Λιγκ Καπ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Λιγκ Καπ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 2 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | |
| 3 |
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 5 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | |
| 2 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | |
| 3 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | |
| 4 |
|
1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 5 |
|
1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | |
| 2 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | |
| 3 |
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:5 | |
| 5 |
|
1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | |
| 2 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | |
| 3 |
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 4 |
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 5 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Αλ Αχλί Κάιρο | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | |
| 2 | Πίραμιντς | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | |
| 3 | Γουάντι Ντέγκλα | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 4 | ZED | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | |
| 5 | Αλ Μασρί | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | |
| 6 | Μόντερν Σπορτ | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | |
| 7 | Κεράμικα Κλεοπάτρα | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | |
| 8 | Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | |
| 9 | Αλ Κάνα | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | |
| 10 | Πετροτζέτ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 11 | Ελ Γκαΐς | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 12 | Ένπι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | |
| 13 | Γκαζ Ελ Μαχαλά | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 14 | Άμπο Κιρ Σεμάντ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | |
| 15 | Ασγιούτ Πετρολέουμ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:5 | |
| 16 | Σμούχα | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 17 | Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 18 | Νάσιοναλ Μπανκ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 19 | Ελ Γκούνα | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | |
| 20 | Ζάμαλεκ | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Hussein Shady |
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
|
2 | 0 |
| El Shahat Hussein |
Αλ Αχλί Κάιρο
|
2 | 0 |
| Atef Ahmed |
ZED
|
2 | 0 |
| Mohamed Ghanam |
Μόντερν Σπορτ
|
2 | 1 |
| Hajij Marwane |
ZED
|
1 | 0 |
| Magdi Abdelrahman |
Πίραμιντς
|
1 | 0 |
| Afsha |
Αλ Αχλί Κάιρο
|
1 | 0 |
| Hussein Ali |
Άμπο Κιρ Σεμάντ
|
1 | 0 |
| Abosena Hazem |
Αλ Κάνα
|
1 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Aboziada Khaled |
Ελ Γκαΐς
|
1 |
| Masoud Ahmed |
Ελ Γκούνα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γουάντι Ντέγκλα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Πίραμιντς
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Αλ Αχλί Κάιρο
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Αλ Μασρί
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
ZED
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μόντερν Σπορτ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κεράμικα Κλεοπάτρα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Ελ Γκαΐς
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Αλ Κάνα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ένπι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Γκαζ Ελ Μαχαλά
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Σμούχα
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ασγιούτ Πετρολέουμ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Πετροτζέτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ζάμαλεκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νάσιοναλ Μπανκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ελ Γκούνα
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Άμπο Κιρ Σεμάντ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
| Συνολικά | 19% | 81% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γουάντι Ντέγκλα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Πίραμιντς
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Αλ Αχλί Κάιρο
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Αλ Μασρί
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
ZED
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Μόντερν Σπορτ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Κεράμικα Κλεοπάτρα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ελ Γκαΐς
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Αλ Κάνα
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ένπι
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Γκαζ Ελ Μαχαλά
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Σμούχα
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ασγιούτ Πετρολέουμ
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Πετροτζέτ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ζάμαλεκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Νάσιοναλ Μπανκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ελ Γκούνα
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Άμπο Κιρ Σεμάντ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
| Συνολικά | 56% | 31% | 13% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γουάντι Ντέγκλα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Πίραμιντς
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Αλ Αχλί Κάιρο
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Αλ Μασρί
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
ZED
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μόντερν Σπορτ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κεράμικα Κλεοπάτρα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Ελ Γκαΐς
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Αλ Κάνα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ένπι
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Γκαζ Ελ Μαχαλά
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Σμούχα
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ασγιούτ Πετρολέουμ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Πετροτζέτ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ζάμαλεκ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Νάσιοναλ Μπανκ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ελ Γκούνα
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Άμπο Κιρ Σεμάντ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 13% | 88% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 38% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 58.18 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 27 | 1.69 |
| Εντός | 11 | 0.69 |
| Εκτός | 16 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 131 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 18.8% (3/16) | |
| 0 - 1 | 18.8% (3/16) | |
| 0 - 0 | 18.8% (3/16) | |
| 2 - 0 | 12.5% (2/16) | |
| 3 - 2 | 6.3% (1/16) | |
| 1 - 1 | 6.3% (1/16) | |
| 0 - 5 | 6.3% (1/16) | |
| 0 - 3 | 6.3% (1/16) | |
| 0 - 2 | 6.3% (1/16) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 37.5% (6/16) | |
| 2 | 25.0% (4/16) | |
| 0 | 18.8% (3/16) | |
| 5 | 12.5% (2/16) | |
| 3 | 6.3% (1/16) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 37.5% (6/16) | |
| X | 25.0% (4/16) | |
| 2 | 37.5% (6/16) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 12.5% (2/16) | |
| 1/X | 0.0% (0/16) | |
| 1/2 | 0.0% (0/16) | |
| X/1 | 25.0% (4/16) | |
| X/X | 25.0% (4/16) | |
| X/2 | 12.5% (2/16) | |
| 2/1 | 0.0% (0/16) | |
| 2/X | 0.0% (0/16) | |
| 2/2 | 25.0% (4/16) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 27 | 1.69 |
| Εντός | 11 | 0.69 |
| Εκτός | 16 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 131 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).