Κύπελλο Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Τετ. 23:00 |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
Σολ Ντε Αμέρικα
|
||||
|
Πέμ. 01:30 |
Σέρο Πορτένιο
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σολ Ντε Αμέρικα | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | |
| 2 | Ντεπορτίβο Ρεκολέτα | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | |
| 3 | Ατλέτικο Τεμπετάρι | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | |
| 4 | Σέρο Πορτένιο | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | |
| 5 | Φερνάντο Ντε Λα Μόρα | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | |
| 6 | Ολίμπια Ασουνσιόν | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | |
| 7 | Σπορτίβο Λουκένιο | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | |
| 8 | Νασιονάλ Ασουνσιόν | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | |
| 9 | Ιντεπεντιέντε FBC | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 10 | Σπορτίβο Σαν Λορέντζο | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 11 | 4 Ντε Μάγιο | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | |
| 12 | Γουαϊρένα | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | |
| 13 | Σπορτίβο Ιτένο | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | |
| 14 | 2 Ντε Μάγιο | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | |
| 15 | Λιμπερτάδ Ασουνσιόν | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | |
| 16 | Χενεράλ Καμπαγέρο | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | |
| 17 | Τακουάρι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 18 | 29 Ντε Σετιέμπρε | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 19 | Ρούμπιο Νίου | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | |
| 20 | Ρεσιστένθια | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 21 | 12 Ντε Οκτούμπρε | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | |
| 22 | Σπορτίβο Τρινιντένσε | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | |
| 23 | Κλαμπ 1 Ντε Μαρζό | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | |
| 24 | Κλουμπ Γκουαράνι | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | |
| 25 | Σπορτίβο Αμελιάνο | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 26 | Φουλγκένθιο Γιέγκρος | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | |
| 27 | Κριστομπάλ Κολόν JAS | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | |
| 28 | Ντεπορτίβο Σαντάνι | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 29 | Γκουαρανί Παραγκουάρι | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 30 | Μπέντζαμιν Ακεβάλ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 31 | Ντεπορτίβο Χουμαϊτά | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | |
| 32 | Ντεπορτίβο Ομπρέρο | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Peralta Elias |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
3 | 0 |
| Orquiola Claudio |
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
2 | 0 |
| Ojeda Hector |
Κριστομπάλ Κολόν JAS
|
2 | 0 |
| Oviedo Fidencio |
Κλαμπ 1 Ντε Μαρζό
|
2 | 2 |
| Bailone Ignacio |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
2 | 0 |
| Morel Jorge |
Σέρο Πορτένιο
|
2 | 0 |
| Aguilera Angel |
2 Ντε Μάγιο
|
2 | 0 |
| Antunez Fernando |
4 Ντε Μάγιο
|
2 | 1 |
| Paez Aaron |
Ρούμπιο Νίου
|
1 | 0 |
| Baez Wilfrido Manuel |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
1 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Alfonso Matias |
Κριστομπάλ Κολόν JAS
|
1 |
| Meza Abel |
Σπορτίβο Ιτένο
|
1 |
| Nieva Juan |
Τακουάρι
|
1 |
| Chaparro Alejandro |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
1 |
| Recalde Cristian |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
1 |
| Chaparro Derlis |
4 Ντε Μάγιο
|
1 |
Over/Under
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Σέρο Πορτένιο
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ρούμπιο Νίου
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ιντεπεντιέντε FBC
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Γουαϊρένα
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σπορτίβο Ιτένο
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
4 Ντε Μάγιο
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
2 Ντε Μάγιο
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σολ Ντε Αμέρικα
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ρεσιστένθια
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
12 Ντε Οκτούμπρε
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Κριστομπάλ Κολόν JAS
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Τακουάρι
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ντεπορτίβο Χουμαϊτά
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Γκουαρανί Παραγκουάρι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ντεπορτίβο Ομπρέρο
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Μπέντζαμιν Ακεβάλ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Κλαμπ 1 Ντε Μαρζό
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Κλουμπ Γκουαράνι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
29 Ντε Σετιέμπρε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Φουλγκένθιο Γιέγκρος
|
0% 0/1 |
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
| Συνολικά | 13% | 50% | 33% | 4% |
Goal/No Goal
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 48% | 52% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.83 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 75 | 3.13 |
| Εντός | 33 | 1.38 |
| Εκτός | 42 | 1.75 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 16.7% (4/24) | |
| 1 - 1 | 12.5% (3/24) | |
| 0 - 2 | 12.5% (3/24) | |
| 3 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 2 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 3 - 5 | 4.2% (1/24) | |
| 3 - 1 | 4.2% (1/24) | |
| 2 - 3 | 4.2% (1/24) | |
| 2 - 0 | 4.2% (1/24) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 29.2% (7/24) | |
| 3 | 20.8% (5/24) | |
| 4 | 16.7% (4/24) | |
| 5 | 16.7% (4/24) | |
| 1 | 8.3% (2/24) | |
| 8 | 4.2% (1/24) | |
| 0 | 4.2% (1/24) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 37.5% (9/24) | |
| X | 25.0% (6/24) | |
| 2 | 37.5% (9/24) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 12.5% (3/24) | |
| 1/X | 4.2% (1/24) | |
| 1/2 | 0.0% (0/24) | |
| X/1 | 16.7% (4/24) | |
| X/X | 20.8% (5/24) | |
| X/2 | 12.5% (3/24) | |
| 2/1 | 8.3% (2/24) | |
| 2/X | 0.0% (0/24) | |
| 2/2 | 25.0% (6/24) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 75 | 3.13 |
| Εντός | 33 | 1.38 |
| Εκτός | 42 | 1.75 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).