Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | |
| 2 |
|
5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | |
| 3 |
|
5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | |
| 4 |
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | |
| 5 |
|
5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | |
| 6 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | |
| 7 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | |
| 8 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | |
| 9 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 10 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | |
| 11 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 12 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | |
| 13 |
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 14 |
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | |
| 15 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | |
| 16 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | |
| 17 |
|
5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | |
| 18 |
|
5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | |
Τσάμπιονς Λιγκ
Γιουρόπα Λιγκ
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Φράιμπουργκ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | |
| 2 | Ντόρτμουντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | |
| 3 | Μπάγερν Μονάχου | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | |
| 4 | Μπάγερ Λεβερκούζεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | |
| 5 | Λειψία | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | |
| 6 | Άουγκσμπουργκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | |
| 7 | Βέρντερ Βρέμης | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | |
| 8 | Μάιντζ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | |
| 9 | Έλβερσμπεργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 10 | Κολωνία | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | |
| 11 | Στουτγκάρδη | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 12 | Αμβούργο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | |
| 13 | Σάλκε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 14 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | |
| 15 | Πάντερμπορν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | |
| 16 | Ουνιόν Βερολίνου | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | |
| 17 | Χοφενχάιμ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | |
| 18 | Γκλάντμπαχ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Schick Patrik |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
5 | 0 |
| Ebnoutalib Younes |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
4 | 0 |
| Olise Michael |
Μπάγερν Μονάχου
|
4 | 0 |
| Nkunku Christopher |
Λειψία
|
4 | 0 |
| Tietz Phillip |
Μάιντζ
|
4 | 0 |
| Suzuki Yuito |
Φράιμπουργκ
|
4 | 0 |
| Fuellkrug Niclas |
Βέρντερ Βρέμης
|
4 | 0 |
| Eggestein Maximilian |
Φράιμπουργκ
|
3 | 0 |
| Matanovic Igor |
Φράιμπουργκ
|
3 | 0 |
| Fellhauer Robin |
Άουγκσμπουργκ
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Onyedika Raphael |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
4 |
| Uduokhai Felix |
Ουνιόν Βερολίνου
|
3 |
| Mwene Phillipp |
Μάιντζ
|
3 |
| Burger Wouter |
Χοφενχάιμ
|
3 |
| Becker Sheraldo |
Μάιντζ
|
2 |
| Mensah Gideon |
Κολωνία
|
2 |
| Ryerson Julian |
Ντόρτμουντ
|
2 |
| El Aynaoui Neil |
Λειψία
|
2 |
| Maza Ibrahim |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
2 |
| Veerman Joey |
Ντόρτμουντ
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kleindienst Tim |
Γκλάντμπαχ
|
1 |
| Wagner Vincent |
Έλβερσμπεργκ
|
1 |
| Suzuki Yuito |
Φράιμπουργκ
|
1 |
| Schallenberg Ron |
Σάλκε
|
1 |
| Bernardo |
Χοφενχάιμ
|
1 |
| Inacio Samuele |
Ντόρτμουντ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Φράιμπουργκ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ντόρτμουντ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Μπάγερν Μονάχου
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Λειψία
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Άουγκσμπουργκ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Βέρντερ Βρέμης
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μάιντζ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Έλβερσμπεργκ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κολωνία
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Στουτγκάρδη
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Αμβούργο
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Σάλκε
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Πάντερμπορν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Χοφενχάιμ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Γκλάντμπαχ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
| Συνολικά | 78% | 22% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Φράιμπουργκ
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Ντόρτμουντ
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Μπάγερν Μονάχου
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
0% 0/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
Λειψία
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Άουγκσμπουργκ
|
0% 0/5 |
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
Βέρντερ Βρέμης
|
0% 0/5 |
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
Μάιντζ
|
20% 1/5 |
0% 0/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
Έλβερσμπεργκ
|
40% 2/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
Κολωνία
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Στουτγκάρδη
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Αμβούργο
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Σάλκε
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
0% 0/5 |
0% 0/5 |
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Πάντερμπορν
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
20% 1/5 |
0% 0/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
Χοφενχάιμ
|
0% 0/5 |
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
Γκλάντμπαχ
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
| Συνολικά | 13% | 27% | 51% | 9% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Φράιμπουργκ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ντόρτμουντ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Μπάγερν Μονάχου
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Λειψία
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Άουγκσμπουργκ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Βέρντερ Βρέμης
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Μάιντζ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Έλβερσμπεργκ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κολωνία
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Στουτγκάρδη
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Αμβούργο
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Σάλκε
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Πάντερμπορν
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Χοφενχάιμ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Γκλάντμπαχ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 30% | 70% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.26 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 56.27 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 172 | 3.82 |
| Εντός | 106 | 2.36 |
| Εκτός | 66 | 1.47 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 38 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 8.9% (4/45) | |
| 2 - 1 | 8.9% (4/45) | |
| 3 - 4 | 6.7% (3/45) | |
| 3 - 2 | 6.7% (3/45) | |
| 3 - 0 | 6.7% (3/45) | |
| 0 - 0 | 6.7% (3/45) | |
| 5 - 0 | 4.4% (2/45) | |
| 4 - 1 | 4.4% (2/45) | |
| 3 - 1 | 4.4% (2/45) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 5 | 24.4% (11/45) | |
| 4 | 20.0% (9/45) | |
| 3 | 17.8% (8/45) | |
| 2 | 8.9% (4/45) | |
| 7 | 8.9% (4/45) | |
| 6 | 6.7% (3/45) | |
| 1 | 6.7% (3/45) | |
| 0 | 6.7% (3/45) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 51.1% (23/45) | |
| X | 20.0% (9/45) | |
| 2 | 28.9% (13/45) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 40.0% (18/45) | |
| 1/X | 6.7% (3/45) | |
| 1/2 | 6.7% (3/45) | |
| X/1 | 6.7% (3/45) | |
| X/X | 8.9% (4/45) | |
| X/2 | 6.7% (3/45) | |
| 2/1 | 4.4% (2/45) | |
| 2/X | 4.4% (2/45) | |
| 2/2 | 15.6% (7/45) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 172 | 3.82 |
| Εντός | 106 | 2.36 |
| Εκτός | 66 | 1.47 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 38 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).