Πρβα Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΓΔΜ: Πρβα Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 21:9 | |
| 2 |
|
8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 19:5 | |
| 3 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 16:9 | |
| 4 |
|
9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 20:7 | |
| 5 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 7:10 | |
| 6 |
|
9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 14:11 | |
| 7 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | |
| 8 |
|
9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 7:20 | |
| 9 |
|
8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 7:25 | |
| 10 |
|
9 | 3 | 0 | 3 | 6 | 4:14 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Βαρντάρ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | |
| 2 | Στρούγκα Τριμ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:4 | |
| 3 | Σκεντίγια Χαρατσίνε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:4 | |
| 4 | Τίκβες | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:4 | |
| 5 | Σκεντίγια | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | |
| 6 | Μπασκίμι | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | |
| 7 | Μπρεγκάνλικα Κράουν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | |
| 8 | Σίλεκς Κράτοβο | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | |
| 9 | Αρσίμι | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:11 | |
| 10 | ΦΚ Σκόπια | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:6 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Sylla N'fanly |
Τίκβες
|
7 | 1 |
| Zakaric Goran |
Βαρντάρ
|
7 | 0 |
| Lawal Toheeb |
Τίκβες
|
5 | 0 |
| Maleski Hristijan |
Στρούγκα Τριμ
|
5 | 1 |
| Ndzengue Fahd |
Σκεντίγια
|
5 | 0 |
| Radeski Marjan |
Στρούγκα Τριμ
|
5 | 0 |
| Stojanov Martin |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
4 | 0 |
| Tamba Fabrice |
Σκεντίγια
|
4 | 0 |
| Shabani Bunjamin |
Στρούγκα Τριμ
|
3 | 0 |
| Contreras Diego |
Αρσίμι
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Fazlagic Enis |
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
1 |
| Rama Landrit |
Στρούγκα Τριμ
|
1 |
| Mislimi Muharem |
Αρσίμι
|
1 |
| Maksimov Metodi |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
1 |
| Lawal Toheeb |
Τίκβες
|
1 |
| Islami Drilon |
Σκεντίγια
|
1 |
| Sekovski Darko |
ΦΚ Σκόπια
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σκεντίγια
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Στρούγκα Τριμ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Βαρντάρ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Τίκβες
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Αρσίμι
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Μπασκίμι
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
ΦΚ Σκόπια
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σκεντίγια
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Στρούγκα Τριμ
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Βαρντάρ
|
11% 1/9 |
67% 6/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Τίκβες
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Αρσίμι
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Μπασκίμι
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
ΦΚ Σκόπια
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
| Συνολικά | 20% | 48% | 32% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σκεντίγια
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Στρούγκα Τριμ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Βαρντάρ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Τίκβες
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σκεντίγια Χαρατσίνε
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Αρσίμι
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μπασκίμι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
ΦΚ Σκόπια
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
| Συνολικά | 43% | 57% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.35 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.79 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 126 | 2.86 |
| Εντός | 84 | 1.91 |
| Εκτός | 42 | 0.95 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.6% (6/44) | |
| 3 - 0 | 11.4% (5/44) | |
| 1 - 0 | 11.4% (5/44) | |
| 4 - 1 | 6.8% (3/44) | |
| 2 - 2 | 6.8% (3/44) | |
| 2 - 0 | 6.8% (3/44) | |
| 1 - 2 | 6.8% (3/44) | |
| 0 - 2 | 6.8% (3/44) | |
| 6 - 0 | 4.5% (2/44) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.3% (12/44) | |
| 3 | 20.5% (9/44) | |
| 1 | 15.9% (7/44) | |
| 4 | 13.6% (6/44) | |
| 6 | 9.1% (4/44) | |
| 5 | 9.1% (4/44) | |
| 0 | 4.5% (2/44) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 50.0% (22/44) | |
| X | 27.3% (12/44) | |
| 2 | 22.7% (10/44) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.3% (12/44) | |
| 1/X | 9.1% (4/44) | |
| 1/2 | 2.3% (1/44) | |
| X/1 | 22.7% (10/44) | |
| X/X | 11.4% (5/44) | |
| X/2 | 9.1% (4/44) | |
| 2/1 | 0.0% (0/44) | |
| 2/X | 6.8% (3/44) | |
| 2/2 | 11.4% (5/44) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 126 | 2.86 |
| Εντός | 84 | 1.91 |
| Εκτός | 42 | 0.95 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).