Κύπελλο Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | |
| 2 | Κουίκ Μπόις | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | |
| 3 | VVSB | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | |
| 4 | Γκέλντερς Φεενεντάαλσε | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | |
| 5 | RKAV Φόλενταμ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | |
| 6 | Εξέλσιορ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | |
| 7 | Έμεν | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 8 | Χοέκ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | |
| 9 | Χέρενφεν | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 10 | Φίτεσε | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 11 | Μπρέντα | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | |
| 12 | ΦΚ Αϊντχόφεν | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | |
| 13 | Καμπούρ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 14 | Άλμερε Σίτι | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 15 | Ντεν Μπος | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | |
| 16 | Ντε Τρέφερς | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | |
| 17 | Ουτρέχτη | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | |
| 18 | Τοπ Ος | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | |
| 19 | Γκενεμούιντεν | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | |
| 20 | Βίλεμ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | |
| 21 | Ρόντα | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | |
| 22 | Άσσεν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 23 | Άμστερνταμ ΦΚ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 24 | Πούρμερστάιν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 25 | Γκεμέρτ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 26 | Σπάρτα Ρότερνταμ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | |
| 27 | Φορτούνα Σιτάρντ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | |
| 28 | Μπαρεντρέχτ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 29 | Βάαλβαϊκ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 30 | Εξέλσιορ 31 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 31 | Ντεν Χάαγκ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 32 | Χέρακλες | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 33 | Κόζακεν Μπόις | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 34 | Τσβόλε | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | |
| 35 | Ντόρντρεχτ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | |
| 36 | Χέλμοντ Σπορ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | |
| 37 | Ντε Γκράαφτσαπ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 38 | Χρόνινγκεν | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 39 | Σπάρτα Νίκερκ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | |
| 40 | Εξέλσιορ Μασλάους | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 41 | Φένλο | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 42 | Ζος Βατεργκράαφσμεερ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | |
| 43 | Φόλενταμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | |
| 44 | Κλοέτινγκε | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 45 | Τελστάρ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 46 | Ραϊνσμπούργκσε Μπόις | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | |
| 47 | Νόρντβικ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | |
| 48 | Ρόχντα Ράαλτε | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | |
| 49 | Μάαστριχτ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | |
| 50 | Εμντάικ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | |
| 51 | EVV Έχτερ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | |
| 52 | Κονινκλίκε | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Egbers Sander |
Γκενεμούιντεν
|
2 | 0 |
| Bostdorp Myron |
Χοέκ
|
2 | 0 |
| Baartmans Siegert |
ΦΚ Αϊντχόφεν
|
2 | 1 |
| Gurbuz Eser |
Βίλεμ
|
2 | 0 |
| Bouhoudane Sami |
Καμπούρ
|
2 | 0 |
| Zonneveld Milan |
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
2 | 0 |
| Cooper Love Jack |
Έμεν
|
2 | 0 |
| Niemeijer Reuven |
Φόλενταμ
|
2 | 0 |
| Broekhuizen Nick |
Κουίκ Μπόις
|
2 | 0 |
| Bajrami Labinot |
Χέλμοντ Σπορ
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Odriss Mohammed |
Φένλο
|
1 |
| Borac Mario |
Χέρακλες
|
1 |
| Schalkwijk Steve |
Κλοέτινγκε
|
1 |
| Van Dijck Siem |
EVV Έχτερ
|
1 |
| Slory Jaden |
Βίλεμ
|
1 |
| Olde Keizer Chiel |
Φίτεσε
|
1 |
| Bolhuis Matt |
Γκεμέρτ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χρόνινγκεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Έμεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Νόρντβικ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ντε Τρέφερς
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Χέρακλες
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Χοέκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπάρτα Νίκερκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Άσσεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
RKAV Φόλενταμ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Πούρμερστάιν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Γκεμέρτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Κόζακεν Μπόις
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ουτρέχτη
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εξέλσιορ Μασλάους
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Χέρενφεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Κουίκ Μπόις
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εμντάικ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Φένλο
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Φίτεσε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
VVSB
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
EVV Έχτερ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Μάαστριχτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εξέλσιορ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Τσβόλε
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Τοπ Ος
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Γκενεμούιντεν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ντόρντρεχτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ζος Βατεργκράαφσμεερ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Μπρέντα
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Φορτούνα Σιτάρντ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Κονινκλίκε
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
ΦΚ Αϊντχόφεν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Φόλενταμ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Χέλμοντ Σπορ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Βίλεμ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Κλοέτινγκε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Καμπούρ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Μπαρεντρέχτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Βάαλβαϊκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Τελστάρ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Άλμερε Σίτι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ρόντα
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ντε Γκράαφτσαπ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ντεν Μπος
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εξέλσιορ 31
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ντεν Χάαγκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χρόνινγκεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Έμεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Νόρντβικ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ντε Τρέφερς
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Χέρακλες
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Χοέκ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπάρτα Νίκερκ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Άσσεν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
RKAV Φόλενταμ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Πούρμερστάιν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Γκεμέρτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Κόζακεν Μπόις
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ουτρέχτη
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Εξέλσιορ Μασλάους
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Χέρενφεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Κουίκ Μπόις
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εμντάικ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Φένλο
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Φίτεσε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
VVSB
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
EVV Έχτερ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Μάαστριχτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Εξέλσιορ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Τσβόλε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Τοπ Ος
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Γκενεμούιντεν
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ντόρντρεχτ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ζος Βατεργκράαφσμεερ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Μπρέντα
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Φορτούνα Σιτάρντ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Κονινκλίκε
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
ΦΚ Αϊντχόφεν
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Φόλενταμ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Χέλμοντ Σπορ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Βίλεμ
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Κλοέτινγκε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Καμπούρ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Μπαρεντρέχτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Βάαλβαϊκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Τελστάρ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Άλμερε Σίτι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ρόντα
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ντε Γκράαφτσαπ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ντεν Μπος
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εξέλσιορ 31
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ντεν Χάαγκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
| Συνολικά | 19% | 42% | 27% | 12% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χρόνινγκεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Έμεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Νόρντβικ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ντε Τρέφερς
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Χέρακλες
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Χοέκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπάρτα Νίκερκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Άσσεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
RKAV Φόλενταμ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Πούρμερστάιν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Γκεμέρτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Κόζακεν Μπόις
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ουτρέχτη
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εξέλσιορ Μασλάους
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Χέρενφεν
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Κουίκ Μπόις
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εμντάικ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Φένλο
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Φίτεσε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
VVSB
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
EVV Έχτερ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Μάαστριχτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Εξέλσιορ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Τσβόλε
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Τοπ Ος
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Γκενεμούιντεν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ντόρντρεχτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ζος Βατεργκράαφσμεερ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Μπρέντα
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Φορτούνα Σιτάρντ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Κονινκλίκε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
ΦΚ Αϊντχόφεν
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Φόλενταμ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Χέλμοντ Σπορ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Βίλεμ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Κλοέτινγκε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Καμπούρ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Μπαρεντρέχτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Βάαλβαϊκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Τελστάρ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Άλμερε Σίτι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ρόντα
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ντε Γκράαφτσαπ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ντεν Μπος
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εξέλσιορ 31
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Ντεν Χάαγκ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
| Συνολικά | 38% | 62% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.48 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.66 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 84 | 3.23 |
| Εντός | 40 | 1.54 |
| Εκτός | 44 | 1.69 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 19.2% (5/26) | |
| 4 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 3 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 1 - 1 | 7.7% (2/26) | |
| 1 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 0 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 5 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 4 - 2 | 3.8% (1/26) | |
| 3 - 5 | 3.8% (1/26) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.9% (7/26) | |
| 3 | 15.4% (4/26) | |
| 4 | 15.4% (4/26) | |
| 1 | 11.5% (3/26) | |
| 0 | 7.7% (2/26) | |
| 5 | 7.7% (2/26) | |
| 8 | 7.7% (2/26) | |
| 6 | 3.8% (1/26) | |
| 7 | 3.8% (1/26) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 34.6% (9/26) | |
| X | 19.2% (5/26) | |
| 2 | 46.2% (12/26) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 19.2% (5/26) | |
| 1/X | 7.7% (2/26) | |
| 1/2 | 0.0% (0/26) | |
| X/1 | 15.4% (4/26) | |
| X/X | 11.5% (3/26) | |
| X/2 | 15.4% (4/26) | |
| 2/1 | 0.0% (0/26) | |
| 2/X | 0.0% (0/26) | |
| 2/2 | 30.8% (8/26) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 84 | 3.23 |
| Εντός | 40 | 1.54 |
| Εκτός | 44 | 1.69 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).