Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΣΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | |
| 2 |
|
9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | |
| 3 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | |
| 4 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | |
| 5 |
|
9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | |
| 6 |
|
9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | |
| 7 |
|
9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 7:14 | |
| 8 |
|
9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | |
| 9 |
|
9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 6:14 | |
| 10 |
|
9 | 7 | 1 | 4 | 4 | 15:20 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ζρίνσκι Μόσταρ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | |
| 2 | Μπόρατς Μπάνια Λούκα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:4 | |
| 3 | Ζελέζνιτσαρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 4 | Σαράγιεβο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | |
| 5 | Τσέλικ Ζένιτσα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 6 | Ράντινκ Μπιτζελίνα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:11 | |
| 7 | BSK Μπάνια Λούκα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:12 | |
| 8 | Βελέζ Μόσταρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | |
| 9 | Σλόγκα Ντόμποϊ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | |
| 10 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Teodorovic Danilo |
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
8 | 0 |
| Ilic Antonio |
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
7 | 0 |
| Bilbija Nemanja |
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
7 | 0 |
| Masic Anes |
Τσέλικ Ζένιτσα
|
7 | 1 |
| Cuze Mario |
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
6 | 0 |
| Juricic Luka |
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
|
5 | 0 |
| Deket Matej |
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
|
4 | 0 |
| Huskovic Muharem |
Ζελέζνιτσαρ
|
3 | 0 |
| Matic Filip |
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
3 | 0 |
| Cavic David |
BSK Μπάνια Λούκα
|
3 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Keranovic Nedim |
BSK Μπάνια Λούκα
|
1 |
| Radovic Slavisa |
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
1 |
| Marcetic Stefan |
BSK Μπάνια Λούκα
|
1 |
| Meyapya Blondon |
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
1 |
| Abdallah Mohamed |
Βελέζ Μόσταρ
|
1 |
| Popovic Marin |
Τσέλικ Ζένιτσα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Σαράγιεβο
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
Ζελέζνιτσαρ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Τσέλικ Ζένιτσα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σλόγκα Ντόμποϊ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
BSK Μπάνια Λούκα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Βελέζ Μόσταρ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
| Συνολικά | 44% | 56% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
11% 1/9 |
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Σαράγιεβο
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Ζελέζνιτσαρ
|
0% 0/9 |
78% 7/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
22% 2/9 |
67% 6/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Τσέλικ Ζένιτσα
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Σλόγκα Ντόμποϊ
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
11% 1/9 |
BSK Μπάνια Λούκα
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
11% 1/9 |
Βελέζ Μόσταρ
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
| Συνολικά | 24% | 51% | 20% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Σαράγιεβο
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
Ζελέζνιτσαρ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Τσέλικ Ζένιτσα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σλόγκα Ντόμποϊ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
BSK Μπάνια Λούκα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Βελέζ Μόσταρ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.52 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.26 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 118 | 2.62 |
| Εντός | 71 | 1.58 |
| Εκτός | 47 | 1.04 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 86 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 20.0% (9/45) | |
| 1 - 1 | 11.1% (5/45) | |
| 0 - 0 | 11.1% (5/45) | |
| 3 - 1 | 8.9% (4/45) | |
| 2 - 1 | 8.9% (4/45) | |
| 1 - 2 | 8.9% (4/45) | |
| 1 - 0 | 8.9% (4/45) | |
| 3 - 2 | 4.4% (2/45) | |
| 0 - 1 | 4.4% (2/45) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 31.1% (14/45) | |
| 3 | 20.0% (9/45) | |
| 1 | 13.3% (6/45) | |
| 0 | 11.1% (5/45) | |
| 4 | 11.1% (5/45) | |
| 5 | 6.7% (3/45) | |
| 8 | 4.4% (2/45) | |
| 6 | 2.2% (1/45) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 53.3% (24/45) | |
| X | 26.7% (12/45) | |
| 2 | 20.0% (9/45) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 31.1% (14/45) | |
| 1/X | 4.4% (2/45) | |
| 1/2 | 2.2% (1/45) | |
| X/1 | 17.8% (8/45) | |
| X/X | 20.0% (9/45) | |
| X/2 | 4.4% (2/45) | |
| 2/1 | 4.4% (2/45) | |
| 2/X | 2.2% (1/45) | |
| 2/2 | 13.3% (6/45) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 118 | 2.62 |
| Εντός | 71 | 1.58 |
| Εκτός | 47 | 1.04 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 86 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).