτ Βάις Έσεν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 13:7 | |
| 4 | Βερλ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:5 | |
| 5 | Βάλντχοφ Μανχάιμ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:4 | |
| 6 | Σααρμπρίκεν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:6 | |
| 7 | Φορτούνα Ντίσελντορφ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 8 | Πρόισεν Μούνστερ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | |
| 9 | Χάνσα Ροστόκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:8 | |
| 10 | Αλεμάνια Άαχεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 11 | Βέχεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 12 | Χοφενχάιμ ΙΙ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 13 | Φορτούνα Κολωνίας | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | |
| 14 | Ρέγκενσμπουργκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12:9 | |
| 15 | Στουτγκάρδη II | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:10 | |
| 16 | Σόνενχοφ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | |
| 17 | Βιρτσμπούργκερ Κίκερς | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | |
| 18 | Ίνγκολσταντ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | |
| 19 | Μέπεν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:13 | |
| 20 | Χαβέλσε | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Otto David |
Βικτόρια Κολωνίας
|
7 | 0 |
| Telalovic Semir |
Ροτ Βάις Έσεν
|
6 | 2 |
| Zor Yasin |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
6 | 0 |
| Remmert Peter |
MSV Ντούισμπουργκ
|
5 | 0 |
| Heike Tim |
Βερλ
|
5 | 0 |
| Wolf Lucas |
Βικτόρια Κολωνίας
|
5 | 0 |
| Boujellab Nassim |
Ρέγκενσμπουργκ
|
5 | 0 |
| Scepanik Lukas |
Αλεμάνια Άαχεν
|
5 | 0 |
| Castelle Niklas |
Βικτόρια Κολωνίας
|
5 | 0 |
| Hermes Lucas |
Ρέγκενσμπουργκ
|
5 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hofmann Jannik |
Ροτ Βάις Έσεν
|
5 |
| Nadj Niclas |
Μέπεν
|
5 |
| Rankic Stefan |
Μέπεν
|
4 |
| Otto Yari |
Βερλ
|
4 |
| Gjasula Klaus |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
4 |
| Celiktas Volkan |
Σόνενχοφ
|
4 |
| Sponsel Meiko |
Βικτόρια Κολωνίας
|
4 |
| Bohnert Florian |
Χάνσα Ροστόκ
|
4 |
| Bennetts Keanan |
Ίνγκολσταντ
|
4 |
| Groiss Alexander |
Στουτγκάρδη II
|
3 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Majetic Luca |
Φορτούνα Κολωνίας
|
1 |
| Chaikhoun Ayoub |
Βέχεν
|
1 |
| Hendrix Jorrit |
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
1 |
| Lueers Julian |
Στουτγκάρδη II
|
1 |
| Nduka Donald |
Χαβέλσε
|
1 |
| Bennetts Keanan |
Ίνγκολσταντ
|
1 |
| Bajic Stefan |
Αλεμάνια Άαχεν
|
1 |
| Lobinger Lex-tyger |
MSV Ντούισμπουργκ
|
1 |
| Gozusirin Tarik |
Βέχεν
|
1 |
| Lehmann Paul |
Βερλ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
MSV Ντούισμπουργκ
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ροτ Βάις Έσεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χάνσα Ροστόκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σααρμπρίκεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Αλεμάνια Άαχεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Βερλ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Φορτούνα Κολωνίας
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Στουτγκάρδη II
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Βέχεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ίνγκολσταντ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σόνενχοφ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Μέπεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χαβέλσε
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
| Συνολικά | 66% | 34% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
MSV Ντούισμπουργκ
|
0% 0/8 |
63% 5/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
13% 1/8 |
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
Ροτ Βάις Έσεν
|
38% 3/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
25% 2/8 |
Χάνσα Ροστόκ
|
0% 0/8 |
38% 3/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Σααρμπρίκεν
|
38% 3/8 |
13% 1/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
0% 0/8 |
50% 4/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Αλεμάνια Άαχεν
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Βερλ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Φορτούνα Κολωνίας
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
13% 1/8 |
25% 2/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
Στουτγκάρδη II
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Βέχεν
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Ίνγκολσταντ
|
13% 1/8 |
63% 5/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Σόνενχοφ
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Μέπεν
|
13% 1/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
13% 1/8 |
Χαβέλσε
|
13% 1/8 |
25% 2/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
| Συνολικά | 19% | 39% | 36% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
MSV Ντούισμπουργκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ροτ Βάις Έσεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χάνσα Ροστόκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σααρμπρίκεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Αλεμάνια Άαχεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Βερλ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Φορτούνα Κολωνίας
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Στουτγκάρδη II
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Βέχεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ίνγκολσταντ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Σόνενχοφ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Μέπεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χαβέλσε
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 47% | 53% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.01 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.03 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 272 | 3.40 |
| Εντός | 137 | 1.71 |
| Εκτός | 135 | 1.69 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 10.0% (8/80) | |
| 2 - 1 | 8.8% (7/80) | |
| 1 - 2 | 8.8% (7/80) | |
| 1 - 1 | 7.5% (6/80) | |
| 2 - 2 | 6.3% (5/80) | |
| 3 - 3 | 5.0% (4/80) | |
| 1 - 3 | 5.0% (4/80) | |
| 0 - 2 | 5.0% (4/80) | |
| 0 - 1 | 5.0% (4/80) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.8% (19/80) | |
| 2 | 15.0% (12/80) | |
| 1 | 15.0% (12/80) | |
| 4 | 13.8% (11/80) | |
| 6 | 11.3% (9/80) | |
| 5 | 11.3% (9/80) | |
| 7 | 5.0% (4/80) | |
| 0 | 3.8% (3/80) | |
| 8 | 1.3% (1/80) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.8% (31/80) | |
| X | 22.5% (18/80) | |
| 2 | 38.8% (31/80) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.8% (19/80) | |
| 1/X | 3.8% (3/80) | |
| 1/2 | 1.3% (1/80) | |
| X/1 | 8.8% (7/80) | |
| X/X | 11.3% (9/80) | |
| X/2 | 16.3% (13/80) | |
| 2/1 | 6.3% (5/80) | |
| 2/X | 7.5% (6/80) | |
| 2/2 | 21.3% (17/80) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 272 | 3.40 |
| Εντός | 137 | 1.71 |
| Εκτός | 135 | 1.69 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).