Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
22 | 47 | 13 | 8 | 1 | 47:18 | |
| 2 |
|
23 | 46 | 13 | 7 | 3 | 37:18 | |
| 3 |
|
22 | 46 | 14 | 4 | 4 | 40:18 | |
| 4 |
|
24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 39:23 | |
| 5 |
|
23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 29:20 | |
| 6 |
|
24 | 39 | 11 | 6 | 7 | 34:23 | |
| 7 |
|
24 | 37 | 10 | 7 | 7 | 28:21 | |
| 8 |
|
24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 30:29 | |
| 9 |
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 29:29 | |
| 10 |
|
23 | 25 | 6 | 7 | 10 | 24:28 | |
| 11 |
|
24 | 25 | 6 | 7 | 11 | 24:41 | |
| 12 |
|
24 | 23 | 5 | 8 | 11 | 24:42 | |
| 13 |
|
23 | 21 | 4 | 9 | 10 | 18:28 | |
| 14 |
|
23 | 21 | 5 | 6 | 12 | 23:40 | |
| 15 |
|
24 | 17 | 4 | 5 | 15 | 24:55 | |
| 16 |
|
24 | 16 | 2 | 10 | 12 | 22:39 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Νέμαν Γκρόντνο | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | |
| 2 | Ντιναμό Μπρεστ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | |
| 3 | Ντιναμό Μινσκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | |
| 4 | ML Βίτεμπσκ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 12:4 | |
| 5 | Γκόμελ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | |
| 6 | Βίτεμπσκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:4 | |
| 7 | Ίσλοχ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 8 | Μπαρανοβίτσι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:6 | |
| 9 | Ναφτάν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:11 | |
| 10 | ΦΚ Μινσκ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | |
| 11 | Μπελσίνα Μπόμπρουισκ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | |
| 12 | Τορπέντο Ζοντίνο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:11 | |
| 13 | Μπάτε Μπορίσοφ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 14 | Σλάβια Μοζίρ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:5 | |
| 15 | Νντεπρ Μογκίλεβ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6:10 | |
| 16 | Άρσεναλ Τζέρζινσκ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Simanenka Timofey |
Γκόμελ
|
11 | 0 |
| Kortsov Egor |
Ντιναμό Μπρεστ
|
10 | 1 |
| Yudchits Yegeniy |
Ίσλοχ
|
9 | 2 |
| Malashevich Evgeni |
Ντιναμό Μινσκ
|
8 | 0 |
| Kontsevoy Artem |
ML Βίτεμπσκ
|
8 | 0 |
| Solovei Andrey |
Σλάβια Μοζίρ
|
7 | 0 |
| Diabate Bassekou |
ML Βίτεμπσκ
|
7 | 0 |
| Lebedev Fedor |
Μπαρανοβίτσι
|
7 | 1 |
| Kovalevich Denis |
Ντιναμό Μπρεστ
|
7 | 0 |
| Bykov Artem |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Patsko Nikita |
Ίσλοχ
|
1 |
| Kostomarov Nikita |
Ναφτάν
|
1 |
| Antilevski Aleksey |
Σλάβια Μοζίρ
|
1 |
| Potapenko Andrey |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
1 |
| Perovic Nenad |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
1 |
| Sotnikov Nikolay |
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
1 |
| Chernook Kirill |
Σλάβια Μοζίρ
|
1 |
| Shapko Daniil |
Μπαρανοβίτσι
|
1 |
| Ryabykh Nikolai |
Μπαρανοβίτσι
|
1 |
| Zalesky Aleksey |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
ML Βίτεμπσκ
|
59% 13/22 |
41% 9/22 |
Ίσλοχ
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Ντιναμό Μινσκ
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Ντιναμό Μπρεστ
|
54% 13/24 |
46% 11/24 |
Νέμαν Γκρόντνο
|
43% 10/23 |
57% 13/23 |
Γκόμελ
|
33% 8/24 |
67% 16/24 |
Βίτεμπσκ
|
29% 7/24 |
71% 17/24 |
ΦΚ Μινσκ
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Σλάβια Μοζίρ
|
43% 10/23 |
57% 13/23 |
Μπαρανοβίτσι
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Μπάτε Μπορίσοφ
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Ναφτάν
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
| Συνολικά | 45% | 55% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
ML Βίτεμπσκ
|
23% 5/22 |
41% 9/22 |
36% 8/22 |
0% 0/22 |
Ίσλοχ
|
22% 5/23 |
61% 14/23 |
13% 3/23 |
4% 1/23 |
Ντιναμό Μινσκ
|
32% 7/22 |
36% 8/22 |
32% 7/22 |
0% 0/22 |
Ντιναμό Μπρεστ
|
33% 8/24 |
42% 10/24 |
25% 6/24 |
0% 0/24 |
Νέμαν Γκρόντνο
|
39% 9/23 |
43% 10/23 |
17% 4/23 |
0% 0/23 |
Γκόμελ
|
25% 6/24 |
58% 14/24 |
17% 4/24 |
0% 0/24 |
Βίτεμπσκ
|
38% 9/24 |
54% 13/24 |
8% 2/24 |
0% 0/24 |
ΦΚ Μινσκ
|
29% 7/24 |
58% 14/24 |
13% 3/24 |
0% 0/24 |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
35% 8/23 |
39% 9/23 |
26% 6/23 |
0% 0/23 |
Σλάβια Μοζίρ
|
35% 8/23 |
48% 11/23 |
17% 4/23 |
0% 0/23 |
Μπαρανοβίτσι
|
21% 5/24 |
54% 13/24 |
21% 5/24 |
4% 1/24 |
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
21% 5/24 |
54% 13/24 |
25% 6/24 |
0% 0/24 |
Μπάτε Μπορίσοφ
|
39% 9/23 |
48% 11/23 |
13% 3/23 |
0% 0/23 |
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
13% 3/23 |
61% 14/23 |
26% 6/23 |
0% 0/23 |
Ναφτάν
|
21% 5/24 |
33% 8/24 |
46% 11/24 |
0% 0/24 |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
29% 7/24 |
46% 11/24 |
25% 6/24 |
0% 0/24 |
| Συνολικά | 28% | 49% | 22% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
ML Βίτεμπσκ
|
64% 14/22 |
36% 8/22 |
Ίσλοχ
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Ντιναμό Μινσκ
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Ντιναμό Μπρεστ
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Νέμαν Γκρόντνο
|
43% 10/23 |
57% 13/23 |
Γκόμελ
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Βίτεμπσκ
|
33% 8/24 |
67% 16/24 |
ΦΚ Μινσκ
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
30% 7/23 |
70% 16/23 |
Σλάβια Μοζίρ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Μπαρανοβίτσι
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Μπάτε Μπορίσοφ
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Ναφτάν
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.14 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.61 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 472 | 2.52 |
| Εντός | 263 | 1.41 |
| Εκτός | 209 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.9% (26/187) | |
| 0 - 1 | 10.7% (20/187) | |
| 0 - 0 | 9.1% (17/187) | |
| 2 - 0 | 8.6% (16/187) | |
| 1 - 0 | 8.6% (16/187) | |
| 1 - 2 | 7.5% (14/187) | |
| 2 - 1 | 6.4% (12/187) | |
| 3 - 0 | 5.3% (10/187) | |
| 0 - 2 | 4.3% (8/187) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.7% (50/187) | |
| 3 | 21.9% (41/187) | |
| 1 | 19.3% (36/187) | |
| 4 | 10.2% (19/187) | |
| 0 | 9.1% (17/187) | |
| 6 | 8.0% (15/187) | |
| 5 | 4.3% (8/187) | |
| 7 | 0.5% (1/187) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.5% (72/187) | |
| X | 27.3% (51/187) | |
| 2 | 34.2% (64/187) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.1% (47/187) | |
| 1/X | 4.8% (9/187) | |
| 1/2 | 4.8% (9/187) | |
| X/1 | 9.6% (18/187) | |
| X/X | 17.6% (33/187) | |
| X/2 | 10.7% (20/187) | |
| 2/1 | 3.7% (7/187) | |
| 2/X | 4.8% (9/187) | |
| 2/2 | 18.7% (35/187) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 472 | 2.52 |
| Εντός | 263 | 1.41 |
| Εκτός | 209 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).