1η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: 1η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 19:2 | |
| 2 |
|
9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 25:5 | |
| 3 |
|
9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 18:12 | |
| 4 |
|
9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 15:5 | |
| 5 |
|
9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 23:10 | |
| 6 |
|
9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 27:16 | |
| 7 |
|
9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 20:13 | |
| 8 |
|
9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 16:16 | |
| 9 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 14:13 | |
| 10 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | |
| 11 |
|
9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 14:20 | |
| 12 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 15:21 | |
| 13 |
|
9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 9:25 | |
| 14 |
|
9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 7:18 | |
| 15 |
|
9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 14:24 | |
| 16 |
|
9 | -12 | 0 | 0 | 9 | 2:33 | |
Σουίφτ Εσπεράνζ *
-12 βαθμούς
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντίφερντανζ 03 | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 16:1 | |
| 2 | Ούνα Στράσεν | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 11:2 | |
| 3 | Κάερζενγκ 97 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 20:7 | |
| 4 | Πρόγκρες Νιεντερκόρν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | |
| 5 | Ρασίνγκ Ουνιόν | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 12:6 | |
| 6 | Μοντόρφ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | |
| 7 | Βάλφερνταντζ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:10 | |
| 8 | Άτερτ Μπίσεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 14:8 | |
| 9 | Ζενές Ες | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 13:13 | |
| 10 | Ντουντελάνζ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | |
| 11 | Χόστερτ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | |
| 12 | Βικτόρια Ροσπόρτ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | |
| 13 | Ετζέλα Έτελμπρουκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | |
| 14 | Βίλτζ 71 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5:15 | |
| 15 | Ρούμελαντζ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:18 | |
| 16 | Σουίφτ Εσπεράνζ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:18 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Ferber Roman |
Άτερτ Μπίσεν
|
9 | 1 |
| Far Hatim |
Μοντόρφ
|
8 | 0 |
| Stolz Dominik |
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
8 | 0 |
| Macedo Batista Patrick |
Βάλφερνταντζ
|
8 | 1 |
| Schmitz Ken |
Ζενές Ες
|
7 | 1 |
| Dieye Abou |
Κάερζενγκ 97
|
6 | 0 |
| Matuvangua Ronan |
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
5 | 0 |
| Maison Bryan |
Κάερζενγκ 97
|
5 | 1 |
| Benedict Elijah |
Ντίφερντανζ 03
|
4 | 1 |
| Thill Olivier |
Κάερζενγκ 97
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Deher Mederic |
Μοντόρφ
|
1 |
| Pimentel Diogo |
Άτερτ Μπίσεν
|
1 |
| Gueye Galaye |
Ούνα Στράσεν
|
1 |
| Almeida Borges Bryan |
Χόστερτ
|
1 |
| Avdusinovic Kenan |
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
1 |
| Kante Moussa |
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
1 |
| Quinol Kevin |
Χόστερτ
|
1 |
| Ricciulli Joao |
Ντίφερντανζ 03
|
1 |
| Ferreira Albert |
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ούνα Στράσεν
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ντίφερντανζ 03
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Μοντόρφ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Κάερζενγκ 97
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Άτερτ Μπίσεν
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Βάλφερνταντζ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Χόστερτ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ντουντελάνζ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ζενές Ες
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ρούμελαντζ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ετζέλα Έτελμπρουκ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Βίλτζ 71
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Σουίφτ Εσπεράνζ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
| Συνολικά | 68% | 32% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ούνα Στράσεν
|
22% 2/9 |
67% 6/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ντίφερντανζ 03
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Μοντόρφ
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
22% 2/9 |
11% 1/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Κάερζενγκ 97
|
11% 1/9 |
11% 1/9 |
78% 7/9 |
0% 0/9 |
Άτερτ Μπίσεν
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Βάλφερνταντζ
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Χόστερτ
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Ντουντελάνζ
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Ζενές Ες
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Ρούμελαντζ
|
11% 1/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Ετζέλα Έτελμπρουκ
|
33% 3/9 |
33% 3/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Βίλτζ 71
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Σουίφτ Εσπεράνζ
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
11% 1/9 |
| Συνολικά | 14% | 44% | 39% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ούνα Στράσεν
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Ντίφερντανζ 03
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μοντόρφ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Κάερζενγκ 97
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Άτερτ Μπίσεν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Βάλφερνταντζ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Χόστερτ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ντουντελάνζ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ζενές Ες
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ρούμελαντζ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ετζέλα Έτελμπρουκ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Βίλτζ 71
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Σουίφτ Εσπεράνζ
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 47% | 53% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.99 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.69 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 249 | 3.46 |
| Εντός | 131 | 1.82 |
| Εκτός | 118 | 1.64 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 11.1% (8/72) | |
| 0 - 2 | 9.7% (7/72) | |
| 5 - 1 | 5.6% (4/72) | |
| 3 - 2 | 5.6% (4/72) | |
| 2 - 1 | 5.6% (4/72) | |
| 1 - 0 | 5.6% (4/72) | |
| 0 - 3 | 5.6% (4/72) | |
| 0 - 1 | 5.6% (4/72) | |
| 3 - 0 | 4.2% (3/72) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 26.4% (19/72) | |
| 2 | 18.1% (13/72) | |
| 6 | 13.9% (10/72) | |
| 5 | 13.9% (10/72) | |
| 4 | 11.1% (8/72) | |
| 1 | 11.1% (8/72) | |
| 0 | 2.8% (2/72) | |
| 7 | 1.4% (1/72) | |
| 9 | 1.4% (1/72) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.4% (32/72) | |
| X | 9.7% (7/72) | |
| 2 | 45.8% (33/72) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (24/72) | |
| 1/X | 2.8% (2/72) | |
| 1/2 | 0.0% (0/72) | |
| X/1 | 8.3% (6/72) | |
| X/X | 2.8% (2/72) | |
| X/2 | 12.5% (9/72) | |
| 2/1 | 2.8% (2/72) | |
| 2/X | 4.2% (3/72) | |
| 2/2 | 33.3% (24/72) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 249 | 3.46 |
| Εντός | 131 | 1.82 |
| Εκτός | 118 | 1.64 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).