Πάρβα Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | |
| 2 |
|
11 | 27 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | |
| 3 |
|
9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 16:7 | |
| 4 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | |
| 5 |
|
11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | |
| 6 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 15:12 | |
| 7 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | |
| 8 |
|
11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | |
| 9 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | |
| 10 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 13:21 | |
| 11 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | |
| 12 |
|
11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | |
| 13 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | |
| 14 |
|
11 | 6 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | |
Πλέι Οφ
Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Σήμ. 20:00 |
Λουντογκόρετς
Άρντα
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λέφσκι Σόφιας | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | |
| 2 | Μπότεφ Πλόβντιβ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | |
| 3 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | |
| 4 | Λουντογκόρετς | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | |
| 5 | ΤΣΣΚΑ 1948 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | |
| 6 | Άρντα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 7 | Σπαρτάκ Βάρνα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | |
| 8 | Ντούναβ Ρούσε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 9 | Λοκομοτίβ Σόφιας | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 10 | Μπότεφ Βράτσα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 11 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | |
| 12 | Σλάβια Σόφιας | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | |
| 13 | Τσέρνο Μόρε Βάρνα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
| 14 | Σεπτέμβρι Σόφια | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Zwarts Joel |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
8 | 0 |
| Pittas Ioannis |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
6 | 2 |
| Chandarov Asen |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
6 | 1 |
| Maciel Frederic |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
5 | 0 |
| Chochev Ivaylo |
Λουντογκόρετς
|
5 | 0 |
| Cruz Rwan |
Λουντογκόρετς
|
5 | 0 |
| Elias Franco |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
4 | 0 |
| Diallo Mamadou |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
4 | 1 |
| Iliev Atanas |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
4 | 1 |
| Reinaldo |
Λέφσκι Σόφιας
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Granchov Angel |
Σπαρτάκ Βάρνα
|
5 |
| Onasci Kubrat |
Σεπτέμβρι Σόφια
|
5 |
| Goranov Ivan |
Μπότεφ Βράτσα
|
5 |
| Ryan Lucas |
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
5 |
| Wade Sebas |
Σεπτέμβρι Σόφια
|
5 |
| Cabarcas Jose |
Ντούναβ Ρούσε
|
5 |
| Miletic Vladimir |
Σλάβια Σόφιας
|
5 |
| Minchev Georgi |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
5 |
| Borukov Preslav |
Μπότεφ Βράτσα
|
4 |
| Squadrone Luciano |
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
4 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Goranov Ivan |
Μπότεφ Βράτσα
|
1 |
| Katsarov Bojidar |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
1 |
| Oliveira Vasco |
Σπαρτάκ Βάρνα
|
1 |
| Sensi Stefano |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
1 |
| Cabarcas Jose |
Ντούναβ Ρούσε
|
1 |
| Antoniou Kyriakos |
Ντούναβ Ρούσε
|
1 |
| Cruz Rwan |
Λουντογκόρετς
|
1 |
| Atanasov Zhivko |
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
1 |
| Rodriguez Emerson |
Λουντογκόρετς
|
1 |
| Aleksandrov Sasho |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λέφσκι Σόφιας
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Λουντογκόρετς
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Άρντα
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Σπαρτάκ Βάρνα
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Σλάβια Σόφιας
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Μπότεφ Βράτσα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντούναβ Ρούσε
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Σεπτέμβρι Σόφια
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Λέφσκι Σόφιας
|
20% 2/10 |
60% 6/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Λουντογκόρετς
|
11% 1/9 |
78% 7/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Άρντα
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Σπαρτάκ Βάρνα
|
45% 5/11 |
27% 3/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Σλάβια Σόφιας
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Μπότεφ Βράτσα
|
27% 3/11 |
45% 5/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Ντούναβ Ρούσε
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Σεπτέμβρι Σόφια
|
18% 2/11 |
64% 7/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
| Συνολικά | 23% | 51% | 27% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λέφσκι Σόφιας
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Λουντογκόρετς
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
ΤΣΣΚΑ 1948
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Άρντα
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Σπαρτάκ Βάρνα
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Σλάβια Σόφιας
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Μπότεφ Βράτσα
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ντούναβ Ρούσε
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Σεπτέμβρι Σόφια
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 46% | 54% |
| Goals κατά | 26% | 74% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.57 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 56.74 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 200 | 2.67 |
| Εντός | 108 | 1.44 |
| Εκτός | 92 | 1.23 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.7% (11/75) | |
| 1 - 0 | 12.0% (9/75) | |
| 2 - 1 | 10.7% (8/75) | |
| 2 - 3 | 6.7% (5/75) | |
| 2 - 0 | 6.7% (5/75) | |
| 1 - 2 | 6.7% (5/75) | |
| 0 - 1 | 6.7% (5/75) | |
| 2 - 2 | 5.3% (4/75) | |
| 0 - 3 | 5.3% (4/75) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.7% (20/75) | |
| 3 | 24.0% (18/75) | |
| 1 | 18.7% (14/75) | |
| 5 | 13.3% (10/75) | |
| 4 | 12.0% (9/75) | |
| 0 | 4.0% (3/75) | |
| 6 | 1.3% (1/75) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.7% (32/75) | |
| X | 24.0% (18/75) | |
| 2 | 33.3% (25/75) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.7% (20/75) | |
| 1/X | 5.3% (4/75) | |
| 1/2 | 5.3% (4/75) | |
| X/1 | 16.0% (12/75) | |
| X/X | 17.3% (13/75) | |
| X/2 | 14.7% (11/75) | |
| 2/1 | 0.0% (0/75) | |
| 2/X | 1.3% (1/75) | |
| 2/2 | 13.3% (10/75) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 200 | 2.67 |
| Εντός | 108 | 1.44 |
| Εκτός | 92 | 1.23 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).