Ελιτεσέριεν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελιτεσέριεν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
22 | 53 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | |
| 2 |
|
22 | 53 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | |
| 3 |
|
22 | 39 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | |
| 4 |
|
22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | |
| 5 |
|
22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | |
| 6 |
|
22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | |
| 7 |
|
22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | |
| 8 |
|
22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | |
| 9 |
|
22 | 28 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | |
| 10 |
|
22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | |
| 11 |
|
21 | 25 | 7 | 4 | 10 | 25:35 | |
| 12 |
|
22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | |
| 13 |
|
21 | 23 | 6 | 5 | 10 | 34:43 | |
| 14 |
|
22 | 21 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | |
| 15 |
|
22 | 19 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | |
| 16 |
|
22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Βίκινγκ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | |
| 2 | Μπόντο Γκλιμτ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:8 | |
| 3 | Μόλντε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | |
| 4 | Ρόζενμποργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 15:9 | |
| 5 | Κφουμ Όσλο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | |
| 6 | Λίλεστρομ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | |
| 7 | Φρέντρικσταντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:6 | |
| 8 | Σάντεφιορντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | |
| 9 | Σάρπσμποργκ 08 | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | |
| 10 | Αάλεσουντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 11 | Σταρτ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | |
| 12 | Τρόμσο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | |
| 13 | Μπραν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | |
| 14 | Χαμ Καμ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:16 | |
| 15 | Κρίστιανσουντ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:16 | |
| 16 | Βαλερένγκα | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 11:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Chiakha Amin |
Ρόζενμποργκ
|
14 | 3 |
| Helmersen Andreas |
Μπόντο Γκλιμτ
|
12 | 0 |
| Christiansen Peter |
Βίκινγκ
|
12 | 1 |
| Alvheim Leander |
Κρίστιανσουντ
|
11 | 0 |
| Larsen Heine Aasen |
Τρόμσο
|
10 | 1 |
| Hestad Eirik |
Μόλντε
|
8 | 1 |
| Christensen Mathias |
Αάλεσουντ
|
8 | 1 |
| Breivik Emil |
Μόλντε
|
8 | 0 |
| Kvia-egeskog Simen |
Βίκινγκ
|
8 | 0 |
| Ravn-haren Lucas |
Βαλερένγκα
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ibrahimaj Ylldren |
Λίλεστρομ
|
7 |
| Tripic Zlatko |
Βίκινγκ
|
7 |
| Reitan Erlend Dahl |
Σταρτ
|
7 |
| Hestad Eirik |
Μόλντε
|
7 |
| Askildsen Kristoffer |
Βίκινγκ
|
7 |
| Utvik Bjoern Inge |
Σάρπσμποργκ 08
|
6 |
| Christensen Mathias |
Αάλεσουντ
|
6 |
| Vinjor Martin Tangen |
Κφουμ Όσλο
|
5 |
| Bruseth Heine Gikling |
Κρίστιανσουντ
|
5 |
| Schneider Daniel |
Κφουμ Όσλο
|
5 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kabini Samukele |
Μόλντε
|
2 |
| Vester Jakob |
Σάντεφιορντ
|
2 |
| Toure Ousmane |
Σταρτ
|
2 |
| Njie Momodou Lion |
Κφουμ Όσλο
|
1 |
| Juliusson Julius Mar |
Κρίστιανσουντ
|
1 |
| Amundsen Isak Helstad |
Φρέντρικσταντ
|
1 |
| Warneryd Alexander |
Τρόμσο
|
1 |
| Gjone Martin |
Χαμ Καμ
|
1 |
| Borchgrevink Boerkeeiet Tobias |
Σάντεφιορντ
|
1 |
| N'diaye Mamour |
Σάρπσμποργκ 08
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βίκινγκ
|
73% 16/22 |
27% 6/22 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
77% 17/22 |
23% 5/22 |
Τρόμσο
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Μόλντε
|
68% 15/22 |
32% 7/22 |
Ρόζενμποργκ
|
59% 13/22 |
41% 9/22 |
Λίλεστρομ
|
55% 12/22 |
45% 10/22 |
Μπραν
|
77% 17/22 |
23% 5/22 |
Φρέντρικσταντ
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Σάρπσμποργκ 08
|
55% 12/22 |
45% 10/22 |
Χαμ Καμ
|
77% 17/22 |
23% 5/22 |
Κφουμ Όσλο
|
57% 12/21 |
43% 9/21 |
Σάντεφιορντ
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Βαλερένγκα
|
57% 12/21 |
43% 9/21 |
Αάλεσουντ
|
68% 15/22 |
32% 7/22 |
Κρίστιανσουντ
|
59% 13/22 |
41% 9/22 |
Σταρτ
|
59% 13/22 |
41% 9/22 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Βίκινγκ
|
9% 2/22 |
68% 15/22 |
14% 3/22 |
9% 2/22 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
9% 2/22 |
45% 10/22 |
45% 10/22 |
0% 0/22 |
Τρόμσο
|
18% 4/22 |
36% 8/22 |
36% 8/22 |
9% 2/22 |
Μόλντε
|
14% 3/22 |
41% 9/22 |
41% 9/22 |
5% 1/22 |
Ρόζενμποργκ
|
5% 1/22 |
59% 13/22 |
32% 7/22 |
5% 1/22 |
Λίλεστρομ
|
9% 2/22 |
59% 13/22 |
32% 7/22 |
0% 0/22 |
Μπραν
|
9% 2/22 |
55% 12/22 |
36% 8/22 |
0% 0/22 |
Φρέντρικσταντ
|
18% 4/22 |
55% 12/22 |
27% 6/22 |
0% 0/22 |
Σάρπσμποργκ 08
|
27% 6/22 |
45% 10/22 |
27% 6/22 |
0% 0/22 |
Χαμ Καμ
|
9% 2/22 |
41% 9/22 |
50% 11/22 |
0% 0/22 |
Κφουμ Όσλο
|
14% 3/21 |
52% 11/21 |
33% 7/21 |
0% 0/21 |
Σάντεφιορντ
|
32% 7/22 |
50% 11/22 |
18% 4/22 |
0% 0/22 |
Βαλερένγκα
|
14% 3/21 |
38% 8/21 |
33% 7/21 |
14% 3/21 |
Αάλεσουντ
|
5% 1/22 |
50% 11/22 |
32% 7/22 |
14% 3/22 |
Κρίστιανσουντ
|
14% 3/22 |
59% 13/22 |
23% 5/22 |
5% 1/22 |
Σταρτ
|
5% 1/22 |
68% 15/22 |
23% 5/22 |
5% 1/22 |
| Συνολικά | 13% | 51% | 31% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βίκινγκ
|
64% 14/22 |
36% 8/22 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Τρόμσο
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Μόλντε
|
73% 16/22 |
27% 6/22 |
Ρόζενμποργκ
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Λίλεστρομ
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Μπραν
|
73% 16/22 |
27% 6/22 |
Φρέντρικσταντ
|
64% 14/22 |
36% 8/22 |
Σάρπσμποργκ 08
|
64% 14/22 |
36% 8/22 |
Χαμ Καμ
|
64% 14/22 |
36% 8/22 |
Κφουμ Όσλο
|
57% 12/21 |
43% 9/21 |
Σάντεφιορντ
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Βαλερένγκα
|
57% 12/21 |
43% 9/21 |
Αάλεσουντ
|
86% 19/22 |
14% 3/22 |
Κρίστιανσουντ
|
59% 13/22 |
41% 9/22 |
Σταρτ
|
59% 13/22 |
41% 9/22 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 45% | 55% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.39 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.49 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 557 | 3.18 |
| Εντός | 321 | 1.83 |
| Εκτός | 236 | 1.35 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 11.4% (20/175) | |
| 1 - 1 | 10.9% (19/175) | |
| 2 - 0 | 9.1% (16/175) | |
| 1 - 2 | 8.0% (14/175) | |
| 1 - 0 | 5.7% (10/175) | |
| 2 - 2 | 5.1% (9/175) | |
| 0 - 2 | 5.1% (9/175) | |
| 3 - 1 | 4.6% (8/175) | |
| 4 - 0 | 4.0% (7/175) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 26.3% (46/175) | |
| 2 | 25.1% (44/175) | |
| 4 | 15.4% (27/175) | |
| 5 | 11.4% (20/175) | |
| 1 | 9.7% (17/175) | |
| 6 | 4.6% (8/175) | |
| 0 | 3.4% (6/175) | |
| 9 | 1.1% (2/175) | |
| 8 | 1.1% (2/175) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.7% (87/175) | |
| X | 20.6% (36/175) | |
| 2 | 29.7% (52/175) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 37.7% (66/175) | |
| 1/X | 4.0% (7/175) | |
| 1/2 | 0.0% (0/175) | |
| X/1 | 10.3% (18/175) | |
| X/X | 12.0% (21/175) | |
| X/2 | 8.6% (15/175) | |
| 2/1 | 1.7% (3/175) | |
| 2/X | 4.6% (8/175) | |
| 2/2 | 21.1% (37/175) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 557 | 3.18 |
| Εντός | 321 | 1.83 |
| Εκτός | 236 | 1.35 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).